Grow için çok mu geç kaldım?

buranere

Yeni üye
Kankalar merhabalar, herkese iyi growlar. İç anadoluda yaşıyorum, outdoor çorbacı grow yapıcam.
Tohumları peçetede çimlendiriyorum, birkaçı kök salmaya başladı.
Havalar önümüzdeki hafta ısınmaya başlayacak gibi gözüküyor hava durumunda.
Outdoor için nisan ayı idealdir diye biliyorum. Sizce geç mi kaldım grow için, yeşillendirirseniz sevinirim. Bol dumanlar kankalar

Ü

Üye silindi 28956

Guest
Kanka ic anadoluda gece sicakligi daha yeni yeni duzeliyor , at sen olur elbette veg kisa olmus olur sadece. Havalar yeni duzeldi:)

Ü

Üye silindi 28956

Guest
Rica ederim.kanka benmde 2 bitkim var suan 1 aylik oldular ama daha hala disari alamadım , bu pazar gunu alicam.havalar bozmasa bir daha:D

Ü

Üye silindi 28956

Guest
Hava durumunu takip et benm bolge cumartesi gece sicakligi 11 e cikiyor .10un altina dusmemesini oneriyorlar ama detayli bilgim yok. bende saglam olsun diye cikarmadim yukselene kadar

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
Ben bitkileri Nisan başı ektim dışarıya geceleri 2 -3 dereceyi gördü bitkiler 6 taneden 2 si öldü 4 ü yaşıyor

Legend86

Müptezel
0 dereceyi gördü bitkilerim, içeride ışıkda 1 buçuk ay büyüttüm, dandik ışıkla, topping yaptım, her iki ana dal 4. Boğumdayken attım dışarı direk toprağa ilk 1 hafta tek tük yağmur gerisi güneş, ilk hafta outdoor stresi yaşadı sonra hava kapandı 0 dereceleri gördü buz gibi sisli havaları gördü hala hayattalar, büyüme bi var bir yok, geceleri 1 ila 5 arası oynuyor rakım 750 bu hafta hava hiç iyi değil, sanki kar yağacak gibi umarım yağmaz, kenevir orta donlara kadar dayanır, bağzı yapraklarında don belirtisi gösterir ama tamamen ölmez, şiddetli dona zaten tek kış bitkileri ve ağaçları dayanır, orta şiddetli don - 2 ila - 4 arasıdır, şiddetli don - 4.4 ve üzeridir, tabiki gözlemlediğime göre - 1 e kadar dayanır, tabiki outdoor da kök bölgesine yakın yanmış ahır gübresi vs.. Organik gübre varsa toprağı sıcak tutarak, dayanmasını daha çok etkiler

Ü

Üye silindi 23498

Guest
0 dereceyi gördü bitkilerim, içeride ışıkda 1 buçuk ay büyüttüm, dandik ışıkla, topping yaptım, her iki ana dal 4. Boğumdayken attım dışarı direk toprağa ilk 1 hafta tek tük yağmur gerisi güneş, ilk hafta outdoor stresi yaşadı sonra hava kapandı 0 dereceleri gördü buz gibi sisli havaları gördü hala hayattalar, büyüme bi var bir yok, geceleri 1 ila 5 arası oynuyor rakım 750 bu hafta hava hiç iyi değil, sanki kar yağacak gibi umarım yağmaz, kenevir orta donlara kadar dayanır, bağzı yapraklarında don belirtisi gösterir ama tamamen ölmez, şiddetli dona zaten tek kış bitkileri ve ağaçları dayanır, orta şiddetli don - 2 ila - 4 arasıdır, şiddetli don - 4.4 ve üzeridir, tabiki gözlemlediğime göre - 1 e kadar dayanır, tabiki outdoor da kök bölgesine yakın yanmış ahır gübresi vs.. Organik gübre varsa toprağı sıcak tutarak, dayanmasını daha çok etkiler
Baya açıklayıcı olmuş. Kesin bilgimi kanka yayalım mı?

