Hasat zamani geldimi acil yardim lütfen

Ü

Üye silindi 26240

Guest
her sulamada gübre veriyorsa oranları yarıya indirmelisin kanka

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kullandigin gübre kimyasal gübre, hic kullanmadigim bir gübre. O gübreye bilmiyorum. Elindeki gübreleme semasina uy.

Blue chese

Yeni üye
Kullandigin gübre kimyasal gübre, hic kullanmadigim bir gübre. O gübreye bilmiyorum. Elindeki gübreleme semasina uy.
Anladim şimdi yeni tohun sipariş vermek istiyorum daha öncekiler erkenden çiçek açtı küçücük kaldı şu an sadece bu bitkim düzgün gibi bu blue dream sipariş vereyim mi https://st.kushseed.net/product/blue-dream/ yoksa white window mu yardımcı olurmusunuz acemiyim ilk defa yetiştirmeye çalışıyorum

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Her ikiside auto tohum, kisa zamanda girer cicege. Yani atuto bitkinin ciceklenme zamanina sen karar veremezsin. Yap photo hem daha fazla ürün alirsin, hem de aromasi, kafasi cok iyi olur.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Tabiki photo da yapabilirsin ama veg önemi icin gerekli zaman iyice kisaldi hatta kalmadi bile, yani bitkin hava sartlarina gece ve gündüzün durumuna göre tam gelismeden cicege girer.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum gir sponsorun sayfasina bak indika mi,sativa mi, auto photo hepsi var ve hepsi iyi genetik. Pasa gönlün ne istiyorsa onu siparis ver.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Evet var ben sativaciyim, G13 Haze ve amnesia haze, ikisi de cok saglamdir. yaklasik 5 ayda hasata gelir ama dogru dürüst cigara icersin.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Out door temmuz21 den sonra geceler uzayip gündüzler kisalmaya basladigi zaman, bölgene göre sicaklik ve nem de düseye baslayinca cicege girer. Yani agutos basi ortasi gibi.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Evet auto yapilir. Ama bölgende önemli. Akdeniz,ege yani yazin uzun sürdügü bölgelerde.

Blue chese

Yeni üye

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • M Mamba70:
    ********* ******** *********** dready** ***** ***** **
  • Emmy Emmy:
    *** ********* ********* ***** ******** *** dready* ***** ******* dready* dready* ******* dready****** ********* ********** **** *** ******** ***** *** ***
  • kralartur01 kralartur01:
  • SariTursu SariTursu:
    dreadydready
  • SariTursu SariTursu:
    ** ** ****** dready*** ** *****
    +1
  • SariTursu SariTursu:
    ***** ****** dready*
  • R RainGrow:
    ****** ********* ***** ****** *** ** **** ******* ********* ********** ** *********** ** ** ********* **** **** ***** ***** ** *********** ***** ***** ***** * **** ** ***** **********
    **** **** *** **
  • R RainGrow:
    +1
  • R RainGrow:
    dready **** dready ******** ******** *** ********** ****** ******** ****** ********* ** ********* ********** ** ****** ****** ** ** ***** **
    ***** ** ****** dready***** **** dready ******** ******** *** ********** ****** ******** ****** ********* ** ********* ********** ** ****** ****** ** ** ***** **
  • R RainGrow:
    **** ***** dready* ** *** dready*** dready ** *** ******** ******* ********* ***** ** dready**
    +1
  • R RainGrow:
    *** ***** **** ********** dready dready**** *** **** ** ***** ***** ******
    +1
  • SariTursu SariTursu:
    +1
  • SariTursu SariTursu:
    ******** dready* ***
  • buddha buddha:
    *** ******** ******** ********** ** ******* **** ******** **** ******** dreadydreadydreadydready*
  • SariTursu SariTursu:
    +1
    ******* ******* ********* ******* ***** ** ***** *** dready **
  • R RainGrow:
    **** ******** *** ****** ** ** ******* ********* ** ******** *** ******** ******** ********** ** ******* **** ******** **** ******** dreadydreadydreadydready*
  • SariTursu SariTursu:
    ****** ***** **
    dready* ****
  • SariTursu SariTursu:
    ******* ******** ** **** ********* ********** *** ********* dready *****
    SariTursu SariTursu: ******* ******** ** **** ********* ********** *** ********* dready *****