Hasat geldi çattı

• Konbuyu başlatan Üye silindi 16048
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 16048

Guest
dostum çok iyiler maşallah hasatta süper..bir sorum olacak benim de 3 kızım var yanlış bilgilerle çok stres yaşattım fan yapraklarını budadım ışıksız felan kaldılar bir ara vs vs şuan yavaş yavaş toparlıyoruz ama 46 günlükler kısa kaldılar biraz haliyle de yaşıtlarına göre gelişmemiş..revivenin faydasını gördünmü ? yada benim gibi stres ler yaşadımı bitkin? revive siparişi verdim yarın elimde olur o yüzden sormak istedim boyları seninkiler bi iki tık daha kısa düşün şuan çiçeklenmedeler..sayıglar
Revivenin Faydasını Gördüm Kanka Grow Gübresini Kullanmaya Devam Et Bitkxin Hasata Kadar Biraz Saha Gelişecekdir Hasat Süresi Uzayabilir Sitresine Göre Fakat Uzayan Sürede Bitkinin Geliştirmeye DEVAM et Kendini Toparlar Fakat Boya Gitmeyip Boy Şeklini Tamamladıysa Geriye Sadece Sömekleri Şişirmen Kalıyor Konu Aç Takip Ederiz

Dostum zaten Aralık 5 te kesicem kendini taşıyamayacağı durumda değiller sanırım sağ sola yatmiyorlar sence desteklemelimiyim

Cengoxl

Kıdemli Üye
Tebrik ederim harika bir grow olmuş:cool: bitki isimleri de oldukça enteresan, meşhur süper ot filminden fırlamışlar gibi! Umarım I VERY gibi kafası olur! @silas34 kardeşimizi de unutmamışsın tebrik ederim iyi şanslar....

hatayspor55

Yeni üye
Advanced Naturel Grow, Mikto, Bloom, Bigbud, Revive

Kullandım 3 Ana Gübre 1 Yan Gübre 1 Tedavi İlk Yardım Gübresi

Ellerine sağlık süper olmuşlar bence şu an kuru ne verdi bilgisini paylaşır mısın rica etsem , birde gübrelerin miktar ve takvimi nasıl ? Revive kullanımı nasıl yaptın? Diğerleri ile mi karıştırdın yoksa sadece onu mu verdin? Hangi eğitimleri verdin ? Biraz paylaşırsan çok sevinirim :)

Ü

Üye silindi 16048

Guest
Ellerine sağlık süper olmuşlar bence şu an kuru ne verdi bilgisini paylaşır mısın rica etsem , birde gübrelerin miktar ve takvimi nasıl ? Revive kullanımı nasıl yaptın? Diğerleri ile mi karıştırdın yoksa sadece onu mu verdin? Hangi eğitimleri verdin ? Biraz paylaşırsan çok sevinirim :)
Kuru 350 Gr Yeni Konuyu Takip Et Kanka

irre

Yeni üye
dostum merhaba müsait olduğun vakit ekipman bilgisi verir misin fikir edinmek babında. Kabin ölçü ve ışık özellikle.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • B bluedream.an:
  • B bluedream.an:
    ******** **** ** *** ********** ******* **** ***** * *** ********* ** ***** ***** ******** ********* *****
    B bluedream.an: ******** **** ** *** ********** ******* **** ***** * *** ********* ** ***** ***** ********...