Grow Kabini Iskelet ve Yapimi

Selamlar arkadaslar, size fikir olmasi acisindan ve maliyetin gercekten dusuk olmasindan dolayi tercih ettigim grow kabinimi gostermek istiyorum.

Kabinlerde en azindan yeteri kadar agirlik tasima gibi sorunlar oldugunu gordum biraz, o yonden de gayet yeterli oldu.

Kullanilan ekipman;

5x5 tercih ettiginiz agac (bunlari kestirmeniz gerekiyor) daha ufak kestirabilirsiniz 3x3 gibi daha hafif olur ben 5x5 tercih ettim,
Matkap,
Tercih ettiginiz boyuta gore vida, mesela ben 5x5 kullandigim icin 10luk vida kullandim her yerden 5er cm girmesini sagladim.

Malzemeler bu kadar maliyet vidalarla beraber bana toplamda 220 liraya geldi, gayet yeterli ve omurluk bi kabin elde etmis oldum.

Fotograflarda gosteremedigim kisim ise, bosluklara dolap arkaligi denilen malzemeden aralarina kestirip iclerine acil durum battaniyesi kaplandi. Bunlarin maliyeti ise toplamda 220 tl oldu.

Kabin su sekilde;

Merak ettiginiz kisimlar var ise sorabilirsiniz :)

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
On numara beş yıldız kabin olmuş kanka 3bin ₺ 4bin ₺ vermek iş değil valla istediğin ölçüde miss gibi kabin işte

CahilKush

Doktor
Kabinin ölçülerini yazarmisin kankam yükseklik düşük mikro grow mu planlıyorsun bu arada kasası gayet güzel duruyor eline sağlık.

Kontrplak ile kaplandı dostum. Dolap arkalığı olarak geçiyoe 4mm.
Eline sağlık bende düşünüyorum bu şekilde bir kabin.
Kontrplağın kabin içi tarafına vernik de attırırsan nemden de pek etkilenmez kanka aklında olsun.
Ben kontrplak mı yoksa yük araçlarının kamyonların falan kasasını örten muşamba tarzı şeyler varya ondan mı kesip biçip fermuarlayıp içinide mylar ile kaplayıp yapsam diye gidip geliyorum.

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Kontrplağın kabin içi tarafına vernik de attırırsan nemden de pek etkilenmez kanka aklında olsun.
Ben kontrplak mı yoksa yük araçlarının kamyonların falan kasasını örten muşamba tarzı şeyler varya ondan mı kesip biçip fermuarlayıp içinide mylar ile kaplayıp yapsam diye gidip geliyorum.
Güzel kabin fikirleri çıkar bu başlıktan kanka

Kanka çok mantıklı aslında vernik.. Benim kontrplak içeriye tam yanaşmış halde ve tamamı mylar yerine acil durum battaniyesi ile kaplı, sonuçta o da mylar.

Bi arkadaşım normal pazarcı muşambası kaplamıştı bu şekilde bi kabini o da gerçekten çok iyi sonuç verdi.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • J Chat bot:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • N newbieweeder:
    **** ********* *** ***** *** ** ******** hahahaha* ******* ****** *** *** ********** ***** *** *********
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ****** *** ** hahahaha *** ******** ****
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahahahahahaha***** **** ********* *** ***** *** ** ******** hahahaha* ******* ****** *** *** ********** ***** *** *********
    +1
  • K Kblaybrn:
    hahahaha ******** ******* *** **** **** ***** ********* ******* **
  • bandaleros bandaleros:
    ********** ******* ** ** ** ********* ***** ********* ********** hahahaha* ****
  • K Kblaybrn:
    ***** ** **** hahahaha***** ****** ****** ********** ** *******
  • K Kblaybrn:
  • R raw.w33ds:
    *** ********* ****** hahahaha
    R raw.w33ds: *** ********* ****** hahahaha