HASADA NE KALDI ABİLER TRİKOMLAR NE DİYOR?

Mrj

Üye
Saksi kalsin kabinin icinde skincasi ok, zaten toprakta kurumus olacak.Eger o topragi tekrar kullanmak istiyosan birak iice kurusun, icindeki bütün kökleri temizle, sonra koy tekrar saksiya güzelce PH ayarli su ile yika, tekrar kullanabilirsin, ama tekrar kullanirsan ilk günden itibaren gübre lazim.
Abi biktinin son durumunun fotoğraflarını attım yorumun nedir? 70. Gündeler

C

Canna

Guest
66 gündeki fotolari gördün güncel baska foto yok, 66 gündekiler daha cok seffaf trikom vardi, su anda nasil bilmiyorum, ayrica seker yapraklarinin cok fotosunu cekmissin, bakilacak yer sömeklerin üstü yani calyx deki trikomlar.

Mrj

Üye
Teşekkür ederim kanka şimdi fotoğraf çektim yorumun nedir flush karanlığa alma zamanı geldi mi bakabilir misin sana zahmet kanka. Hem trikom hemde kızların genel görüntüsünü çektim karanlık sadece telefon flaşı kullanarak. 70. Gün

@Canna az önce çektim abi

C

Canna

Guest
Dostum bayagi raki rengi olmus, foto tam net degil ama renkler belli, 4 gün önceki fotolarida gördüm, dostum at flush al karanliga kurusun vur baltayi, mutlu son :)

Mrj

Üye
Dostum bayagi raki rengi olmus, foto tam net degil ama renkler belli, 4 gün önceki fotolarida gördüm, dostum at flush al karanliga kurusun vur baltayi, mutlu son :)
Sağolasın abi teşekkür ederim. Yalnız kafamı kurcalayan kimi yerde hiç rakı dan zerre yok kimi yer rakı renginde. Neden böyle oluyor?

C

Canna

Guest
Dostum %50 civarinda raki rengi olunca atiyorsun flush, toprak kuruyana kadar daha gelisiyor trikomlar, sonra kesiyorsun, bitkin kestigin anda ölmüyor, yasamaya devam edecek icindeki su ile, bu sürde de trikomlar gelisecek, en son %15 kadar amber gördügünde gerisi hemen hemen raki rengi, en yüksen THC nin oldugu zaman, Trikonlarin hepsi bir anda ayni sekilde gelismiyor, ondan dolayi, biraz seffaf bazi yerler raki rengi, bu normal,

Mrj

Üye
Dostum %50 civarinda raki rengi olunca atiyorsun flush, toprak kuruyana kadar daha gelisiyor trikomlar, sonra kesiyorsun, bitkin kestigin anda ölmüyor, yasamaya devam edecek icindeki su ile, bu sürde de trikomlar gelisecek, en son %15 kadar amber gördügünde gerisi hemen hemen raki rengi, en yüksen THC nin oldugu zaman, Trikonlarin hepsi bir anda ayni sekilde gelismiyor, ondan dolayi, biraz seffaf bazi yerler raki rengi, bu normal,
Abi gece flush atacağım karanlığa alacağım. Toprak normalde 4-5 günde kuruyor. 4-5 gün karanlıkta mı bekleyecek şimdi kızlar?

C

Canna

Guest
Evet toprak kuruyana kadar karanlkta kalacak , ve karanlikta kuruyacak.

C

Canna

Guest
%30 amber istiyorsan ilk amberi görene kadar beklemelisin flush atmak icin diye tahmin ediyorum, tam kuruyana kadar %25-30 amber olur. Cünki %50 raki rengi oldugunda flush atip kestik mi tam kuruyana kadar %5-10 kadar amber oluyor, ben hic o kadar bekletmiyorum, amberin kafasi agir oluyor, indika gibi.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • quorthon quorthon:
    ***** ******* ***** *** hahahaha ******* ***** ****** ***** **** ******** ********* hahahaha** ****** *** **** ********* hahahahahahahaha***
  • T Turco:
    * *
  • T Turco:
    T Turco: ****