GoldenTeacher

user.964700

Yeni üye
Merhaba dostlar bu gün forumda bir kaç yorumda okudum golden teacher diye mantarla alakalı bir şey sanırım nedir bilen var mı

Son düzenleme:

SkippeRR

Kıdemli Üye
Psychedelic bölümünde, Mantar 101 başlığında bulunan Türler ve Etkiler yazısını okuyabilirsin. Yine aynı başlıkta mantarlara dair bir çok bilgilendirici içerik mevcut.

M@ykıl

Kıdemli Üye
Kanka adının hakkını veren, kullanıldığında beyin nöronlarında muhteşem ışımalar yaşatan çok değerli bi kardeşimizdir kendisi. Etkileri ile alakalı forumda benim de kendilerinden çok ilham aldığım çok kıymetli kankalar var. Onların açıklamalarının olduğu konu başlığını da söyleyen @SkippeRR kankam onlardan biridir. Kendi deneyimlerimi söylemek gerekirse, daha doğrusu söyleyebildiğim kadarını söylemek gerekirse (ki emin ol bu etkileri hakkında anlatılanlar, anlatılamayanların sadece % de bilmem kaçı) his olarak eğer doğru frekansı yakalayabilirsen iç huzurun ne demek olduğunu anlayabildiğin, kendini üst bilinçten görüp Einstein'in dediği gibi, ''Bakmasını bilen, her şeyin her şeyle bağlantısı olduğunu görebilir'' dediği durumun ne olduğunu anladığın, hep söylenen ''Birlik bilincinin'' muhteşemliğinin farkına vardığın, olayların ve durumların sistematiğini çözebildiğin, çözebildiğin gibi bunlarla ilgili doğru ön görülere sahip olabildiğin ve hatta eğer ki spiritüelliğe kafa takan biri isen yaratımın ya da evrimin ya da adına her ne diyorsan o şeyin kodlamasının, yazılımının ne olduğunu anlayabildiğin ve anlamlandırabildiğin etkileri yaşatan sihirli mantar dünyasının en nadide türlerinden biridir kendisi. Bütün bu yazdıklarımın çok çok eksiği var ama emin ol fazlası yok. Ayrıca şunu da belirtmek isterim ki mantarın etkileri kişiden kişiye değişiklik gösterebiliyor. Ben bu bilgiyi ilk öğrendiğimde bi alaka bulamamıştım ancak bu konuda tecrübe kazandıkça bu bilgi bende anlam kazandı ve ne demek olduğunu çok daha iyi anladım. Tecrübelerimden yola çıkarak şunun da farkına vardığımı söylemek isterim. Hep bildiğimiz, kullanımdan önce niyet almak dediğimiz şey esasında şu oluyor. O dönem içerisinde kafaya en çok taktığın konu ne ise veya neye dair bir aydınlanma yolunda ilerliyorsan, etkisi altındayken o konunun dibine dibine vuruyor ve muhteşem bir aydınlanma ile o yolculuktan geri dönüyorsun. Örnek vermek gerekirse, son dönemlerde, algına eğer kuantum alan, kuantum alanda olmak ne demek, veya genetik kodlama nedir, nasıl olur, nasıl dönüştürülebilir vs gibi konulara ilgi duyuyorsan, mantar etkisinde iken bu konuları sana bu kardeş (Golden Teacher) ''Bak kardeşim, işin mutfağı burası. Burası düşüncelerinin üretildiği yer, burda karar mekanizması devreye girer. Burası verdiğin kararın sonucunda yaşayacağın hislerin sebebi...'' gibi gibi seni anlatılmaz yaşanır bir yolculuğa çıkarır. Bunlar içsel anlamda yaşayabileceğin ve benim dilimin döndüğünce anlatabileceğim sadece bi kaç örnek. Bunun yanında renklerin canlanması, görüşün 1040P ye dönüşmesi, fraktalları, şekilleri görmen de işin cabası.. Bu arada özellikle şunu belirtmek isterim. İlk kullanım için hiç bi zaman bu etkileri bekleme, çünkü ilk kullanım için tavsiye edilen dozlar sana bunları yaşatmayabilir. Ve aman diyeyim ''Bana bi şey olmaz aağğbi. Neler neler kullandık bu bize napar ki..'' kafasını gütme. Tersi pistir ayıktırayım. Nasıl yani dersen, içinden çıkılmaz bir kaosa sokar, ne yapacağını şaşırır, bitse de kurtulsam diye beyin .........cıklaması yaşarsın af edersin.. :) Ama böyle yapması bu kardeşi kötü biri yapmaz. Deneyimli psikonatlar bu durumdan da ders çıkarmasını elbet bilir lakin acemiler için mantardan tamamen soğuma ve bir daha selam dahi vermeme psikolojisine sokar.. Son olarak şunu da söylemeden geçmek istemiyorum. Hani dedim ya, kişiden kişiye değişen deneyim yaşatır diye. O yüzden, her ne kadar belli başlı etkileri herkes için aynı olsa da kişinin duygu durumu, düşünce yapısı ne ise ona göre şekillenen bir etkisi olduğu için benim veya bi başkasının trip raporunu okuyup, aynı şeyleri yaşayacağın beklentisine girme. Umarım bi gün deneyimler ve ne demek istediğimi daha iyi anlarsın. Faydası olması dileğiyle, şimdiden iyi tripler kanka :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
    G ganjasevdalısı: **** ****** hahahaha* ** **** ***** ******