Hasat etmeli miyim yardım

alemci

Yeni üye
Merhaba

Yeniyim forumda bu ilk bitkim. 48 saat karanlığa almayı düşünüyorum sizce erken mi? sadece yarasa gübresi ve solucan güvresi kullandım o yüzden flush yapmayım diyorum fikriniz nedir dostlar?

BFC2EFCA-4D27-4AB4-B8E3-74B96E93D27E.jpeg80E6895D-72A7-4DB8-A617-E03E8F97DAD6.jpeg280840B4-A470-4120-B60E-F44E88A5EC16.jpeg

Son düzenleme:

MasterOf

Kıdemli Üye
Dostum trikom gozlemlemen lazim bu sekilde net bisey soylenemez ama pistillere bakarak daha bi 10 gun civari zamanin var gibi duruyo

trichome'lar amber hale gelmeye başlamış , pistillerde ise hala beyazlıklar var. sanırım bu fenotipten kaynaklanan bi durum , bence hasat edilebilir durumda. daha fazla beklersen amber oranı iyice artar ve uyku hapına dönebilir. yarasa ve solucan gübresi kullandıysan flush atmana gerek yok , kimyasal gübre kullananlar için flush gerekli.

MasterOf

Kıdemli Üye
Kafani yapan pistilde degil trikomda dostum, ben olsam vururdum makasi. Ama emin olmak istiyosan guzel bi somekten bi sigaralik al kurut ic bakalim istedigin kafayi veriyomu

MasterOf

Kıdemli Üye
Bide soyle bi durum var seker yapraklarindaki trikomlar daha once amberlesir, yapraktaki degil somegin ustunde yani kalikslerindeki trikomlari baz almalisin

monkey

Üye
Şöyle bi 10 gün keçi boynuzu özü pekmezli bi fluhs at sonra toprak kurudumu al karanlığa 2 gün sonrada vur makası ;)

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Kimyasal kullabmaaanda flush ister kalıntı bırakıyo daha önceden bi arkadaş yapmıştı doğal gübreyle kalıntı çok fazla kalıyo içimi etkiliyo

alemci

Yeni üye
Bide soyle bi durum var seker yapraklarindaki trikomlar daha once amberlesir, yapraktaki degil somegin ustunde yani kalikslerindeki trikomlari baz almalisin

4-5 tane amber seçebiliyorum zar zor bunlar şeker yapraklarında değil kellede. ne diyorsunuz napayım karanlığa alayım mı bu gece

13D0CF09-965B-4D3C-B5A4-79586AA23682.jpeg13D0CF09-965B-4D3C-B5A4-79586AA23682.jpeg

C

Cibril

Guest
ne olursa olsun flushını at dostum sonra 1gün bekle ışık yansın. Sonra karanlığa al 48 saat karanlığa ,sonra vur baltayı as...

alemci

Yeni üye
peki bu flush 1 gün suyu bol suyla temizleyince bitiyor mu. yoksa 1 haftaya mı yaymam lazım toprak arındırma olayını?

yani bugün flush yapıp ertesi gün karanlığa alabiliyor muyum?

MasterOf

Kıdemli Üye
peki bu flush 1 gün suyu bol suyla temizleyince bitiyor mu. yoksa 1 haftaya mı yaymam lazım toprak arındırma olayını?

yani bugün flush yapıp ertesi gün karanlığa alabiliyor muyum?
Dostum bunu herkes farkli yapiyo 10 gune yayan da var, ben flush atip 1 gun daha isik altinda tuttuktan sonra iki gun karanliga alip kesiyorum tamamen tercih meselesi mantigina yatani yap gitsin

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Fulush saksının 3 katı suyla olur ph ayarlı flush tan sonra topragın iyice kuruması gerekli toprak ıslak karanlığa alırsan sömeklerin üstü kurusada içi nemli kalır oyüzden topragını kurut derim ve karanlık 3 gün olmalı bitki ikinci günden sonra ölüm moduna geçer tabi tercih senin ben doğru bildiklerimi söylüyorum uygulayıp uygulamamak senin bileceyin iş

alemci

Yeni üye

Fulush saksının 3 katı suyla olur ph ayarlı flush tan sonra topragın iyice kuruması gerekli toprak ıslak karanlığa alırsan sömeklerin üstü kurusada içi nemli kalır oyüzden topragını kurut derim ve karanlık 3 gün olmalı bitki ikinci günden sonra ölüm moduna geçer tabi tercih senin ben doğru bildiklerimi söylüyorum uygulayıp uygulamamak senin bileceyin iş

üstad bu videoda arkadaş 12 24 36 48 56 saatlerde ürünü hasat edip her birini test ettiriyor. 48 saate kadar yükselen thc oranı 48 saatten sonra düşmeye başlıyor.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • CyberMemduh CyberMemduh:
    ****** hahahaha* ***** hahahaha *** ***** ******* **
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ********* ***** ****** ******** **** **
    +1
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
  • NewGardener NewGardener:
    ******** ********** ****** **** ********* ********** ****** ********** **** ***** ********** ********* *** ******** ********** ******** * ********* ******* ***** ***** **** *
    *** ***** ********* *** hahahaha** ****** ****** ***** *********
    **** hahahaha*** ****** ****** hahahaha *** ****** ***
    ***** ********** ********* ******* ********* ******* ****** hahahaha * ****** *****
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ********** hahahaha ***** ****** ******** **** **
    hahahaha* ** ****** ***** ***** ******* ** **
    **** **** hahahaha*** *** **** ********* ********* *** ***** ******* ***** *** **
    *** *** ******** *** hahahaha hahahaha* ** ***** ***** hahahaha**** ***** ** ***** **
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha**
  • İstanbul İstanbul:
    hahahaha** *****
  • İstanbul İstanbul:
    hahahaha**
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ****** ***** ********** hahahaha***** ***** ********* ******** *** ******** *** ******** ****** ***** ********* **** hahahaha**** ******* hahahaha* ***** ******** ****** **** ***** ***** ***** **** ** ******* ******* **** *** **** ********** ******** ********* ******* *** ********* ******* ********** ****** ****** ******* hahahaha** ***** ***** ********* **** ******* *** ** ****** ** ******* hahahaha ****** ****** ******* **** hahahaha*** hahahaha** ** ********** ********** ******** ******** ******** ******* *** ******* *** ******* ******* ******** ***** ******** ******** **** ******** ***** ***** ******* *** ***** *** ***** ******* ********** *** ****** ***** ** ** ******* ***** **** ******* ****** ***** ****** *** ******* ***** ****** ***** ***** ** ********** ****** ***** ***** *** ***** ****** ***** ******
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    İstanbul İstanbul: *