Hangisi daha hızlı

İllegal01

Yeni üye
Tecrübeli arkadaşlara sesleniyorum tohum patlamasından sonra en hızlı hasat ve verim veren sigara hangisi kankilerim

Sativa bir Photo al 20 saat ısık yak 20 gün sonra 12 al auto dan daha cabuk veya aynı zamanda 70 80 günde alırsın photo thc oranı auto lara göre daha iyi ve hasadın da iyi bakarsan fazla olma ihtimali bile var ben 1 ay vegde tuttum 2 bitki 70 günlük suan 20 gün sonra icerim ve 120x60 Bi kabini tamamen doldurdu auto tohum bana sadece outtor da mantıklı geliyor digerinide saati ben ayarlarım zaten auto ne gerek var

Ü

Üye silindi 22921

Guest
Sativa bir Photo al 20 saat ısık yak 20 gün sonra 12 al auto dan daha cabuk veya aynı zamanda 70 80 günde alırsın photo thc oranı auto lara göre daha iyi ve hasadın da iyi bakarsan fazla olma ihtimali bile var ben 1 ay vegde tuttum 2 bitki 70 günlük suan 20 gün sonra icerim ve 120x60 Bi kabini tamamen doldurdu auto tohum bana sadece outtor da mantıklı geliyor digerinide saati ben ayarlarım zaten auto ne gerek var
Reis bişey sorabilirmiyim

En erken ptotodan kaç ayda hasat alırım Jack herrer flan
O sana baglı kardeşim veg dönemini ne kadar kısa tutarsan o kadar iyi ama dikkat etmen gereken konu su bazı genetiklerde böyle auto gibi ufak kalıyor ben og kush ektim yan dallar cok uzun ve 1 ay vegde tuttum yani tahminim 2 3 hafta sonra icerim sen 20 gün vegde tut ama bodur olan bir Genetik se adet fazlalastır bitki adedini hem beklediğin gramı karsılasın ama benim dedigim gibi yan dallar uzun bu genetik se zaten ciceklenme dönemine alınca da baya gelisme ye devam ediyor ilk halinin 3 katı olur kesin

Ü

Üye silindi 22921

Guest
O sana baglı kardeşim veg dönemini ne kadar kısa tutarsan o kadar iyi ama dikkat etmen gereken konu su bazı genetiklerde böyle auto gibi ufak kalıyor ben og kush ektim yan dallar cok uzun ve 1 ay vegde tuttum yani tahminim 2 3 hafta sonra icerim sen 20 gün vegde tut ama bodur olan bir Genetik se adet fazlalastır bitki adedini hem beklediğin gramı karsılasın ama benim dedigim gibi yan dallar uzun bu genetik se zaten ciceklenme dönemine alınca da baya gelisme ye devam ediyor ilk halinin 3 katı olur kesin
Super lemon haze var genetik olarak sadece elimde

Turkish man

Doktor
Fotoğraf var mı yaptığın çiçeğin bro.

Woppy

Ordinaryüs
Knk photo 20 /4 20 gün veg sonra 12 /12 mi al diyorsun ? Yani auto gibi muamele yap istedin sürede cocege al her turlu mıktar olarak katlar mı knk !

Super lemon haze var genetik olarak sadece elimde
Kanka yetistirmedim hic auto var o genetik bende ama photo ise kesin uzun dallıdır sativa cünki o
Fotoğraf var mı yaptığın çiçeğin bro.
Kankam varda atmıyorum nete biraz tırsaklık yapıyorum o konuda yani suanki teknoloji ile Bi cok şey mümkün telefoncuyum bide biraz daha ic iceyim bu konularda yanlız kısaca özetleyim 20 litre ektim saksının kapladığı alanın 3 katını kaplıyor bende sasırdım inan öyle olmasına biri biraz büyük tomurcuklar kücük ve geriden geliyor ama birini inslh ramazan ortasına gelmeden hasat ederim
Knk photo 20 /4 20 gün veg sonra 12 /12 mi al diyorsun ? Yani auto gibi muamele yap istedin sürede cocege al her turlu mıktar olarak katlar mı knk !
Aynen öyle kanka ama 20 günden fazla vegde tutacaksan çok onermiyorum ben bu kadar büyük bisey cıkacagına bilsem 20 gün tutardım 10 gün kaybım var ordan bide harman olmasam cesitli fantaziler yapacam ama suan İcin mümkün oldugunca cabuk olsun pesindeyim ondan sadece lst yaptım gectim ama lst ve scrog kesin yap kanka yoksa olmaz söyle özetleyim kısaca en alttan cıkan birinci kat kalınlığında 4 kat dalı lst sayesinde buda birde genetik kushed den aldım og kush photo öneririm tohum kücük Dü bu ne falan diye düsündüm ama efsane bisey cıktı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • RuhsuzGarden RuhsuzGarden:
    ***** *** *** **** *** ******** ** dready* **** *** ******* *** ****** *** ******** ****** ******* ****** ***** *****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* ***** ****** ********* ****** ******** *** ***** ********** ******* **** ****** **** ****
    ******* dready** ******* ***** ***** *********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** *** *** **** *** ******** ** dready* **** *** ******* *** ****** *** ******** ****** ******* ****** ***** ******** ******** ***** ***** ********* ******* *** ****** **** ** ***** **** ** ** ***** **** **** ******* ********
    ********* **** dready*
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* **** dready*********** ** **********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* ****** dready** ********** ** ******* **** ****** ****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********** **** dready***** **** *** *** ***** ******** *** ***** ***** ******
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ******** *** dready ** *** ********** ***********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ******** *** dready ** *** ********** dready**** ** ****** ********* dready * ** *** *******
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ******** **** *** ********* * **** ** ********** ****** ****** ********** ***** *** ****** ** ***** ******* *** **** ***********
    ***** dready****** ******** * ***** ******* **** ********
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** dready****** ******** * ***** ******* **** dready **** ******* ****** ****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    Nazim_Red Nazim_Red: ***** ********