Guncel 62 günlük yavrularim.

Arkadaslar oncelikle herkese iyi growlar dilerim.
Az cok beni surekli görmüşsünüzdür bitkilerim ne haldeydi ilk bastan ne sikintilar cekti sagolsun burdaki dostlara bana cok yardimlari oldular xok şey ögrendim, ama benim ocon en önemlisi zaman oldu zamanla görerek tecrube sahibi oluyorsun, birazda araştırma. Sonic bu kiymetli yorumlarinizi bekliyorum ustalar buraya ögrenmeye tecrube sahibi olmaya geldim o yuzden cekinmeyin yardirin:)

Arkadaslar oncelikle herkese iyi growlar dilerim.
Az cok beni surekli görmüşsünüzdür bitkilerim ne haldeydi ilk bastan ne sikintilar cekti sagolsun burdaki dostlara bana cok yardimlari oldular xok şey ögrendim, ama benim ocon en önemlisi zaman oldu zamanla görerek tecrube sahibi oluyorsun, birazda araştırma. Sonic bu kiymetli yorumlarinizi bekliyorum ustalar buraya ögrenmeye tecrube sahibi olmaya geldim o yuzden cekinmeyin yardirin:)
Ha bu arada 4 gun once 1lt ye 1.5 grow 0.5 bloom verdim. Bugun 2şer litre verdim 4ml calmag verdim. Artik growu birakayimmi yoksa biraz daha devammi? Elimde butun AN SERISI mevcuttur bana bir yol gosterirseniz sevinirim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • quorthon quorthon:
    ***** ******* ***** *** hahahaha ******* ***** ****** ***** **** ******** ********* hahahaha** ****** *** **** ********* hahahahahahahaha***
  • T Turco:
    * *
  • T Turco:
  • Mordecai Mordecai:
    ***** ******** ****** *** ******* *** **** *** ******** ******** ******* ***** *** hahahaha ******* ***** ****** ***** **** ******** ********* hahahaha** ****** *** **** ********* hahahahahahahaha***
  • Bomberx Bomberx:
    ***** ********* ****** ***** hahahaha*
  • O obeb:
    O obeb: ******** ***** ******* ***** ******** *** *** ********