Gorilla Glue Hasat ne zaman yapabilirim yardım

siperci

Yeni üye
S. A Kankalar

Gün : 70
Genetik Auto Gorilla Glue
Bitki sayısı - 2 resimler sadece birinindir
Işık periyodu : 20-4
Gübre Canna A+B Rhyzotonic Cannazym Pk-13-14 Canna Boost

Son sulama / Litre
Canna A+ b 1ml / litre
Rhyzotonic 0,25 ml / litre
Pk 13-14 0,25/litre azalttım normal sürede verdim yeteri kadar
CANNA BOOST 3ml/l

Cannazym 2,5 ml / l

Ortam, değerleri : gemo cihazına bağlı 22-25 arası ısınınca havalnadırmayı açar 21-22 gelince kapatır
Nem 50-60 otomatik röleye bağlı

40 gündür çiçekte pistiller üstten kzarmaya başladı. Süre çok uzadı. Sadece boost ve Cannazym vermeyi düşünüyorum. Önerileriniz nelerdir. 10 gün sürem var. Flush ne zaman yapabilirim hasata, doğru 3 gün karanlık olayları var son noktayı koyalım yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar

Son düzenleme:
gayet iyi görünüyor , bu gorilla glue bitkileri genelde beyaz sömekli fenotipler üretiyorlar bu nedenle hasat zamanına bakarken pistil incelemesinden çok trichome incelemesine bakmak lazım. önümüzdeki yaz ben de gorilla glue siparişi vermeyi düşünüyorum o nedenle takip edeceğim , tohumları kushseed üzerinden mi aldın ?.

siperci

Yeni üye
gayet iyi görünüyor , bu gorilla glue bitkileri genelde beyaz sömekli fenotipler üretiyorlar bu nedenle hasat zamanına bakarken pistil incelemesinden çok trichome incelemesine bakmak lazım. önümüzdeki yaz ben de gorilla glue siparişi vermeyi düşünüyorum o nedenle takip edeceğim , tohumları kushseed üzerinden mi aldın ?.
Kanka kırmızı pistil var üst lerde ama genel şuan hepsi beyaz söylediğini dikkate alırsam şuan 10 gün sonra 2 boş sulama ve flush ile işi bitircem tabi tricoma da bakıcam

Kanka kırmızı pistil var üst lerde ama genel şuan hepsi beyaz söylediğini dikkate alırsam şuan 10 gün sonra 2 boş sulama ve flush ile işi bitircem tabi tricoma da bakıcam

bu yetiştirdiğin gorilla glue genetiği tüttürdüğünde 'couch lock' denen koltuğa zımbalayan türden bir genetik , eğer o özelliği istemiyorsan 15 günde , istiyorsan 20-25 gün içinde hasat et derim.

Yeşil16

Yeni üye
Kanka hasatın bol olsun.
Bende tavsiyeler üzerine bu genetikten yapmayı düşünüyorum. 2adet saksı yapıcam bu genetikte koku durumu nasıl? Ortalama bir saksıdan ne kadar hasat alabilirim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • R Raven Drugs:
    ****** ********** ********** *** ***** ****** *** ***** ****** **** ********** ******* hahahaha***** ******** ******** ******
    +1
  • T terbiyeligunahkar:
    *** ** ****** ***** ****** *** ***** ********** ******** hahahaha ********* ******* *** ******* ******** ***** hahahaha**** ********** ********** *** ***** ****** *** ***** ****** **** ********** ******* hahahaha***** ******** ******** ******
  • lavrens lavrens:
    hahahaha **********
  • lavrens lavrens:
    ****** ******* hahahaha
  • NewGardener NewGardener:
    **** ****** ***** hahahaha ******** ******* ****** ****** hahahaha ******* ******* *****
  • T terbiyeligunahkar:
    *** ****** *** hahahaha* ******* hahahaha
    **** ****** ***** hahahaha ******** ******* ****** ****** hahahaha ***** ********* ****** **
  • lavrens lavrens:
  • T terbiyeligunahkar:
    **** **** ***** ******** ********** **** **** ******** ******* ********* ****** * **** ***** *****
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ****** ******** *** **** hahahaha***** **** ***** ******** ********** **** **** ******** ******* *****
  • T terbiyeligunahkar:
    *** ******* ***** **** ******* **** ********* ******** hahahaha **** hahahaha****** ****** ******** *** **** hahahaha*
  • T terbiyeligunahkar:
    ******* *** hahahaha** ******** ***** *** ******** *****
  • bandaleros bandaleros:
    ****** *** *** ********** **** ******** *** ***** *** ****** ********* *** hahahaha**** ** **** ****** *** **** * ***** ***** ***** ****** ********* ********** **** ****** ******** * *** ** ******** ****** ****** ********* hahahaha ** ******* *** hahahaha* **** ***** hahahaha* hahahaha ***** ******* hahahaha** ****** ******** ****** ******* ******* ***** ******** hahahaha*** ***
  • R Raven Drugs:
    ***** hahahaha ** *** ***** ***** ****** ** **** ********* *******
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** **** ******* ***** ****** ******* ********* ********* ** ********** ********** ********* **** ******* *** ** ** ********** ** ***** ***** **** ****** ** ***** ********* ** ***** **** ** **** ******* ******* ******* **** ****** ****** *** ****** ****** ****** ***** ******* hahahaha* ******* ***** ****** ******** ***** ********* ******** **** ****** *** **** ******** ** ** ** *** *** hahahaha* *** *** ********** **** ******** *** ***** *** ****** ********* *** hahahaha**** ** **** ****** *** **** * ***** ***** ***** ****** ********* ********** **** ****** ******** * *** ** ******** ****** ****** ********* hahahaha ** ******* *** hahahaha* **** ***** hahahaha* hahahaha ***** ******* hahahaha** ****** ******** ****** ******* ******* ***** ******** hahahaha*** ***
  • lavrens lavrens:
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** **** **** ******** ******* hahahaha***** **** ****** *****
  • T terbiyeligunahkar:
    ******** hahahaha ** *** ***** ***** ****** ** **** ********* *******
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** ***** **
  • T terbiyeligunahkar:
    ********** ********** ***** **
  • T terbiyeligunahkar:
    ****** ** ******** ******* hahahaha*** *** ****** ****** **** ********* ****** ******** **** ******** **** ***** hahahaha*** ** ***** ******* ***** *** **
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahaha*** ***** **** ***** ********
  • bandaleros bandaleros:
    bandaleros bandaleros: ***** *** ********* ***** ****