hagb sürpriz idrar

bldugerr

Yeni üye
arkadaslar forumda okumadığım konu kalmadı ama sormalıyım. ben 2018 ve 2023 olmak üzere 2 kere yakalandım ve dosyalar üst üste bindi. ilk yakalandığımda denetim ve tedavi verdiler tedaviyi tertemiz atlattım 5nci yılımın bitmesine 3 ay kala tekrar yakalandım(evet her konuda bu kadar şanslıyımdır) velhasıl mahkemeye çıkardılar. hakim sana bir şans daha veriyorum bir daha hiç bi suçtan karşıma gelme diyip tedavisiz 5 sene hagb verip saldı. şimdi benim sorum şu bu 5 senelik hagb sürecinde beni sürpriz idrara çağırırlar mı ?

Aslan Akbey

Yeni üye
aga bende senle aynı durumdayım mahkemeye çıkcam sicil yok banada hagb vercekler aklımdaki deli sorular ve 1 senedir okumadığım bir şey yok hagb alıp daha şuana kadar idrara giden görmedim

Yusuf.x

Yeni üye
arkadaslar forumda okumadığım konu kalmadı ama sormalıyım. ben 2018 ve 2023 olmak üzere 2 kere yakalandım ve dosyalar üst üste bindi. ilk yakalandığımda denetim ve tedavi verdiler tedaviyi tertemiz atlattım 5nci yılımın bitmesine 3 ay kala tekrar yakalandım(evet her konuda bu kadar şanslıyımdır) velhasıl mahkemeye çıkardılar. hakim sana bir şans daha veriyorum bir daha hiç bi suçtan karşıma gelme diyip tedavisiz 5 sene hagb verip saldı. şimdi benim sorum şu bu 5 senelik hagb sürecinde beni sürpriz idrara çağırırlar mı ?
Ne kadar malzeme yakalattığına bağlı ağaç mı yakalattı sigara mı kimyasal mı ne olduğu önemli hassas terazi mi

Aslan Akbey

Yeni üye
forumu baştan sona okudum 8.yargı paketinde tedavili veya tedavisiz denetimli serbestlik kapsamında söylüyor bunları neden diceksin canım kardeşim diğer postları git araştır adamlar hagb almış 2 senedir çağrılmadım ses seda yok demiş öyle bir hakkı yok seninle uğraşmıyor denetimli serbestliktekini senin durumuna çekmeye çalışıyorlar ana amaçları o adamların ki hagb aldığında başka bir suç işlede üst üste patlatalım mantığındalar

bldugerr

Yeni üye
forumu baştan sona okudum 8.yargı paketinde tedavili veya tedavisiz denetimli serbestlik kapsamında söylüyor bunları neden diceksin canım kardeşim diğer postları git araştır adamlar hagb almış 2 senedir çağrılmadım ses seda yok demiş öyle bir hakkı yok seninle uğraşmıyor denetimli serbestliktekini senin durumuna çekmeye çalışıyorlar ana amaçları o adamların ki hagb aldığında başka bir suç işlede üst üste patlatalım mantığındalar
benide tribe sokan tamamen orda ki "tedavili tedavisiz" diye belirtmesi kanka pis içesim var napsam bilmiyorum

bldugerr

Yeni üye
aga ben senin durumda olcam hagbyi alınca içicem acık konuşayım şuana kadar hagb alıp çağırılan yok forumda bir sürü post var oku herkes denetimden patlıyor denetimlileri patlatıyorlar hagbliyi patlatmıyor adam zaten boku yemişsin bende aynı olcam zaten yeterince kafası yanmış mantığında bakıyor savcı polis vs
kanka bütün konuları cevapları okudum inan. benim extra konu açmamın sebebi ilginçtir ki diğer hagb'li arkadaşlarla hemen hemen aynı dönemde hagb yemem birisinden 2 ay önce yemişim birisinden 1 ay sonra yemişim o yüzden bir de "tedavili tedavisiz" ibaresi ağır tribe soktu kanka hagb yiyeli 1 sene oldu 1 senedir içiyodum son 1 haftadır salmış durumdayım tribe girdim :D

