Gorilla glue autoflower fem coco günlük.

İciciyim

Kıdemli Üye
Biliyorum dostum.
Supervit ph degistirmiyor ayrica ec uzerinde de bir deger vermiyor.
Faydali mi evet faydali.
Proya konu hakkinda danistim.
Okey demedi bu arada. Kimseyi yonlendirmis olmayayim.

• Like
Tepkiler: Smt
Dostlar bende cocoda başladım cream mandarin genetiğim var haftada kaç puan wrtırmalıyım ec değerini bu arada bi çizelge yokmu pronun kullandığı

İciciyim

Kıdemli Üye
Dostlar bende cocoda başladım cream mandarin genetiğim var haftada kaç puan wrtırmalıyım ec değerini bu arada bi çizelge yokmu pronun kullandığı
Pronun konularda var.
Gunde iki sulama yapiyorsun ilk sulamanda bir onceki gun verdigin ec degerine + 50 ekliyorsun ikinci sulama bi 50 daha yani günde 100 puan artacak.

arapfaik

Müptezel
Hasata kadar böylemi medyayı yikiyomuyuz zaman zaman detay verme şansın varmı ?

kankacim anlayana kadar 2-3 kere oku anlamadigin yeri sor

capodenica

Yeni Üye
Dostum bir şey soracağım yardımcı olur musun. Benim ışıklar gece 12 de kapanıp sabah 4 de açılıyor yani 20/4 gidiyorum. Sormak istediğim şey akşam 10 da besin solüsyonu hazırlayıp o solüsyonu sabah 6 da versem sorun olur mu? Ya da hazırladığım suyu maximum kaç saat muhafaza edebilirim?

İciciyim

Kıdemli Üye
Dostum bir şey soracağım yardımcı olur musun. Benim ışıklar gece 12 de kapanıp sabah 4 de açılıyor yani 20/4 gidiyorum. Sormak istediğim şey akşam 10 da besin solüsyonu hazırlayıp o solüsyonu sabah 6 da versem sorun olur mu? Ya da hazırladığım suyu maximum kaç saat muhafaza edebilirim

Dostum bir şey soracağım yardımcı olur musun. Benim ışıklar gece 12 de kapanıp sabah 4 de açılıyor yani 20/4 gidiyorum. Sormak istediğim şey akşam 10 da besin solüsyonu hazırlayıp o solüsyonu sabah 6 da versem sorun olur mu? Ya da hazırladığım suyu maximum kaç saat muhafaza edebilirim?
Mualesef dostum bekledimi degerler alt ust oluyor.
Sure konusunda cok emin degilim. O nedenle yalnis bilgi vermeyeyim.

İciciyim

Kıdemli Üye
Bunu mu aldin bro. Ucuzundan alsaydin ph metrede ucuzlari is gormuyor ama bunda ucuzu da is goruyor. Neyse olmusa care yok.
Bunu kullanmayi bilmiyorum ama cok bi numarasi yok zaten set tusu vardir ona bastiginda ekranda ec yazar o vakit cihazin ec olcuyordur.

Knk +300 olayını biraz anlatirmisin sağolsun Arap anlattı 10 15 gün sonra başlıyormuş. 1000 ec verdik 1300 çıktı dipten sorun yok 300 e kadar sorun yok ama 1400 1500 çıktı bu sorunu 1 lt sulama yapıyorsak 1.5 vererek çözebiliriz yada 1 sulamadan günde 2 sulamaya çıkartarak çözebiliriz doğrumu anlamışım bir eksiklik varmı . ?

İciciyim

Kıdemli Üye
Knk +300 olayını biraz anlatirmisin sağolsun Arap anlattı 10 15 gün sonra başlıyormuş. 1000 ec verdik 1300 çıktı dipten sorun yok 300 e kadar sorun yok ama 1400 1500 çıktı bu sorunu 1 lt sulama yapıyorsak 1.5 vererek çözebiliriz yada 1 sulamadan günde 2 sulamaya çıkartarak çözebiliriz doğrumu anlamışım bir eksiklik varmı . ?
Kanka bu gun guncelleyecegim. Bu arada 1. Sayfada ilk post güncelleniyor bilgin olsun.
Gelelim ec muhabbetine.
Kanka 1600 ec verdigini farzedelim.
Cikis ec degerin 1300 lerde ise max sorun yok yukselterek vermeye devam edeceksin.
1300 uzeriyse 750 ml su veriyorsan 1.5 litreye cikaracaksin 2 3 sulama ec degerini kontrol edeceksin dusmezse sulama sıklığını arttiriyorsun 2 sulama yerine 3 sulama.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • CigaraVerin Chat bot:
    CigaraVerin Chat bot: *********** *** ******* *** *** *********