Hasada ne kadar var?

Dazzle

Üye
Selam kankalar, bugün 83. günüm, auto ve TaNg çizelgesini uyguladım. 8 gün önce sade sulamaya geçtim. Her sulamada 1.5 lt suladım, saksım 15 lt bez saksı.

Ne zaman flush yapıp karanlığa almalıyım?

Son düzenleme:
C

Cibril

Guest
Selam kankalar, bugün 83. günüm, auto ve TaNg çizelgesini uyguladım. 8 gün önce sade sulamaya geçtim. Her sulamada 1.5 lt suladım, saksım 15 lt bez saksı.

Ne zaman flush yapıp karanlığa almalıyım?

Dostum tohumun adı nedir ve sıkı takip et thc lerin %70 i rakı kıvamına gelince flush atıp al karanlığa ...

Dazzle

Üye
daha thcler şeffaf 5 gün daha fluss yap foto at sonra gene bakayim
kanka bugün bazılarının kahverengileştiğini gördüm ama geneli beyaz

Dazzle

Üye
ısık kapalı flash la cek yanıltabılıyor
kanka flash la çok kötü çıkıyor, mikroskopun merceğini temizledim biraz bu kadar oldu

Dazzle

Üye
@Hippie ikinci bi telefonun flashı açıkken karanlık ortamda çektim kanka. düzgün bi usb mercek bakıcam ikinci growa

Kanka

Administrator
Yönetici
kanka telefona 60x zoom free app ındır bıraz laglı calısırlar ama telı sabıtlersen sorununu bıraz cozer onla dene ıstersen

Dazzle

Üye
indirdim kanka 10x ten yukarısı blur, gözükmüyor. teli tripodla sabitledim, daha yakın görüntü alamıyorum

Dazzle

Üye
karanlıkta, flashla, başka mercekle çektim

karanlıkta, flashla, başka mercekle çektim

kanka telefonu zoom yap lens takılıyken tam ekran olsun daha iyi görünür anlaşılır

Dazzle

Üye
şimdi nasıl kanka

şimdi nasıl kanka

Şimdi daha iyi olmuş kamerıyı tam ortala tamamdır, opak rengi olmuş sanki biraz ama daha tecrübeliler baksın şimdi birşey demiyim kankam

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********