bldugerr

Yeni üye
e devlette nerde görüyorsun bro her gün avukata baktırıyorum nasıl görcem nerden görcem uyapımada bakıyorum avukat uyapınada hangi bölümde gözüküyor bro
uyapta gördüm kanka "sorgulama işlemleri -->>dosya sorgulama" kısmında 9 ay olduysa geldi gelecek durumda olabilir kanka sanırım yaşadığın şehre görede değişkenlik gösterebiliyor

bldugerr

Yeni üye
ben senin yerinde olsam takılırdım evimde takılmaya devam ederdim belaya bulaşmazdım kardeşim ve yurtdışına nasıl kaçarsın onu düşünmeye başlayabilirsin bu ülkede bu stresle yaşamaktansa ülkeden kaçmayı daha mantıklı buluyorum diğer bütün para basan hayatları boyunca çalışmış doktor mühendis vs dassaklı iş gruplarının yaptığı gibi
eskişehirde yakalandım kanka ben ve şimdi tekrar baktım tam 8 ay sonra gelmiş tebligat

montana1

Yeni üye
kanka tedavisiz derken denetime mi gonderdi yine seni 1 sene ?

montana1

Yeni üye
kanka tedavisiz 5 sene Hagb dediğin 1 sene denetim+5 sene hagb mi verdi ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
  • marcoo marcoo:
    **** ****** ****** ***** ********** hahahaha* *** ******** **** ******* hahahaha* hahahaha* ********** *** ******** ******* ****** ******** ***** ********** ***** **** hahahaha* hahahaha
  • obeb obeb:
    **** *** ********* *** ********* hahahaha *** **
    +1
  • marcoo marcoo:
    *** ********* ** ****** ******** ****** ***** ******** hahahaha *** ***** ***** **** ***** ********* *** hahahaha** ******* *******
  • marcoo marcoo:
    +1
    ****** ** ***** ********* ******** ********** ****** ******* hahahaha* ********** ***** *** ******** **** ******* hahahaha* hahahaha* ********** *** ******** ******* ****** ******** ***** ********** ***** **** hahahaha* hahahaha
  • obeb obeb:
    ****** ** ***** ********* ******** ********** ****** ******* hahahaha* **********
    hahahaha* ***** ***** ********* *** ********** ********* ****** ****** **
  • Y YasefYuda:
    ******* ***** ********* ********* ********** **** hahahaha hahahaha *******
    ****** ******* ********** ****** *** ***** ****** ***** hahahaha* **** ******** *** ******** ***
  • lavrens lavrens:
    *** ********* ** ****** ****** *** *** ****** ********** ******* ******* **********
  • marcoo marcoo:
    ****** ** ***** ********* ******** ********** ****** ******* hahahaha* hahahaha**** ****** **** ********* *** ******* ********* ********** ****
  • lavrens lavrens:
    ***** hahahaha**** ******* ********** ****** *** ***** ****** ***** hahahaha* **** ******** *** ******** ***
  • TabldotLife TabldotLife:
    +1
  • Y YasefYuda:
    ****** **** ***** ******* *** ******** **** ****** hahahaha**** *** ***** ********* ******* ******
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
    ******** ***** ****** ******* *** ****** ********** ** ** ******* hahahaha** **** ***** ******* *** ******** **** ****** hahahaha**** *** ***** ********* ******* ******
  • Y YasefYuda:
  • lavrens lavrens:
    ****** *** *** ********* *** ***** ****** ******* *** ****** **** **** **** **** ****** ********* *** ******* *********
  • lavrens lavrens:
  • Growerdigi Growerdigi:
  • Growerdigi Growerdigi:
    hahahahahahahaha
  • lavrens lavrens:
  • Growerdigi Growerdigi:
    ********* hahahaha*** ********** hahahaha****** *********
    Growerdigi Growerdigi: ********* hahahaha*** ********** hahahaha****** *********