Hasat öncesi 4. hafta takvim hakkında tavsiye ihtiyacım var

weyyyk

Üye
https://ibb.co/98wH35R
Şubatta ektiğim uzun dönem kızım bu hafta besin yanığı ve kalsiyum eksikliği belirtileri verdi, 4. haftanın sonundayız bugün az calmag ile boş suladım, ph6.0-6.5, nem 40-60 sulayınca değişiyor, sıcaklık 29-33 (ışığa bağlı), flush 5. hafta bitiminde yapılmalı diye bildiğimden şimdi yapmak istemedim, kızım için en sağlıklısı nasıl olur bilmiyorum ısıya elimden geleni yapıyorum ışık ile arasına soğutucu üflüyor ama engel olamıyorum 30'ün üstüne çıkmasına, yine de iyi dayanıyor gibi .. bu takvim döngüsünü flush zamanı için bir bakar mısınız

weyyyk

Üye
yalnız kalmasın diye çorbacıdan çıkanları da koymuştum öylesine, birbirlerinden farklı büyüyorlar, organik ve takvime bağlı gidiyorlar. ama üstteki büyük kızım yavaş mı gelişiyor sizce de

John Snow

Doktor
yalnız kalmasın diye çorbacıdan çıkanları da koymuştum öylesine, birbirlerinden farklı büyüyorlar, organik ve takvime bağlı gidiyorlar. ama üstteki büyük kızım yavaş mı gelişiyor sizce de
Bitki kaç günlük

UFUK...

Kıdemli Üye
Neden kimse cevap vermiyor kankalar ..
Kanka flushu hasat yaklastigi zaman atiliyor ya 5 inci haftala ne alakasi var sissin someklerin hasatin yaklassin kesmeden once atarsin flush yada 2 yada 3 sulamani bos yaparsin kesersin. Daha bitkinin baya vakti var ne flushu daha cicekte bitki budlanmamis bile.

weyyyk

Üye
Kanka flushu hasat yaklastigi zaman atiliyor ya 5 inci haftala ne alakasi var sissin someklerin hasatin yaklassin kesmeden once atarsin flush yada 2 yada 3 sulamani bos yaparsin kesersin. Daha bitkinin baya vakti var ne flushu daha cicekte bitki budlanmamis bile.
Teşekkür ederim kanka ..

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********