Hangi tohumu almam lazım

Myalcin35

Yeni üye
Beyler işe ilk defa giricem tohum bakımından bana en kafalı olan hangisi hangi tohumu almam lazım thc değeri en yüksek tohum hangisi bilgisi olan varsa sevinirim şuan bana lazım olan en kısa sürede en kafalı ve yüksek verim almak

Kanka

Administrator
Yönetici
Kanka thc yı falan unut bence , Yuksek thc anksiyete ve Paranoya yapar , ve +20 li thc leri DWC hydro sistemlerde ek olarak co2 Tüpleri ile doğru ppm lere cıktığında bu rakamları alırsın , Toprakta saksıyla falan 7-8 geçmesi çok zor thc nın , Ama zaten asıl kafa yapanda thc degil kanka , Dedıgım gıbı carpıntı paranoya yaptıgı ıcın genetığın asıl kafasının önüne geçebılırız , çok takılma bu thc olayına , Yoksa dunyada hıc yarısmalar yapılmaz en yuksek thc hersene 1. Cıkardı :D

Son düzenleme:

Myalcin35

Yeni üye
Kanka thc yı falan unut bence , Yuksek thc anksiyete ve Paranoya yapar , ve +20 li thc leri DWC hydro sistemlerde ek olarak co2 Tüpleri ile doğru ppm lere cıktığında bu rakamları alırsın , Toprakta saksıyla falan 7-8 geçmesi çok zor thc nın , Ama zaten asıl kafa yapanda thc degil kanka , Dedıgım gıbı carpıntı paranoya yaptıgı ıcın genetığın asıl kafasının onun geçebılırız , çok takılma bu thc olayına , Yoksa dunyada hıc yarısmalar yapılmaz en yuksek thc hersene 1. Cıkardı :D
Yani önemli olan thc değil yetiştirme ve ürün yapısı diyorsun

Myalcin35

Yeni üye
Yani önemli olan thc değil yetiştirme ve ürün yapısı diyorsun
Kanka thc yı falan unut bence , Yuksek thc anksiyete ve Paranoya yapar , ve +20 li thc leri DWC hydro sistemlerde ek olarak co2 Tüpleri ile doğru ppm lere cıktığında bu rakamları alırsın , Toprakta saksıyla falan 7-8 geçmesi çok zor thc nın , Ama zaten asıl kafa yapanda thc degil kanka , Dedıgım gıbı carpıntı paranoya yaptıgı ıcın genetığın asıl kafasının onun geçebılırız , çok takılma bu thc olayına , Yoksa dunyada hıc yarısmalar yapılmaz en yuksek thc hersene 1. Cıkardı :D
bana hangi tohumu önerirsin önerdiğin tohumu alıcam ilk defa yapıcam bu işi tecrübeli olan arkadaşlardan bilgi almam lazım alcağım tohum güzel kafası olsun tribe sokmasın mutlu enerjik yapsın

Kanka

Administrator
Yönetici
Kanka şöyle diyim zamanında pis skunk larda kafamıza gırıyor , ama suan super lemon haze diye aldıgın sigara hepsı ıcın demıyorum bazen kafana gırmıyor , işte burda tohumun genetıgın bı onemı kalmıyor , Doğru zamanda kesim ve kurutma çok buyuk pay taşıyor , genetık farketmez yanlış zamanda kesıp yanlış kurutursan genetık farketmez kafa yapmaz

Myalcin35

Yeni üye
Kanka şöyle diyim zamanında pis skunk larda kafamıza gırıyor , ama suan super lemon haze diye aldıgın sigara hepsı ıcın demıyorum bazen kafana gırmıyor , işte burda tohumun genetıgın bı onemı kalmıyor , Doğru zamanda kesim ve kurutma çok buyuk pay taşıyor , genetık farketmez yanlış zamanda kesıp yanlış kurutursan genetık farketmez kafa yapmaz
Anladım kanka bana bi tohum ismi versene ondan alayım önerdiğin tohum varmı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********