Hasat edilir mi ?

Weedtimebb

Yeni üye
Bu yıl ki bitkilerimden bir ikisi bodur kaldi benim aksatmamdan dolayı ciceklenme yuksek sekilde gerceklesti hasat edilirmi IMG-20220512-WA0000.jpgIMG-20220512-WA0014.jpg

AwaKe4

Müptezel
Biraz daha bekle knka kafanı kırar aldığın miktar en azından küçük kalmış bunlar ama olsun. İyi growlar

Ü

Üye silindi 22665

Guest
Kanka bitki olgunlaşmadan kesersen kafası olmaz ya da az olur yapabiliyorsan tricom foto cek ona gore yorum yapalım.

Ü

Üye silindi 22665

Guest
Kanka selam, bu gönderdiğin fotodan anlaşılmıyor. Daha yakın çekmen lazım telefona takılan mikroskop işini görür. Benim yorumum genel fotolardan en az 2/3 haftası var. Pistiller hala beyaz. Tricom takibi yapamayacaksan pistillerden hasat zamanını anlayabilirsin. Ama en garanti tricom takibi. (Bu arada doğru zamanda hasat bitkiyi yetiştirmek kadar önemli kanka)

Ü

Üye silindi 22665

Guest
Kanka selam, bu gönderdiğin fotodan anlaşılmıyor. Daha yakın çekmen lazım telefona takılan mikroskop işini görür. Benim yorumum genel fotolardan en az 2/3 haftası var. Pistiller hala beyaz. Tricom takibi yapamayacaksan pistillerden hasat zamanını anlayabilirsin. Ama en garanti tricom takibi. (Bu arada doğru zamanda hasat bitkiyi yetiştirmek kadar önemli kanka)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • J Chat bot:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • N newbieweeder:
    **** ********* *** ***** *** ** ******** hahahaha* ******* ****** *** *** ********** ***** *** *********
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ****** *** ** hahahaha *** ******** ****
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahahahahahaha***** **** ********* *** ***** *** ** ******** hahahaha* ******* ****** *** *** ********** ***** *** *********
    +1
  • K Kblaybrn:
    hahahaha ******** ******* *** **** **** ***** ********* ******* **
  • bandaleros bandaleros:
    ********** ******* ** ** ** ********* ***** ********* ********** hahahaha* ****
  • K Kblaybrn:
    ***** ** **** hahahaha***** ****** ****** ********** ** *******
  • K Kblaybrn:
  • R raw.w33ds:
    *** ********* ****** hahahaha
    R raw.w33ds: *** ********* ****** hahahaha