HASAT ZAMANI GELMİŞ Mİ KANKALAR.

Freedom1475

Yeni üye
Merhaba kankalar
15 ağustosta çiçeğe aldım.
5. haftasındayız.
Hasat zamanına daha var mı acaba. Tecrübeli arkadaşlar yorum yapabilirse çok sevinirim.

OttoMan347

√SEFİR√
Pardon bu görfüklerim şeker yapraklarının üzerindeki tricomlar mı? Öyleyse calyx üzerindekilerin fotosu lazım. Şeker yaprakları biraz önden gider yanıltır flush atmadıysan atabilirsin

Weedseed93

Kıdemli Üye
Merhaba kankalar
15 ağustosta çiçeğe aldım.
5. haftasındayız.
Hasat zamanına daha var mı acaba. Tecrübeli arkadaşlar yorum yapabilirse çok sevinirim.
Kanka bitkinin turu nedir ? 15 inde sen aldığına göre photo ve 5 hafta photo hasati icin çok erken bir sure hele ki sativa için. Bende de 2 ak 47 , 3 çorbacı var 15 inde çiçeğe girdi ak olanlar , 9 hafta sayıyorum 15 Ekim keseceğim. Türünü onun icin sordum , biliyorsan çiçek süresi de belli oluyor zaten ona gore hareket edersin.

@OttoMan47 kanka 5 hafta zaten çok erken değil mi photo ve görünüşe göre sativs bir bitki için, oyle erken hasat durumları olabilme ihtimali var mı

Freedom1475

Yeni üye
Kanka bitkinin turu nedir ? 15 inde sen aldığına göre photo ve 5 hafta photo hasati icin çok erken bir sure hele ki sativa için. Bende de 2 ak 47 , 3 çorbacı var 15 inde çiçeğe girdi ak olanlar , 9 hafta sayıyorum 15 Ekim keseceğim. Türünü onun icin sordum , biliyorsan çiçek süresi de belli oluyor zaten ona gore hareket edersin.

@OttoMan47 kanka 5 hafta zaten çok erken değil mi photo ve görünüşe göre sativs bir bitki için, oyle erken hasat durumları olabilme ihtimali var mı
Kanka bitkim blue dream photo. 5 hafta erken aynen ama pistillerin çoğu kahverengi oldu. Bende foto çekip size bir danışmak istedim. Blue dream çiçeklenme süresi 8-10 hafta diyor.

Weedseed93

Kıdemli Üye
Kanka bitkim blue dream photo. 5 hafta erken aynen ama pistillerin çoğu kahverengi oldu. Bende foto çekip size bir danışmak istedim. Blue dream çiçeklenme süresi 8-10 hafta diyor.
Pistiller yalan söyler kanka ışık isi vb faktörlerden dolayı erken kizarabilir onlara göre pek hareket etmemek lazım, bitkin çok güzel gidiyor dediğin gibi 8 10 hafta ama genel olarak 8 9 da kesiliyor . Hasatin bol olsun kanka. Ayrica calyx yazarsan internette resmi cikar , çiçeğin merkezi gibi düşün ordan bakarsın trikomlara

Freedom1475

Yeni üye
Pistiller yalan söyler kanka ışık isi vb faktörlerden dolayı erken kizarabilir onlara göre pek hareket etmemek lazım, bitkin çok güzel gidiyor dediğin gibi 8 10 hafta ama genel olarak 8 9 da kesiliyor . Hasatin bol olsun kanka. Ayrica calyx yazarsan internette resmi cikar , çiçeğin merkezi gibi düşün ordan bakarsın trikomlara
Sağol kanka. Teşekkür ederim

OttoMan347

√SEFİR√

Kanka tricomlar hasat zamanını gösteriyor. Ben kaç haftalık olduğunu kaçırmışım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • J Chat bot:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • N newbieweeder:
    **** ********* *** ***** *** ** ******** hahahaha* ******* ****** *** *** ********** ***** *** *********
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ****** *** ** hahahaha *** ******** ****
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahahahahahaha***** **** ********* *** ***** *** ** ******** hahahaha* ******* ****** *** *** ********** ***** *** *********
    +1
  • K Kblaybrn:
    hahahaha ******** ******* *** **** **** ***** ********* ******* **
  • bandaleros bandaleros:
    ********** ******* ** ** ** ********* ***** ********* ********** hahahaha* ****
  • K Kblaybrn:
    ***** ** **** hahahaha***** ****** ****** ********** ** *******
  • K Kblaybrn:
  • R raw.w33ds:
    *** ********* ****** hahahaha
    R raw.w33ds: *** ********* ****** hahahaha