GUERILLA Stili Yetistirmede Seçilecek Genetik

Mudur

Yeni üye
Merhaba kankalar ben outdoor gerilla bitki yetistirmeyi düşünüyorum fakat ilk growum olucak o yuzden ilk deneyimim icin hangi genetikler daha iyi sonuç verir ?

Tercihim Sativa türü olmasidir ve 3 bitki yetistirmeyi dusunuyorum.

Şimdiden Teşekkürler.

reaL

Üye
kanka ilk deneyimin ise torbacı tohumu yap derim güzel içtiğin sigaranın tohumunu çimlendir sote biyere ek,güzelce baktığında en kral torbacının dalgasını 2 ye katlar.
genetik ekmek isterim dersen white widow auto ile başlayabilirsin.

Mudur

Yeni üye
Cvp: GUERILLA Stili Yetistirmede Seçilecek Genetik

reaL' Alıntı:
kanka ilk deneyimin ise torbacı tohumu yap derim güzel içtiğin sigaranın tohumunu çimlendir sote biyere ek,güzelce baktığında en kral torbacının dalgasını 2 ye katlar.
genetik ekmek isterim dersen white widow auto ile başlayabilirsin.

Eyvallah kanka sağolasın granddaddy purple düşünüyorum indica olarak  nedersin ?

R

Ripley'sOG

Guest
  • Ne istiyorsun?
  •  Kaç metreye kaç metre ?
  • Aroma olarak ? 
  • Verimlilik?
  • Thc veya cbd ? 
  • Sulama ve beslenme düzenin nasıl olucak ? (Bazilari bakım ister bazilari beni ek siktirgit) 
isin rast gitsin

Mudur

Yeni üye

Ripley' Alıntı:
  • Ne istiyorsun?
  • Aroma olarak ? 
  • Verimlilik?
  • Thc veya cbd ? 
  • Sulama ve beslenme düzenin nasıl olucak ? (Bazilari bakım ister bazilari beni ek siktirgit) 
isin rast gitsin

Kanka aroma farketmez , thc oranı'da farketmez haftada 1 gidebileceğim bir yer bütçemde vasat derecede

R

Ripley'sOG

Guest
Sohbete baktımda canin ne istiyorsa al ben sana burda 10 tane genetik söylesem bile arasında kalicaksin.Yuksek verim içini içini gene yiyecek o yuzden söylememek en iyisi bir tane sec onunla devam et.

bahadircibir

Yeni üye

Ripley' Alıntı:
  • Ne istiyorsun?
  • Aroma olarak ? 
  • Verimlilik?
  • Thc veya cbd ? 
isin rast gitsin

Hocam ek **** git yapmak istiyorum beni aydınlatırmısın ?

R

Ripley'sOG

Guest
Ondan kastım bakımı az olan genetikler,ancak vahşi yetiştirme tarzıda vardır.Fakat bolgendeki toprak kalitesi onemli

isin rast gitsin

Ripley' Alıntı:
Ondan kastım bakımı az olan genetikler,ancak vahşi yetiştirme tarzıda vardır.Fakat bolgendeki toprak kalitesi onemli

isin rast gitsin

Kanka genetiğin adını söyle de öğrenelim yav sohbetten kaçırırım şimdi

bokyeme

Yeni üye

Narkotik' Alıntı:
Söylememiş knka inatla :D
Bos yapıyor amina koyim ya butun genetikler ayni bakimi istiyor sadece kış genetigini yazin yetistirirsen daha cok bakim ister yoksa hepsi ayni ****

Vedoo

Kıdemli Üye

Blue Berry Ek Bende Her zaman alır ekerim İyidir Fedakardır kendileri... Outdoor için Uygun Dün 40 derece sıcak vardı önceki günler 37 36 39 derece... 3 gün su vermedim Satıva olsa Çoktan sitrese girip sömek halınde yemyeşil solar ölürdü Güneş sitresi kötü oluyor... uzatmaya gerek yok Blue berry fem al ek

Vedoo

Kıdemli Üye

Narkotik' Alıntı:
Konu eski knka ama çok merak ettim acaba hangi genetik hindu afghan olaiblir

Nasıl yani anlamadım Kankam..? Açar mısın biraz konuyu

Grow Muhabbetleri
Help Users
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!