Hangisini kullanacağız kafa açtı

Sancak

Yeni üye
Slm brolar
Her şeyi ayarladık çekimserde kaldığım tek nokta gübre konusu
Advanced Nutrients markasını nedendir bilmem kullanmak istemiştim ancak baktım 15-18 adet ürün seçeneği var ve bunları en uygun olarak 250 ml alsam
2000 tl civarı yapıyor.
biobizz bakayım dedim onda 7 adet ürün var ve hepsini alsam 1000 tl etmiyor
Şimdi soruyorum aradaki fark alınması gerektiği kadar değerlimi

Ek soru bu yarasa gübresi vs de almamız konusunda ne düşünüyorsunuz.
yetkili abiler yardımcı olursa sevinirim

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Advated sentetiktir biobiz organik ben biobiz kullanıyom artı sıvı yarasa takviyesinle sentetik verimi fazla olur kafa ve aromadan kayıp yaşarsın organik birazdaha düşük olur verim fakat kafa ve aroma tam kapasite olur şimdi karsr senin istedine başla

A

ALTINPİPO

Guest
Advanced Nutrients Tüm gübrelerini almana gerek yok tarantula pıranha vodoo. sensı bloom sensi grow overdrıve budcandy calmag alsan yetıyor toprak sudan alabılırsın 250 mıller mevcut yersey yetıstırıcılıkte bıder ıstersen 25 thc oranı bıle tutturursun sana bağlı ve konu baslığı buyuk yazmak yasak duzeltınız

C

Cannabis-420

Guest
Advanced Nutrients Tüm gübrelerini almana gerek yok tarantula pıranha vodoo. sensı bloom sensi grow overdrıve budcandy calmag alsan yetıyor toprak sudan alabılırsın 250 mıller mevcut yersey yetıstırıcılıkte bıder ıstersen 25 thc oranı bıle tutturursun sana bağlı ve konu baslığı buyuk yazmak yasak duzeltınız
kanka bitkiler 12. gününde sensi bloom ab başlıcam tangın çizelgesine göre vodo ve piranha kullandım sensi bloom baslıcam ama growkentin sitesinde çiçeklenmenin ilk haftası kullanmaya basla olarak gözüküyo ne yapmak lazım https://www.growkent.com/blog/icerik/advanced-nutrients-ana-besinler-kullanim-tablosu

Aemili31

Müptezel
An verim olarak ciddi fark yaratıyor ve işini çok kolaylaştırıyor ph açısından. Ve doğru zamanda doğru şekilde flush ister zira sentetik gübredir. Aldığım 3 hasattanda pis bir kafa yaşamadım tertemizdi.

Aemili31

Müptezel
Benim görüşüm böyle kanka ben esrar yetiştirilirken sentetik gübre kullanılmasını doğru bulmuyorum
Saygı duyarım kankam %100 organikte yetiştirdim an ile de yetiştirdim dediğim gibi doğru flush atılınca sadece verim değişiyor onun dışında öyle pis kafa falan olması imkansız yoksa piyasaya tutunup enler arasına giremezdi elemanlar. :)

H

herbal_point

Guest
sentetik gübre kullanılan cigara daha fazla thc üretir kanka. ama tutupta hormon basarsan tch üretimi durur bitki tchye çalışması gereken yerde genişlemeye dahada boy atmaya uğraşır. bu arada an markası tamamen sentetik değil bazı ürünlerinde sentetik gübre var lakin kiminde yok.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • C caaranasıl:
    ******** hahahaha** ****** ***
  • O otonomon:
  • O otonomon:
    ******* *** ***** ****** * *** hahahaha******* ***** ****** ****** ******* hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    ******* *** ****** hahahaha** *** ***** ****** * *** hahahaha******* ***** ****** ****** ******* hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    hahahahahahahaha*****
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    ********** **
  • İ İbo Dayı:
    ** ***** ******* hahahaha ***** *******
  • bandaleros bandaleros:
    **** ***** **** **** hahahaha**
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    ******** ***** ***** *** hahahaha ******** hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ***** * ****** hahahaha******
  • İ İbo Dayı:
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    *** ******** **
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    *** ** ***** hahahaha*
  • İ İbo Dayı:
    ********** hahahaha******** ** ********* *********
  • İ İbo Dayı:
    ***** ******** ******* ******* **** ******* ***** *** *** hahahaha* ********
  • İ İbo Dayı:
    ****** ***** ***** ** ***** ** ********* **** hahahaha**** *** ******* ** ***** ********* *****
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    hahahaha* **** *******
    +1
    İ İbo Dayı: hahahaha* **** ******* +1