Hasat sonu ustalardan yardım !

LPhaze

Yeni üye
Merhaba arkdaşlar
Hasat zamananı yaklaştı 80. Gün fotoları çektim inceleyip bana biraz yardımcı olurmusunu ilk growum olacak nasipse 3 tane bi genel foto birde trikonomları çekip attım size zahmet bakıp bilgi verecek olan ustalar varse çok sevinirim
White window

Farklı bir genetik

Farklı bir genetik

Okn41

Yeni üye
Selam reis. Gayet güzel olmuş elina sağlık.icimi yumuşak olsun istiyorsan flosh yap. Bol su dök saksıya alttan çıksın. 3 4 kez yap her saksıya. Birkaç gün sonra diplarinden keserek hasat et. En az 10 gün ters asarak kurut karanlık bir yerde. Sonra cam kavanoza koy doya doya iç

LPhaze

Yeni üye
Kanka flosh attım trikonomlara bakıp kesme zamanı na varmı daha biraz daha bekleyim mi yoksa kesiyim mi diye sordum

LPhaze

Yeni üye
Selam reis. Gayet güzel olmuş elina sağlık.icimi yumuşak olsun istiyorsan flosh yap. Bol su dök saksıya alttan çıksın. 3 4 kez yap her saksıya. Birkaç gün sonra diplarinden keserek hasat et. En az 10 gün ters asarak kurut karanlık bir yerde. Sonra cam kavanoza koy doya doya iç
Yani flosh attım sona geldim az daha bekleyim mi kesiyim mi diye soruyom kral

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • SariTursu SariTursu:
    ** ****** ********** ********* *** ****** ******** ********** ********* hahahaha **** ****
  • SariTursu SariTursu:
  • içiciadam içiciadam:
    **** ********** **** *** hahahaha* *** ***** ****** ******** **** **** *** ****
  • içiciadam içiciadam:
    * ********** ******* ****** hahahaha* ***
  • N nobetcikeyifci:
  • N nobetcikeyifci:
  • N nobetcikeyifci:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ****** ***** *** ******** **** ********** ***** **** **** hahahaha ******* * ****** ****** ******** hahahaha ****** ***** ****** ** ***** ** ***** ***** ***** ***** *** **** ***** ******** **** **** ***** **** ****** ***
  • içiciadam içiciadam:
    ****** ** * ***** ***** *** *** ***** ******* hahahaha ******* ****** ***** **** ********** ********** * **** ****** **** ******* **** ********** *** ****** ******
  • N nobetcikeyifci:
  • K Ksksjssjjsj:
  • içiciadam içiciadam:
    *** ********* ***** ******** **** ** ******** **** ** *** ** ********* **** *********
  • N nobetcikeyifci:
  • SariTursu SariTursu:
  • içiciadam içiciadam:
  • N nobetcikeyifci:
  • SariTursu SariTursu:
    ******* **** ******** **** ***** hahahaha hahahaha*
    +1
  • N nobetcikeyifci:
  • N nobetcikeyifci:
  • içiciadam içiciadam:
  • SariTursu SariTursu:
    hahahahahahahaha*
  • N nobetcikeyifci:
  • SariTursu SariTursu:
    ******* ******* **
  • L lityum:
    ** *** hahahaha hahahaha* ***** ***** ***** hahahaha****** ********* *********
  • SariTursu SariTursu:
    hahahaha***
    SariTursu SariTursu: hahahaha***