Grow shoplar ve vergi dairesi

bende bu forumda da bir çok kişi vardı o dönemdeki başlıklar silinmiş
Kanka growkentten mi almıştın yoksa hepsiburada filan gibi aracı siteden mi? Kendi kartından kendi adresine mi söylemiştin, ikametin oturduğun adreste mi üstüne kayıtlı fatura filan varmıydı kanka zaman ayırıp bunları yanıtlarsan daha iyi fikir yürütürüz memurların izlediği yolu anlama açısından epey yardımın dokunur

Woppy

Ordinaryüs
Kanka growkentten mi almıştın yoksa hepsiburada filan gibi aracı siteden mi? Kendi kartından kendi adresine mi söylemiştin, ikametin oturduğun adreste mi üstüne kayıtlı fatura filan varmıydı kanka zaman ayırıp bunları yanıtlarsan daha iyi fikir yürütürüz memurların izlediği yolu anlama açısından epey yardımın dokunur
Knk ne önemi var ki sorduklarının bilsen yinede alısveriş yapackamısın riske girmeye ne gerek var ya gidip elden alışveriş yapın yada bu işlerler alakası olmayan ve sizi uyanan bi arkadaşınızın adına onun kartıyla veya baskasının kartıyla sizin adınız geçmeye sekılde kargo subesı adrsine yollatın derim riske girmeye gerek yok bence

Knk ne önemi var ki sorduklarının bilsen yinede alısveriş yapackamısın riske girmeye ne gerek var ya gidip elden alışveriş yapın yada bu işlerler alakası olmayan ve sizi uyanan bi arkadaşınızın adına onun kartıyla veya baskasının kartıyla sizin adınız geçmeye sekılde kargo subesı adrsine yollatın derim riske girmeye gerek yok bence
Doğru kanka imkan varsa kesinlikle risk almaya gerek yok başkasının kartından alıp şubeye söylemek en mantıklısı ama her zaman o karta erişimim yok ufak meblalarda en azından vergi dairesinden isim soyisimden mi yoksa kargo adresinden mi diye öğrenmiş olurduk çünkü bidaha olursa böyle bir mevzu aynı prosedürle olur gibime geliyor yanılıyorsam söyleyin

Kanka

Administrator
Yönetici
Konuya hakimim konularıda ben kaldırdım mıllet cok triplendi growkentten magicten grow sıtelerınden kartla alısverıs yapmayın

Son düzenleme:

Woppy

Ordinaryüs
Kaç ay geçti aslında bi dava günü dekan belli olmalıydı şimdiye kadar. 3 ay adli tatil vardı yazın oda bitti. Hayırlısı olsun arkadaşlar size üzüldük ama bizde diken üstündeyiz hala bit il degil arkadasın dergi gibi her an hersey olabilr database ellrinde.

Bigbut

Müptezel
Aynen kanka işte orası muamma onu bi netleştirsek aslında daha güvenli ilerleyebiliriz, bilgileri grow shoplar mı veriyor yoksa memurlar vergi dairesinden mi alıyor basılan arkadaşlar vardı nerden aldıklarını yazsalar doğrudan siteden mi hepsiburada dan filan mı diye açıklığa kavuştururuz çünkü vergi dairesinde hepsiburada olarak geçmesi gerek diye düşünüyorum para oradan dolaylı geçtiği için
Dostum bahsi geçen işletmelerin kargo adreslerini almışlardı.
Yani vergi dairesi ile alakalı değil.

Bigbut

Müptezel
Geçmiş olsun dostum.
Nasıl Bi ifade verdin bilmiyorum ama yırtma olasılığın var.
Daha evvel Bi siciline de yoksa olasılık iyice artar.

İstanbul

Müptezel
Birileri growkentten alış veriş yapıp patlamayacağını düşünüyor haklı olarak biz de öyle düşünüyorduk neler olup bittiğini takip etmek önemli arkadaşlar mayıs ayında growkentten alışverip yapıp evine baskın yiyenler oldu tecrübeyle sabit tutanağı görmüş biri olarak söylüyorum.
hala acılmıs bir dava yok bekliyoruz başımıza neler geleceğini.
Durum nasıl oluştu nasıl devam etti neyin vardı ne buldular biraz aydinlatirmisin geçmiş olsun bu arada

Pacho

Üye
2 tane siparış gectim malum magazadan biri gubre digeride ilac bi sikinti yasarmiyim 150 200 tl degerinde siparislerdi

Bigbut

Müptezel
Saol bro 10 yıl kadar önce denetimli vardı malesef yine esrar. Yetiştirip esrar yapma niyetim yoktu falan dedim tohumlarda 10 yıl önce girdiğim ortamlardan almıştım bende duruyordu dedim ne diyeyim avukat 5 yıl ertemele verir büyük ihtimal dedi de. Senin de yırtmaktan kastın bu sanırım.
Evet dostum.
Tekrar geçmiş olsun.
Sen bundan sonra extra dikkat etmelisin.
Yapacağın alışverişleri yerinden nakit almalısın.

Biz şimdi en güvenli nerden alabiliriz gübreyi ? Biri bu konuya açıklık getirirse iyi olacak. Hepsi burada trendyol gibi yerlerdede satıcı yine growkent toprak ve su gibi siteler görünüyor. Şaşırdım kaldım arkadaş nerden alacam ben bu gübreyi ?

Bigbut

Müptezel
Biz şimdi en güvenli nerden alabiliriz gübreyi ? Biri bu konuya açıklık getirirse iyi olacak. Hepsi burada trendyol gibi yerlerdede satıcı yine growkent toprak ve su gibi siteler görünüyor. Şaşırdım kaldım arkadaş nerden alacam ben bu gübreyi ?
Dostum ist de aldirabilecegin biri varsa para çıkaracaksın senin için alacak kargolayacak.

higthead

Jolly Green
dostum nerden alıcagını yazmamıssın ki=)) growkent magıclant harıç nerden alıosan al okadar yukluyu=) Gübrenı topragını vsvsvs toprak ve sudan alsan. havalandırmanı drkarbonfiltreden alsan gerıkalan ufak tefeklerı n11 den falan toplasan sorun olmaz. bu arada toprak ve sudan alırken ıletısıme gec sukadar alısverıs yapıcam ındırım uygularmısınız de uygularlar.

Rolling

Üye
Arkadaşlar gerim gerim gerdiniz beni söküp atıcam şimdi kökü he bu ne ya. Tüm alışverişimi growkentten yaptım ve toplamda 4-5 ayrı sipariş geçtim ilk başta mylar film ve toprak sonra ışık reflektör sonra havalandırma sonra gübre sonra en son dün call mag. Anladığım kadarıyla başım dertte? Tek saksı yetiştiriyorum ve bu riske girmeye değer mi emin olamadım şuan. Zaten başka bi olaydan 5 yıl ertelemeli suçum var. Üniversite hayatımı doya doya yaşayıp sigaramı da içmek istiyorum ama hayatı bana zehir edecekse düşmeyeceğim bu kadar üstüne. Bana bi akıl verin ne yapayım growkent denilen lanet site yüzünden tribe girdim. Zaten bir kaç gündür içtiğim sigaralar paranoyaya sokuyor bir de bu başlığı okuyunca emin olamadım söküp atasım geldi kökü ne yapmam lazım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • C caaranasıl:
    ******** hahahaha** ****** ***
  • O otonomon:
  • O otonomon:
    ******* *** ***** ****** * *** hahahaha******* ***** ****** ****** ******* hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    ******* *** ****** hahahaha** *** ***** ****** * *** hahahaha******* ***** ****** ****** ******* hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    hahahahahahahaha*****
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    ********** **
  • İ İbo Dayı:
    ** ***** ******* hahahaha ***** *******
  • bandaleros bandaleros:
    **** ***** **** **** hahahaha**
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    ******** ***** ***** *** hahahaha ******** hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ***** * ****** hahahaha******
  • İ İbo Dayı:
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    *** ******** **
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    *** ** ***** hahahaha*
  • İ İbo Dayı:
    ********** hahahaha******** ** ********* *********
  • İ İbo Dayı:
    ***** ******** ******* ******* **** ******* ***** *** *** hahahaha* ********
  • İ İbo Dayı:
    ****** ***** ***** ** ***** ** ********* **** hahahaha**** *** ******* ** ***** ********* *****
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    hahahaha* **** *******
    +1
    İ İbo Dayı: hahahaha* **** ******* +1