Hasatım sömekler şişmiyor WW auto

novicegrow

Yeni üye
Sömekler şişmiyor bugun 3.over verişim flush yapana kadar sizce şişecekler mi tahmin edemiyorum ben ?

Kullandığım ışık : purlight 250 w çift speaktüm
Gübreler : A\B ph bloom , carboad , overdrive , birde 2 kere callmag kullandım.

2638F272-12F3-413C-BB5B-6B385DADAE8B.jpeg2A9F69D0-7C70-4031-8BD2-2EFDB4627C94.jpeg

Son düzenleme:
H

herbal_point

Guest
kanka bu durum ışıkla alakalı. tohumsuzun bi videosu vardı hps ile ledi kıyaslıyor ona bakabilirsin.onun dışında bitkin iyi görünüyor

Marazzssc

Müptezel
Kardesim kac kere flush degil iki hafta flush aticaksin keci boynuzu pekmeziyle karistircan suyu baska bisi yapmican :)

Ü

Üye silindi 20072

Guest
Brocum öncelikle hayırlı olsun,flush için saksınin üç katı oranında su önerilir..örneğin beş litrelik saksin var ise 15 litre su ile flush yapman gerekir,bunu bir kerede de verebilirsin dört kerede de,bu biraz trikomlarini takip edeceğin bitkine bağlı çünkü sen flush atsanda trikomlar gelişimine devam edecek bitki hayatını bitirene kadar,ölçegine gelecek olursakta ph ayarlanmış su ile 5 litre suya bir yemek kaşığı keçi boynuzu pekmezi ile flushu gerçekleştirebilirsin..flush bitip toprak kuruduktan sonra iki üç günlük karanlıkta bırakma sürecin olacak bu süre zarfında bitkin kendi kendini öldürüp thc e katkılar sağlayacak.

novicegrow

Yeni üye
Beyler selamın Aleyküm bitkilerime flush atmam için 3 bitkime toplam 135 kg su lazım flush yapmadan sulasam olurmu

Ü

Üye silindi 20072

Guest
Bulunduğum bölgede su yok
Olmaz bro durumun müsait ise içme suyu alican onunla atican flushi aksi takdirde binbir emekle yaptığın sigaranın iciminden de tadından da hiç bir keyif alamazsın,topraktaki gübre kalıntıları mahfeder güzelim sigarayı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T terbiyeligunahkar:
    ****** hahahaha**** ********** ** ****** ********** *******
  • kawinnnz kawinnnz:
  • T terbiyeligunahkar:
    *** hahahaha****** *** ****
  • kkush kkush:
    ***** hahahaha*** **** **** *** ********* ***** hahahaha******** hahahaha** *** *** ****** hahahaha ********* hahahaha ******** ********** *** *** ** **********
  • A ax-b:
    hahahaha******* *** *** **** ***** ****** ****** *** ***** ********* ***** ********
  • kkush kkush:
    *** **** ******* * ****** ***** ** ** ***** ******** ** ******* ********** ***** ********
  • T terbiyeligunahkar:
    **** **** ***** *** hahahaha********* *** *** **** ***** ****** ****** *** ***** ********* ***** ********
  • A ax-b:
    ** *** ********** **** **
  • A ax-b:
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahaha** ***** ********* hahahaha***** **** ******* * ****** ***** ** ** ***** ******** ** ******* ********** ***** ********
  • kkush kkush:
    ******** ******* hahahaha ***** ******* ***** *******
  • A Anten61:
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ** ******* ***** ** ****** hahahaha********** **** *** hahahaha *** ********** **** **
  • Bomberx Bomberx:
    ** ****** hahahaha* ***** ****** ****** ***** *****
  • A ax-b:
    ** ******** * ********* ********** **** **** ******** hahahaha** ** ****** ********* *****
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Mordecai Mordecai:
    *** hahahaha ** ******* ****** ***** hahahaha
    +4
  • A Anten61:
    **** ********* ** ** ****** ***** hahahaha***** ******** ****
  • A ax-b:
    ******* ** ***** * ** ****** **** ******* ******* *** hahahaha
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
  • A Anten61:
    **** ********** ***** hahahaha* ****** ***** ******* **********