growkent

aynen kanka öyle yapıcam bende bir sorun olucagını dusunmuyorum saglam bır yer çok alışverıs yaptım ilk defa bısılerı iade ve başka malzemelrle degıstrcem kafam güzel dusunup dururken tohumsuz ülkesinin sakinlerine yazmak istedim saol kanka yorumun için dumanın bol olsun

G0FRET

Member
Bu lanet sitenin tek kötü yanı çağlayan şube ile bostanlı şube arasında dağlar kdar fark olması BİRİSİ ZEKA PATLAMASI BİRİSİ APTALLAR ORDUSU.
Balastım yandı growsan çağlayan şubeyi aradım ist içiyseniz hemen getirin yardımcı olalım falan dediler nazik nazik çok mütevazi ama şehirim farklı olduğu için gelemem dedim krgoya vereyim dedim tamam dediler gittim 50 küsür para verdim öncelikli kargo yaptıedım başka balastım yok çocuklara masa lambası tutuyorum amk sen düşün neyse aradan 1 gün geçti ben kargo durumuna bakamadım dedim zaten gelmiş olsa içinde not yazmışım beni arayın diye numaramı bırakmışım ararlar dedim 2. Gün oldu bakayım dedim kargo dün verilmiş diyor 24 saat geçmeden teslim etmişler yani neyse growkent çağlayanı aradım beni bostanlı şubesine yönlendirdi... bu amına kodumun şubesinde türkçe bilen yok a2 türkçe adama diyorum ki kargo göndermiştim falanca ismim dün 12.30 da ulaşmış diyorum hangi kargo diyor öyle bir diyorki kargonun icadından yeni haberi olmuş sanki aptalın 45 dk beni bekletti teslim alınmamış dedi dedim bak alan kişinin baş harfi ve soy adının ilk harfi bu dedim hieeeeeğğğğğ o mu ya dur sorayım ona diyor aptal adam. aynen tslim almış henüz incelenmemiş dedi dedimki beyfendi çağlayan şubesi içine not bırakmamı ve acil olduğunu söylerseniz geldiği gibi bakarlar dedi dedim bize söylenmedi dedi iyice sinir oldum lavuğa (bu telefon görüşmesi yılbaşı arefesinde gerçekleşiyor iş yerleri yarım gün çalışıyor o gün vermesse teee 1 hafta kayacak) aradım çağlayan şubeyi beyfendi benim kargomu alıyor şubeniz ne arama ne söyleme ne de bakma zahmetinde bulunuyor dedim ama çağlayan şube olduğu için adam bir anda bütün sinirimi aldı benim nezaketiyle olsun dedi ki kargo dün elimize ulaşsa hemen yardımcı olurduk ama bugün yarım gün dedi bende dedim ki zaten dün 30 unda ulaşmış aptal adam bakmaya aramaya tenezzül etmemiş dedim aaa öyle mi dedi tamam falan diyip bir kaç kere özür dileyip öğlenliyin kargolayacağını söyledi ve dediği gibi oldu teşekkürler growkent çağlayan şubesi

Dostum bu başlığı açmasaydın böyle bir başlık açacaktım ben hele o günkü sinirim ile az daha açıyordum sen sen ol gönderdiğin ürünlerin fotoğrafıbı kargo yerinde çek içine not yaz adım adım takip et teslim edildiği an ara şubeyi paçasını bıraktığın an -10 gün demek haberin olsun

kankalar gofret ile tıpa tıp benzer olaylar yaşadım dedıgı gıbı çaglayan ve bostanlı şubesinde egitim farkı içler açısıs bugun gonderdım kargoyu çaglayan şubesıyle gorustum mudurumuz ufak bır toplantıda sız ısım ve numara bırakırsanız cıkınca arattırıyım dedı yarım saat sonra dönüş yaptılar çok nazikler işin ehli bu insanlar ( çaglayan şubesi ) sizin kargonuz gelsın efendım bakalım dedıgınız iade veya degısımı aldıgınız ürürnlerde bir problem yoksa yaparız dedıler yalnız kargo ücretını 50 tl sizin karşılamanız lazım tamam dedım içim rahat ürünlerin çogu kullanılmadı bile bu balast olarak yeşil olan var siz siz olun onu almayın birde önce sarı ph ölçer aldım aptallık yapıp sonra 1 hafta sonra en pahalısını sıparıs edıp aldım yani growkent gıbı saglam köklü bir site şu sarı ph ölçümü cihazını hiç satmamalı bakalım haftaya hafta içi salı ya kadar olmassa atlıcam uçaga gıdıcem bazı şeyler yüz yüze daha iyi anlatılıyo sonuçta uç beş lıra degıl 4 5 bınlıralık ürün ama dedıgım gıbı aksı olucagını zerre dusunmuyorum saglam bır yer.