hasat için

• Konbuyu başlatan Üye silindi 16048
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 16048

Guest
Kankalar selamın aleyküm dumanınız bol olsun

Şuan 2 bitkinin fotolarını atıyorum 3
Bitkiyi sonra eklicem

Auto blue DREAM 93. Gün oldu trikom filan çektim 01:00 da ışıklar kapanıyor toprak baya kuru yarın kesmeyi planlıyorum

Sorum - karanlıkta bekletmem şartmı veya kaç saat

Kestikden sonra 10 gün asıp kurutmayı düşünüyorum sonra poşet kavanoz filan

Eğer karanlıkda bırakma diyosanız
Kesme işlemini ışıklar kapanırkenmi açılırkenmi yapıyım falan filan kafam güzel ama nası güzel anlayın siz soruları yazın bişeler bol hasatlar

1. Bitki

Trikom

2. Bitki

Trikom

nasa

Doktor

Bitkiyi sonra eklicem

Auto blue DREAM 93. Gün oldu trikom filan çektim 01:00 da ışıklar kapanıyor toprak baya kuru yarın kesmeyi planlıyorum

Kesme işlemini ışıklar kapanırkenmi açılırkenmi yapıyım falan filan kafam güzel ama nası güzel anlayın siz soruları yazın bişeler bol hasatlar

1. Bitki

Trikom

2. Bitki

Trikom

ay acıktım yahu bu ne güzel duruyor bi makas atasım geldi. bitkini 48 saat karanlıkta tut 48 saat bittikten sonra ışığa almadan sessizce acısına son ver ve kes onu

Ü

Üye silindi 16048

Guest
1. Flush attım sade Kanka şuan 2. Flush atıyımmı kesiyimmi

Hamzaazmah

Kıdemli Üye

Bitkiyi sonra eklicem

1. Bitki

Trikom

2. Bitki

Trikom

Dostum dijital mikroskop için hangi programı kullanıyorsun benimde var lakin bir program bulamadım ? Bu arada nazar değmesin maşallah çok güzel olmuş çiçeklerin iyi günlerde tüket kardeşim ...

Direk ağacı as büyük fan yapraklarını al sadece ağacı ters aç 3 ile 10 gün arası kontrol et kuruduğunda dalları güzel ce ayır şeker yaprakları temizle sömekleri ayır cam kavonoz 58 nem regaletörü at içine curlama ya basla seker yaprakları nı cd posetine doldur ufalttıkdan sonra cd posetini kapat iyice gazete kağıdı ıslat cd posetine sar folyo sar ocakda aliminyum şişene kadar kızart sonra ayakkabı topuğuyls döv kubar bass

DopamiN

Üye
Direk karanlığa al diyenler olmuş onlar neden dedi merak ettim çünkü her yerde rakımsı kıvama gelince hasat zamanı diyor yoksa şuan karanlığa alınca 2 gün sonra o şekilde mi olacak anlam veremedim ama benim okuduğum kadarıyla daha olmamış
ben bi kaç konuda denk gelmiştim karanlıga alınca ölecegini anlayıp son vuruş yapıyormuş sömekleri şişirip trikom üretiyormuş hatta kesip baş aşşagı asınca bile kuruyana kadar bile ufak ufak üretiyor diye okumuştum çok konuda

BABACIK

Üye
Direk ağacı as büyük fan yapraklarını al sadece ağacı ters aç 3 ile 10 gün arası kontrol et kuruduğunda dalları güzel ce ayır şeker yaprakları temizle sömekleri ayır cam kavonoz 58 nem regaletörü at içine curlama ya basla seker yaprakları nı cd posetine doldur ufalttıkdan sonra cd posetini kapat iyice gazete kağıdı ıslat cd posetine sar folyo sar ocakda aliminyum şişene kadar kızart sonra ayakkabı topuğuyls döv kubar bass
ne güzel anlatmışsın aw :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • 3grcigara1dal 3grcigara1dal:
  • D doğadostu1004:
    *** ****** ******** ******** ***** *** **** ********* ********* ******* hahahaha** ****** *** ****** *** ****** ********* hahahaha *** ****** hahahaha
  • NewGardener NewGardener:
    ***** **** ** **** **** ****** ******** **** **** ******** ******* ******* *** hahahaha
  • M merto1835:
    ***** hahahaha* ********* ****** ******* ***** ******** *** ***** *** **** hahahaha* ***** ****** ******** hahahaha**** * **** ******* ******* ***** ***** ****
  • D doğadostu1004:
    hahahahahahahaha ** ********* ******** **** ******** ******** hahahaha*
  • D doğadostu1004:
    hahahahahahahaha
    hahahaha **** ***** ******** *** ****** ** *** ** ****** ******** ***** **
  • bandaleros bandaleros:
    ** ****** *** ****** ***** ********* ***** hahahaha **** ***** ******** *** ****** ** *** ** ****** ******** ***** **
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ********* hahahaha hahahaha **** **** ******* ***
  • bandaleros bandaleros:
    ********* ****** hahahaha* ***** ******** ****** **** ****** ***** **********
    ***** hahahaha* ****** ****** ***** ******* **** ********* *** **** ****** *****
  • D doğadostu1004:
    ** hahahaha ******* **** ** ** ****** ***
  • D doğadostu1004:
    ***** ******* ****** ** *** *
  • D doğadostu1004:
    ***** ******* **
    ***** ******** ******* ****** *** hahahaha* ****** ******** *** ***** ******* *** **
    **** ** ******** *** ***** ******* ***** *** **
    ******* ***** ****** ********* hahahaha* ****
    ** **** ****** ******* **** ***** *** ******** *** ** **
  • D doğadostu1004:
    **** hahahaha *** ********* ***** *
    ******** ****** ********** ***** ********** **** ***** ***** ***** ** ****** ********** ******* hahahaha*
    NewGardener NewGardener: ******** ****** ********** ***** ********** **** ***** ***** ***** ** ****** ********** *******...