HASAT ZAMANI GELDİ Mİ ? İLK GROW..

Tamamdır hocam teşekkürler. Ancak şeyi anlamadım son sulamayı ltye 1 tatlı kasığı gelecek sekilde ph ayarlı sulama derken neyi kastettin ? Tatlı kaşığıyla bir şey mi eklemem gerekli ?

Arkadaşlar tekrardan rahatsız ediyorum, öncelikle selamlar :) Daha iyi fotoğraflar çektim. Bilerek iki üç gün daha bekledim ki biraz daha belli olsun diye. İyice foxtail oldu sıcaklar arttıkça. O yüzden de çok bekletmek istemiyorum gün geçtikçe kuyruklar büyüyüp uzuyor. Ama sizce foxtail olması tricom oluşmamasındansa kabul edilebilir bir durum mu ? Desteklerinizi bekliyorum dostlar

@higthead Usta göz atabilir misin rica etsem

Arkadaşlar tekrardan rahatsız ediyorum, öncelikle selamlar :) Daha iyi fotoğraflar çektim. Bilerek iki üç gün daha bekledim ki biraz daha belli olsun diye. İyice foxtail oldu sıcaklar arttıkça. O yüzden de çok bekletmek istemiyorum gün geçtikçe kuyruklar büyüyüp uzuyor. Ama sizce foxtail olması tricom oluşmamasındansa kabul edilebilir bir durum mu ? Desteklerinizi bekliyorum dostlar

higthead

Jolly Green
Dostum oldu olucak. bloom kacıncı gundesın?? 12-12 ye ne zaman aldın tam tarıhınden bugune bır say. autoysa cıcege gecıs zamanından say

Bloom 75. günde şuan. Hasat uzadı bir iki stres yaşadı. 1 hafta 10 gün dediğinizin üstüne yaklaşık 15 gün geçti. Güncel fotoğrafları atıyorum. Sizce olmuş mu flush zamanı geldi mi ?

Biraz da acelem var Pazartesi günü iş için şehir dışına çıkmam lazım. Flushını atayım kuruduktan sonra karanlığa alayım sonra asıp kurumaya bırakır gider dönerim diyorum. 10-15 gün kurumada kalsa sorun olur mu ? Sonra da kürleme yaparım. Ama 10-15 gün kuruma zarar verir mi küf vs ? Sizce bu planlamada bir sıkıntı var mı ustalar ?

@canna @higthead @AllGreen

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • T terbiyeligunahkar:
  • Tarzan450 Chat bot:
  • Tarzan450 Chat bot:
  • Tarzan450 Chat bot:
  • Tarzan450 Chat bot:
  • K kushuchtu:
    K kushuchtu: *****