Hafif sararma var bilgisi olan varmi

Jamal

Üye
Tang cizelgesine göre veriyorum bu lekeyi görünce bu hafta bos geçtim
Grow ve blom veriyorum toprak allmix

S

silas

Guest
Calmag gübresi yapraktan uygulanmaz, bitkinin metabolizmasından geçmesi gerek. Konuyu iyi hatırlıyorum, demek ki şimdiye kadar calmag vermemişsin olarak kabul et. Umarım ben uyardıktan sonra topraktan 2-3 sulamada 1 calmag takviyaesine başlamışsındır. Eminim ki sararma eski yaşlı yapraklarında. Bitkinin genelinin fotolarını çek, saksın kaç lt, toprak ne marka, gübrelerin neler ve ne miktarda kullanıyorsun kısaca bahset, değerlendirelim kanka.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • X Xgon:
    *** ** ********** ******* ****** *** ***** hahahaha *** *** ***** ** ****** *** *****
    +1
  • KömürcüAbuzer KömürcüAbuzer:
    **** * ******* **** **** ******* ****** *** ***** hahahaha *** *** ***** ** ****** *** *****
  • X Xgon:
  • X Xgon:
    **** **** *** **** ***** ********* *** * ********** ****** ******** ***** ******* **** ******* ** * *** ******* ** ******
  • X Xgon:
    ***** ****** ***** **** ******** ***** ******* ** *** ******** ***** ***** ********
  • X Xgon:
    **** *** ****** *** **** ** ****** ***** ***** *** **** ***** ********* *** * ********** ****** ******** ***** ******* **** ******* ** * *** ******* ** ******
    +1
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha*
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha
  • X Xgon:
    **** *** ****** *** **** ** ****** ***** ***** *** **** ***** ***** ****** ** *****
  • Houp53 Houp53:
    ****** ****** ******* ********** *** ****** **** ******* ***** ****** ********* hahahaha **** ********* ****** ******** ******
  • T Turco:
    ****** ********* **** ********* **** **** ** ******* hahahaha
  • T Turco:
    hahahahahahahaha
    +1
  • T Turco:
    ** ********* ******* * ***** ********* **
  • ax-b ax-b:
    ******* hahahaha *** * ** ** *** ****** ***** * **** ** ******* hahahaha* *******
  • T Turco:
    ***** hahahaha **** ***** ********* ********* hahahaha *** * ** ** *** ****** ***** * **** ** ******* hahahaha* *******
    +1
  • Houp53 Houp53:
    ****** ********* **** ********* **** **** ** ******* hahahahahahahaha ******** ********* ******* ***** ****** ****** ***** ****** ******
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Houp53 Houp53:
    ******** *** hahahaha*
  • T Turco:
  • T Turco:
    T Turco: ***