Hasat vakti geldi mi dostlar destek?

Kankalar bana bir akıl verin ne kadar daha beklemeliyim pistiller hazır diyor mu?
Benimki 65 günlük ve çiçekleneli 26 gün oluyor. Bir kaç gündür pistiller hızla kızarıyor fakat çiçekler sanki yeterince dolmadı gibi. Sativa olduğu için çok da kararıp bayıltsın istemiyorum. Bu pistilleri yavaşlatmanın bir yolu var mıdır? Veya üstteki kararanları kesip devam etsem nir sorun olur mu?

İlk çiçeğimdi alt kısımlar çok zayıf kaldı sizce nerede hata yapmış olabilirim? Çiçeğin ilk haftasında bir kaç gün ıslak ve ışıksız kalmıştı yapraklar çökmüştü sonra hemen toparladı ama tek sebebi bu değildir sanırım.

kanka auto anladığım kadarıyla bitki çiçeklenmenin 26 günündeyse daha var demektir ama tricom takibi yapıyorsan tricom fotosuda at bakalım bi

Malesef daha yakın görüntüleyecek cihazım yok. Gözümle anlar mıyım minik damlaların rengini:( gördüğüm kadarıyla sarılık yok

John Snow

Doktor
Kardeşim günaydın daha var ama sana bir mikroskop almanı tavsiye ederim Bu şekilde kimseye sormana gerek kalmadan anlayabilirsin belki biliyorsun belki bilmiyorsun ama ben yine tarif edeyim mikroskopla çekilen resimlerde tüyler tüy değil su kabarcığı gibi gözükecektir bu su kabarcığı da ayran kıvamında ya da biraz daha kavuniçi kıvamında olduğunda hasat vakti gelmiş demektir

Ama yine en başta yazdığım gibi seninkini hasadına daha var çünkü daha yaprakların bile sararmaya başlamamış

kanka en sağlıklısı tiricom dur pistiller ışık yüzünden de kızarabilir bir tane 60x büyüteç al trend yoldan 2 3 güne gelir daha vakti var bence çiçeğinin

Teşekkürler kankalar bakacağım şimdi. Altların büyümesi için farklı bişey yapmalı mıyım? Hala 1 litre kadar suya 3er ml gübreleri döngü halinde veriyorum

istr

Ordinaryüs
@istr @Night owl kanka sizde de white haze vardı ne dersiniz buna son gübreli sulama ve flush düşünüyorum
overdrive veya benzeri sömek sertleştirecek gübre varsa kullan, sonrasında tırtıkla flushlayıp flushlamamaya karar ver kankam. Alt sömeklerin şişmemesi ışık da almalarına bakılırsa stres kaynaklıdır. Ama aynı zamanda pistiller de çok beyaz alt taraftaki çok ışık da alamamış sanki. Hem sativa hem auto olmasının da etkisi büyük

Kankalar taşınma olayları 2 haftadır düzeni bozduk. Güneşe koymaya çalıştım sabahtan öğlene. Büyüteç de alamadım ama bi kaç güne son model bi telefon kamerasıyla trikomlara bakacağım. Benimkiyle olduğu kadar çektim bana yakından süt rengine döndü gibi geliyor ama sarıya dönen yok.
4 gün sonra 84.günde flush atıp 90.gün civarı kesmeyi düşünüyorum ne düşünüyorsunuz. Yeni telefonla güncelleyeceğim.

Kankalar kuru 20 g çıktı yalnızca:( ama onun dışında herşeyi iyi. yapış yapış kafası güzel. Ama kokusu bozuldu kuruduktan sonra öyle ağaçtaki gibi kokmuyor nedendirr

istr

Ordinaryüs
Afiyet olsun kanka, üzülme benim ilk grow white haze den 20 gram bile zor çıkmıştı. Hemde iki bitki toplam. Tecrübe oluyor işte bir sonrakine yaptığın hataları tekrar yapmazsın

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kateneinn kateneinn:
  • W Weed4emre:
  • kateneinn kateneinn:
    **** *** ******** **** hahahaha ********
  • obeb obeb:
  • kateneinn kateneinn:
    ***** ******* ***** ***** ******** ***** hahahaha* ******* ********* ****** ******** *** ** ***** ***** *******
  • kateneinn kateneinn:
    *** ********* ******** hahahaha*
  • obeb obeb:
  • Night owl Night owl:
  • W Weed4emre:
    **** ********* ********* ***** ****** **** *** ** **** ******** **** * *** ****** ***** ***** ****** ***** ******
    +1
  • kateneinn kateneinn:
  • kateneinn kateneinn:
    *** ****** ****** ***** **** ******* hahahaha
  • W Weed4emre:
    ***** ******* ***** ***** ******** ***** hahahaha* ******* ********* ****** ******** *** ** ***** ***** ******* ****** ********** ***** ****** *** **** ********* **** ****
  • kateneinn kateneinn:
  • kateneinn kateneinn:
  • W Weed4emre:
  • kateneinn kateneinn:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**
  • kateneinn kateneinn:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha****
  • W Weed4emre:
    ** ****** *** *** **
  • kateneinn kateneinn:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******
  • kateneinn kateneinn:
  • kateneinn kateneinn:
  • W Weed4emre:
  • kateneinn kateneinn:
  • Night owl Night owl:
    ***** *** **** ********* ********* ***** ****** **** *** ** **** ******** **** * *** ****** ***** ***** ****** ***** ******
  • Night owl Night owl:
    ********** ********* *** hahahaha** ******** *** ***** ** ****** *** *** **
    Night owl Night owl: ********** ********* *** hahahaha** ******** *** ***** ** ****** *** *** **