buranere

Yeni üye
Kanka torflu toprak, sığır tersi, ve normal kırmızı toprağı karıştırıp ektim

Delisine55

Yeni üye
Kanka gec kalmadın ama bekledigin her dakika gec kaliyosun sey yap bu ekler falan paketliyolar yada erik paketliyolar kapakli seffaf bi kap onun icine topragini koy tohumlari at sula birkac yeri delik oluyozaten delik deilsede 1kac delik ac ki hava alsin nem yapsin kendini kurtarana kadar buyur onun icinde kapagini kapattigin icinde bocekten korumus ve sogukdandan biraz korumus olursun ben oyle yaptim gayet basarili oldu

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
Geçen sene ben sponsordan tohum sipariş ettim ben siparişi verdikten sonra tam kapanma oldu tohumlarım çok geç geldi 20 Mayıs’ta toprağa ekmiştim ve gayet başarılı bir hasat geçirdim

Legend86

Müptezel
Geçen sene ben sponsordan tohum sipariş ettim ben siparişi verdikten sonra tam kapanma oldu tohumlarım çok geç geldi 20 Mayıs’ta toprağa ekmiştim ve gayet başarılı bir hasat geçirdim
O zaman benim tohumlar 6 haziranda gelmişti, sizinkiler benden bir önceki postaydı, 20 günlük tam kapanmaya denk gelmiştim

Legend86

Müptezel
Baya açıklayıcı olmuş. Kesin bilgimi kanka yayalım mı?
Şuan ağaçlarım 3 haftadır outdoor direk topraktalar, içeride büyüttüm, marttan buyana dışarı da hala vegdeler, dev olacaklar, boyları şuan 40 cm, ve topping li, içeriden dışarıya direk güneşe çıkmaları ağır bir stresten sonra yeni yeni geliyor kendilerine, şuan topping eğitiminden sonra her iki ana dallarda 7. Veya 8. Boğumdalar daha 3 ay daha veg dönemleri var, şuan gece 1 derece en düşük

Legend86

Müptezel
Kesin bilgi, googleye yaz kenevir soğuğa dayanır mı diye, - 6 derece der, buda yetişkin ağaç için, ha bak içeride büyütüp dışarı aldım, outdoora çıkış stresinden tam kurtulamadan hop soğudu havalar, hala büyüyorlar, daha 2 hafta oldu onların yanına minicik bitki koydum, onlarda gayet sağlıklı, şöyle bir şey var tohum seçimi çok önemli, ou yazacak

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İstanbul İstanbul:
    ******* ******* ****** ******** * ********** ** **
  • İstanbul İstanbul:
  • istr istr:
    ********* ********* ***** hahahaha* ****** hahahaha ** ****** *** ****** **
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ****** *** ****** ******** *
  • muadip muadip:
    ** ***** *** *** ****** *** **
  • istr istr:
    ***** ***** ** ** ** ***** *** *** ****** *** **
  • İstanbul İstanbul:
    hahahaha** *** **** ***** *** *** ****** *** **
    +1
  • muadip muadip:
  • istr istr:
    *** **** hahahaha*** ******* ***** **** *** **** **** ******
  • istr istr:
    * ****** ** ******** ********* **** **
  • muadip muadip:
    hahahaha**** *** **
    hahahaha ********** ********* hahahaha** *** ****** *** hahahaha
  • İstanbul İstanbul:
  • T toretto7:
    hahahaha ******* ******* ********* ****** ****** ******* ****** ***** ***** ********** ******* **** **** ***** ********** ** ** ******* ******
  • İstanbul İstanbul:
    hahahaha ***** * **** ****** *** ***** ******* ***** ****** ****** ****** ***** ****** ******** ***** ****
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    ******** **
    hahahaha* ****** ******* *** *** **
    ***** ****** hahahaha*** ***** **** ***** ********** ***** ********* ******* ******
    TroubleStyla TroubleStyla: ***** ****** hahahaha*** ***** **** ***** ********** ***** ********* ******* ******