Hasat zamani geldimi acil yardim lütfen

Merhaba arkadaşlar hasat zamanına ne kadar var daha şu an koku falan yok advenced blom grow micro veriyorum 4ml her birinden bazı yapraklar sarardı kurudu gibi onları kopardım sonra bugünde normal şu verdim gübre her sulamadami verilmeli yoksa 1 boş 1 dolumu

Kullandigin gübre kimyasal gübre, hic kullanmadigim bir gübre. O gübreye bilmiyorum. Elindeki gübreleme semasina uy.
Anladim şimdi yeni tohun sipariş vermek istiyorum daha öncekiler erkenden çiçek açtı küçücük kaldı şu an sadece bu bitkim düzgün gibi bu blue dream sipariş vereyim mi https://st.kushseed.net/product/blue-dream/ yoksa white window mu yardımcı olurmusunuz acemiyim ilk defa yetiştirmeye çalışıyorum

Nargile

Rastafaray
Her ikiside auto tohum, kisa zamanda girer cicege. Yani atuto bitkinin ciceklenme zamanina sen karar veremezsin. Yap photo hem daha fazla ürün alirsin, hem de aromasi, kafasi cok iyi olur.

Nargile

Rastafaray
Tabiki photo da yapabilirsin ama veg önemi icin gerekli zaman iyice kisaldi hatta kalmadi bile, yani bitkin hava sartlarina gece ve gündüzün durumuna göre tam gelismeden cicege girer.

Nargile

Rastafaray
Out door temmuz21 den sonra geceler uzayip gündüzler kisalmaya basladigi zaman, bölgene göre sicaklik ve nem de düseye baslayinca cicege girer. Yani agutos basi ortasi gibi.

Evet auto yapilir. Ama bölgende önemli. Akdeniz,ege yani yazin uzun sürdügü bölgelerde.
Egedeyim zaten bitkimi foto atmıştım 3 hafta var demistin hasata bende başka biri gelmiş öteki 2 tane küçük olanı almış bunuda kırmış ole bırakmış 1 parçasınıda almış bu tekrar toplarmi kendini sarıp tekrar toprağa yapsamhttps://ibb.co/qdZppqH

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • N northernli1:
    Aldigim cinsin ortalama m² 350 450 gr yaziyor
  • ogkuş ogkuş:
    An da zaten gübre ayarlamaya gerek yok
  • Tonii Tonii:
    bunda yapma artık onu takvimin yarısı ile başla 3 sulama içinde tamamını verirsin
    +1
  • N northernli1:
    Ama bazi ustadlar bunlar hayal diyor
  • E elchavoo:
    an 3 lü set yerine ne kullaniyim ana gübre
  • MPT76 MPT76:
    arkadaşlar merhabalar
  • MPT76 MPT76:
  • MPT76 MPT76:
  • Tonii Tonii:
    @northernli1 onlar max max max kanka full pro ile alınacak degerler
    +1
  • MPT76 MPT76:
    benim bitkilerde bi sıkıntı var ama
  • E elchavoo:
    ss aldim herseyi 40 gün sonra basliyor groww
  • ogkuş ogkuş:
    northernli1' Alıntı:
    Ama bazi ustadlar bunlar hayal diyor
    kanka en iyi şartlar da yetişirse öyle
    +1
  • MPT76 MPT76:
    örümcek larvasımı bu
  • Tonii Tonii:
    sömek içinde big bud veya overdrive alırsın yada 2 sini birden
    elchavoo' Alıntı:
    an 3 lü set yerine ne kullaniyim ana gübre
  • E elchavoo:
    ab ama karbon yok bi karbon bi çıkış bi de giriş fanı alcam
  • MPT76 MPT76:
    bitanesininde yapraklarından biri salmış kendını degısık bı sekıl olmus
  • ogkuş ogkuş:
    Gram mevzusu tamamen sana bağlı ve bütçenw
  • E elchavoo:
    onlar var zaten yan gübreler
  • N northernli1:
  • Tonii Tonii:
    karbon ve filtre işinin piri higthead dır onun profiline yaz kabin ölçülerini kullandıgın ışıgı kaç bitki yetiştircegini sana öneride bulunsun
    elchavoo' Alıntı:
    onlar var zaten yan gübreler
  • N northernli1:
    Ustad bu hali ile yaklasik 80 ginluk en ufak bitkim
  • Tonii Tonii:
    karbon filtre ve fan dicektim pardon
  • N northernli1:
    Northern light bu sizce iyi bir verim alabilir miyim
  • N northernli1:
    Birsey soylemei icin cok mu erken
  • Tonii Tonii:
    tabiki