Hagb Denetim

kanka11

Üye
Bana da Hagb verilmişti daha öncesinde denetim süresi bitmeden yeni suça bulastim maalesef 1. Mukerrir olmuş oldu. İkisi de farklı suçlar mahkeme sonucunda 5 ay 18 gün yatar verdi bu durumda yatar miyim sizce?
kanka içicilikle alakalı denetimi veya hagb ı başka suç bozamaz emsal yargıtay kararı var bi sürü bence itiraz et avukata sor

kuyuyadustum

Yeni üye
tck 191'den yani içicilikten aşırı derece içerde yatan tip var fakat onlar ileri bağımlı sanırım sabıka kaydı olanlar vs girdi çıktıyı hüküm vermek sicile işletmek mahkum sınıfına sokup çıkartıp denetime sevk etmek için yapıyolar adamlar alkol içilen mekana girme falan yazdılar bana teebliğde ehliyet onun yanında masum kalır ama ehliyet olayını gene anlayabilirsin toplum güvenliği için adam uyuşturucu içip direksiyon başına geçse sıkıntı olabilir dünyanın hiç bir ülkesinde böyle uygulama kanun yok rezil ettiler milleti boş yere 1 sene eziyet çektik ilerde çağırdıklarında falan boş yere dosya patlayacak yıllarca uğraştıracaklar bizi ona itiraz buna itiraz cart curt yeni infazda 3 yıl altı yatar yok deniyor fakat sicil işletmek için girdi çıktı yaptırıolarda oda şanslıyan akşamına salınırsın diyende var 1 ay yatarsın 3 gün 1 hafta diyende 15 gün diyende var şehir ve cezaevine bağlı sanırım belli olmaz belki meclis hagb kalkmadan yeni bi uygulama devreye sokabilir hagb benzeri birşey hukukta bilmediğim bir sürü saçma kanun var birini aktif ederler ben artık çok sıkıldım bu muhabbetten tekrar bi avukatlarla konuşacam bilgi edinmeye çalışacamda doğru düzgün bu işi bilen yok adamlar hep ağır davarlarla ilgilene ilgilene takmıyolar bile böyle basit konuları ama elbet bulacam
Kankam bu sonuca ulaşabildin mi konunun uzmanı av bulmak gercekten zor

Georgebest

Yeni üye
@Moonwalker biladerim senin gçen seneden kalma bi konun vardı sürprizim temiz geldi demiştin. Bu yakalanma olayı ondan sonra mı oldu? Yoksa temiz diye düşündün de sonrasında pis olduğunu mu öğrendin?

2 yıl ve altı ceza aldığında 1.8 gibi hagb uyguluyorlar siciline işlenmiyor yani devlet ve savcı diyor ki bu eleman suçsuz şimdilik son hakkını tanıyorum fakat diyor bu 5 yıl içinde yeni işlediği suçu direk bam bam bam ikisini birleştiriyorum cezalarını ve direk yatırıyorum hakkı kayboluyor diyor ki bu herhangi bir suç olması yeterli oluyor sokakta birisine bağırsan adam şikayetçi olsa dava açsa ceza alsan alırsın iki dosya birleşir ve patlarsın
Hagb alırsak ne oluyor bilgin var mı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Kömür Kömür:
    ******* *** ***** ****** ***** ***** hahahaha** ***** ******* ****** ****** ****** **
    +1
  • D Dr.Organic:
    ***** ****** *** hahahaha*****
  • Kömür Kömür:
  • Kömür Kömür:
  • Kömür Kömür:
  • D Dr.Organic:
    ***** ******* **** * ***** **** ***** ******* *** * *** **** ********* ***** *** **
    +1
  • D Dr.Organic:
  • D Dr.Organic:
  • D Dr.Organic:
    ******** * **** hahahaha** ******
  • D Dr.Organic:
    hahahaha* *****
  • Kömür Kömür:
  • D Dr.Organic:
  • Kömür Kömür:
    *** ****** **** hahahaha***
  • D Dr.Organic: