Grow shoplar ve vergi dairesi

Szksjpj

Yeni üye
Arkadaşlar gerim gerim gerdiniz beni söküp atıcam şimdi kökü he bu ne ya. Tüm alışverişimi growkentten yaptım ve toplamda 4-5 ayrı sipariş geçtim ilk başta mylar film ve toprak sonra ışık reflektör sonra havalandırma sonra gübre sonra en son dün call mag. Anladığım kadarıyla başım dertte? Tek saksı yetiştiriyorum ve bu riske girmeye değer mi emin olamadım şuan. Zaten başka bi olaydan 5 yıl ertelemeli suçum var. Üniversite hayatımı doya doya yaşayıp sigaramı da içmek istiyorum ama hayatı bana zehir edecekse düşmeyeceğim bu kadar üstüne. Bana bi akıl verin ne yapayım growkent denilen lanet site yüzünden tribe girdim. Zaten bir kaç gündür içtiğim sigaralar paranoyaya sokuyor bir de bu başlığı okuyunca emin olamadım söküp atasım geldi kökü ne yapmam lazım
Hocam grow kentten bende alışveriş yaptım gübre toprak vs toplam 300 TL 400 TL arası 2 ayrı sipariş geçtim senin son durumun ne bı sıkıntı yaşadı mı. ben okudum bende gerildim benin aydınlatır mısınız gerilme me gerek varmı :(

plusplus

Yeni üye
Arkadaşlar bildiğim için yazıyorum. kargo şirketleri bildiriyor emniyete yani n11 den de alsan growkent' ende alsan kargo firmaları resmi olmamakla birlikte emniyete bilgi veriyorlar. bu durum tecrübe ile sabit. herşeyi elden almak en iyisi. yurtdışı tohum siparişlerinde hemen baskın yapmıyorlar bekliyorlar bir süre sonra geliyorlar bu olayda tecrübe ile sabit.

ayteach

Müptezel
Arkadaşlar bildiğim için yazıyorum. kargo şirketleri bildiriyor emniyete yani n11 den de alsan growkent' ende alsan kargo firmaları resmi olmamakla birlikte emniyete bilgi veriyorlar. bu durum tecrübe ile sabit. herşeyi elden almak en iyisi. yurtdışı tohum siparişlerinde hemen baskın yapmıyorlar bekliyorlar bir süre sonra geliyorlar bu olayda tecrübe ile sabit.
Bu bilgiyi nereden aldin peki dostum

plusplus

Yeni üye
Bu bilgiyi nereden aldin peki dostum
Kargo ve ambar da çalışan arkadaşlarım var onlardan aldım dostum. bu yazılı olan geçen bir bilgi değil ya da bir formu yok yada otel de kalanların listesini gönderdiğin bir program gibi değil daha çok muhbir gibi. orda çalışanlar gördüklerini o bölgeye bakan ya da sorumlu olan narkotik birimine bildiriyor.

Zero

Yeni üye
N11 den led projektör alacam hala şüphe duyuyorum. Paranoyak oldum iyice. İst. Gidip alma imkanımda yok bu gidişle vazgeçecem yetiştirmekten

ne kadar paranoyak olmuş insanlar yazık. Bu kadar anksiyeteniz varsa içmeyin ve yetiştirmeyin arkadaşlar. growkentten magicplant toprakvesu dahil olmak üzere 3458345853 kez gübre 34583457348 kez toprak filtre vs vs söyledim ayrıca full tesisatımı 10bin tl kadar vererek growkentten aldım ne gelen var ne giden. Kulaktan dolma teyidi kesin bilgilerle ne kendi zihninizi meşgul edin nede insanları sıkıntıya sokucak durumlarda yorum yapın. Asıl düşünmeniz ve sormanız gererkn soru growshoplar değil. Sigara yaptın bitirdin üstünde 2gr sigarayla a noktasından b noktasına giderken yakalandın ne yapacaksın ?
Herkezin hasatı bol olsun

kaiser

Kıdemli Üye
ne kadar paranoyak olmuş insanlar yazık. Bu kadar anksiyeteniz varsa içmeyin ve yetiştirmeyin arkadaşlar. growkentten magicplant toprakvesu dahil olmak üzere 3458345853 kez gübre 34583457348 kez toprak filtre vs vs söyledim ayrıca full tesisatımı 10bin tl kadar vererek growkentten aldım ne gelen var ne giden. Kulaktan dolma teyidi kesin bilgilerle ne kendi zihninizi meşgul edin nede insanları sıkıntıya sokucak durumlarda yorum yapın. Asıl düşünmeniz ve sormanız gererkn soru growshoplar değil. Sigara yaptın bitirdin üstünde 2gr sigarayla a noktasından b noktasına giderken yakalandın ne yapacaksın ?
Herkezin hasatı bol olsun
Ne anlatıyon kanka sen burda milletin ailesiyle yaşadığı eve güneş doğmadan baskın yaptılar haberlerde uyuşturucu yetiştiricileri diye evlerinin içini çekip yayınladılar paranoya diyorsun bana olmadı diyosun.. kendi başınıza gelmeyen, kendi sorununuz olmayan her şeyi yok sayıp bir de bana olmadı vs diyerek genele yayıyorsunuz

Ne anlatıyon kanka sen burda milletin ailesiyle yaşadığı eve güneş doğmadan baskın yaptılar haberlerde uyuşturucu yetiştiricileri diye evlerinin içini çekip yayınladılar paranoya diyorsun bana olmadı diyosun.. kendi başınıza gelmeyen, kendi sorununuz olmayan her şeyi yok sayıp bir de bana olmadı vs diyerek genele yayıyorsunuz
Dostum benim bahsettiğim olay growshoptan alışveriş yapmakla alakalı uyusturucu yetiştirmekle alakalı değil.

Şöyle düsünün malzemeyi aldın getirdin evine koydun polis baskın yaptı ortada fol yok yumurta yok eee ne olcak growshoptan alışveriş yaptım diye polis bana işlem mi başlatıcak ? Kanunlarda growhsoptan alıiveriş yapana TCK bilmem kacıncı maddesinden işlem uygulayıın diye madde mi var ? Her growshoptan alışveriş yapana polis işlem yapıcaksa gitsin önce growshoplara işlem yapsın uyusturucu yetiştirmeye özendiriyorsun diye. Kaldıki growshoplar sadece uyusturucu yetiştirmek icin malzeme satmıyor. Bir sürü insanın evinde kış bahçesi vs var. gerçekten cicek böcek domates biber yetiştiren insanlar var burada satılan malzemeyle.
Yada her growshoptan alışveriş yapanı takibe mi alıcak? mümkün mü böyle bişi tabiki değil. fazla evham yapmışssınız benim gelmediyse çevremde en az bizzat benim aracı olduğum 4 kişi aynı yerlerden senelerdir alışveriş yapıyorlar çiceklerini büyütüyorlar. Bazı konularda gizlilik esastır. Evine baskın yapılan insanların tamamen growshoplardan ayrı baska sebeplerden yapıldığını dusunuyorum. Varsa şayet gerçekten böyle bişi suçlanma tutanağıdınıda göstersin orda anlarsınız konu growshop mu değil mi diye.

kaiser

Kıdemli Üye
Dostum benim bahsettiğim olay growshoptan alışveriş yapmakla alakalı uyusturucu yetiştirmekle alakalı değil.

Şöyle düsünün malzemeyi aldın getirdin evine koydun polis baskın yaptı ortada fol yok yumurta yok eee ne olcak growshoptan alışveriş yaptım diye polis bana işlem mi başlatıcak ? Kanunlarda growhsoptan alıiveriş yapana TCK bilmem kacıncı maddesinden işlem uygulayıın diye madde mi var ? Her growshoptan alışveriş yapana polis işlem yapıcaksa gitsin önce growshoplara işlem yapsın uyusturucu yetiştirmeye özendiriyorsun diye. Kaldıki growshoplar sadece uyusturucu yetiştirmek icin malzeme satmıyor. Bir sürü insanın evinde kış bahçesi vs var. gerçekten cicek böcek domates biber yetiştiren insanlar var burada satılan malzemeyle.
Yada her growshoptan alışveriş yapanı takibe mi alıcak? mümkün mü böyle bişi tabiki değil. fazla evham yapmışssınız benim gelmediyse çevremde en az bizzat benim aracı olduğum 4 kişi aynı yerlerden senelerdir alışveriş yapıyorlar çiceklerini büyütüyorlar. Bazı konularda gizlilik esastır. Evine baskın yapılan insanların tamamen growshoplardan ayrı baska sebeplerden yapıldığını dusunuyorum. Varsa şayet gerçekten böyle bişi suçlanma tutanağıdınıda göstersin orda anlarsınız konu growshop mu değil mi diye.
Evine baskın yapılan insanlar growkentten alış veriş yaptığı için kargolardan adresleri istendi ve şüpheli bulunarak baskın yapıldı.. sen burds istediğin kadar domates patates bakan var açıklaması yap burda alan herkes kendi içimliğinin peşinde. Adam içimliğini yaparken ufacık bi sebepten tribe giriyor haklı olarak sen rahat olun yok öyle bişey diyosun polise savcıya vereceğin açıklamayı burda yapıyosun.. kapın çalmış içerde esrar yetiştiriyosun polis tutanak tutuyo diyelim ne diyeceksin gidin growkente magicplante işlem yapın bununla domates bakılıyo mu diyeceksin? neyi savunuyosun ne anlatıyosun yani gereksiz uzatıyosun

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • İstanbul İstanbul:
  • Sleepless Sleepless:
    ***** ******** *** ** hahahaha* **
  • İstanbul İstanbul:
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    ********* **** ** ***** **** hahahaha* ** *****
  • Sleepless Sleepless:
    * ******** ******* * ******** *** **** ******* * **** *
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    +1
  • Sleepless Sleepless:
  • Didrug Didrug:
    +1
  • Emmy Emmy:
  • Didrug Didrug:
  • Emmy Emmy:
  • Didrug Didrug:
  • Emmy Emmy:
    **** ********** *** ****** ******* hahahaha** ****
  • nicozaniolo nicozaniolo:
  • Emmy Emmy:
    ***** * *** ***** ***** ** *** *** ****** ******** **** hahahaha**
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ******* ***** ***** ** *** **** *** **** ***** ** *** ********* ******* ***** **** ****** ****
    +1
    hahahaha*** ****** ** ******* ****** ******* **
    +1
    nicozaniolo nicozaniolo: *** ** ** ***** ******* ****** *** ********* ***