Gorilla Cookies, 2xHulkberry , 2xGeleto , 1 Banana OG 48.gün

El_Takashi

Kıdemli Üye
Selam yoldaşlar , hasatınız bol , şansınız yaver gitsin.
48.Günlerinden merhaba
150x150x200 alanıma 600 W HPS,400 W SHP ( SHP çiçeklenme de takıldı)
Gübrelerim AN Serisi hepsi.
Geleto ve hulkberry ana dal kırılmasına rağmen sadece lst yaptım bu arada . (Hepsine ) Budama işlemini 6 ve 7.haftalarda aşağıdalardan önce sağ taraf öteki hafta sol taraf olarak haftada 10/15 yaprak alıyordım bie bitkiden.
2 haftada bir boş sulamalarımda revive ve calmag
Diğer boş sulamam da 250/300 ml drenaj
1 gübreli 1 susuz şekilde gidiyorum.
Bu arada geleto'dan inanılmaz süper çilekli dondurma kokusu geliyor , kokular özellikle bu hafta artmaya başladı , ve benim için şişme işlemi daha yeni başlıyacak.Overdrive daha vermedim 60.gün de başlamayı düşünüyorum.Sanırsam sömeklerın etkisinde hps'nin etkisi muhteşem ve güçlü kirli hava çıkışı (dışarıdan gelen co2) ve el yapımı co2 ( yerden yüksekte ve ışık kapalıyken alıyorum.)
Sıcaklık ve nemı ayarlamak çok zor ve çok maliyetli oldu bana , fakat beklediğime değecek gibi.Herkese saygılar , One Love.IMG_20210115_034359_124.jpg
IMG_20210115_034351_158.jpgIMG_20210115_034330_280.jpg

El_Takashi

Kıdemli Üye
Havalar buz kesti 21 / 22 derece düştü , 600 w hps 55 cm e , 400 shp 40/45 cıvarına çektım bakalım umarım ışık stresi olmaz.

C

Cibril

Guest
Sonunda gösterdin yavruları bize kral...

Maşallah maşallah harika iş çıkarmışsın, sana da bu yakışırdı.

Işık kapalıyken çekde daha net görelim...

istediğin kafayı bulursun inşallah.

Kazasız belasız işin gücün rast gitsin...

El_Takashi

Kıdemli Üye
Sonunda gösterdin yavruları bize kral...

Maşallah maşallah harika iş çıkarmışsın, sana da bu yakışırdı.

Işık kapalıyken çekde daha net görelim...

istediğin kafayı bulursun inşallah.

Kazasız belasız işin gücün rast gitsin...
Eyvallah kanka sağol güzel yorumun için , indoorda ilk tecrübem , daha önce çok outdoor yaptım,şu soğukları sağ salim stressiz atlatayım da çok düştüler güncelliycem zaten paso ,

Grow Muhabbetleri
Help Users
    K Kolpa.: * ****** **** ***** ********* ******* **** ***** **** ****** ***** ********* +1