Golden Teacher ve Lsd

Herkese merhaba saygıdeğer müptezeller.
Rusyadan bi şekilde 4 gram golden teacher mantar ve 2 adet 125 uq lik pul aldım.(toplam 1600tl ödedim ikisine) Daha önce ikisinide hiç kullanmadım. 17 yıldır düzenli bir şekilde cigara içerim. Bu iki şeyide hiç kullanmadım. Önerileriniz nedir. Kafa raporları üstünüzde yaptığı değişiklikler nasıl bir ortam gerek vs anlatırsanız sevinirim dostlar.
Not: vendor sormayın yasak bu yüzden cevap vermem soranlara.

erşan kuneri

Kıdemli Üye
Rusyadan bi şekilde 4 gram golden teacher mantar ve 2 adet 125 uq lik pul aldım.(toplam 1600tl ödedim ikisine) Daha önce ikisinide hiç kullanmadım. 17 yıldır düzenli bir şekilde cigara içerim. Bu iki şeyide hiç kullanmadım. Önerileriniz nedir. Kafa raporları üstünüzde yaptığı değişiklikler nasıl bir ortam gerek vs anlatırsanız sevinirim dostlar.
kanka 2 arkadaş o mantarı yersiniz. bi tadına bakmış olursunuz eğer beğenirsen lsdyi yarım yarım 3 saat arayla çakmanı öneririm eğer ikinciye ihtiyaç duymazsan yapıştırma lsd farklı bir boyut

Nemesis4

Kıdemli Üye
İlk mantar deneyemın ıse kesınlıkle doğada kullan yanında kafa açan adam olmasın rahat birisi ile güvendıgın kişi ile kullan tek kullanma 10 gün etlı sütlü gıdalardan uzak dur bad trip ihtımalıne karsı yanında portakal suyu bulunsun şunu unutma mantar çok farklıdır basite alma insanın bilinc durumunu cok degıstırıyor limon tek yöntemı ile yap aç karnına ol 2 den fazla yeme iyi eğlenceler. not mantarı eğlence amaçla kullanımı pek tavsiye etmıyorum

İlk mantar deneyemın ıse kesınlıkle doğada kullan yanında kafa açan adam olmasın rahat birisi ile güvendıgın kişi ile kullan tek kullanma 10 gün etlı sütlü gıdalardan uzak dur bad trip ihtımalıne karsı yanında portakal suyu bulunsun şunu unutma mantar çok farklıdır basite alma insanın bilinc durumunu cok degıstırıyor limon tek yöntemı ile yap aç karnına ol 2 den fazla yeme iyi eğlenceler. not mantarı eğlence amaçla kullanımı pek tavsiye etmıyorum
Eğlence amaçlı kullanmayacağım mantarı. Golden teacher ismi gibi öğretsin problemleri çözsün geleceğe odaklasın diye kullanacağım

Nemesis4

Kıdemli Üye
Eğlence amaçlı kullanmayacağım mantarı. Golden teacher ismi gibi öğretsin problemleri çözsün geleceğe odaklasın diye kullanacağım
Dikkatlı ol kankam bad trip olayı kötü oluyor üstünde etkisi kalabiliyor ilk basta pek bı sey anlamıcan zaten kafası farklı olduğu için değişik gelıcek diger kullanımlarında tecrube kazanarak öğrenırsın sorunlarını ilkın eglence amaclı doğada olsun doğanın guzellıklerını canlıların evrenın hissiyatını bı yaşa

IcBlue

Doktor
lsd, salt hali yüksek risk unsuru olan psikoaktif ergot (çavdar mahmuzu) mantarının sentezinden üretilen sentetik (organik sentez) bir uyarıcı. aktif maddesi ergotamin tüketildiğinde, vücutta diğer salt halde tüketilebilir psikoaktif mantar türlerinin aktif maddesi psilocinden farklı şekilde işlenir. bu da henüz organik-sentetik-kimyasal ayrımına bile girmeden deneyimde keskin farklılıklara yol açar. ergotamin ve psilocin beyinde tek bir reseptörü paylaşıyor, bu da halüsinatif etkileri işleyen kısım. bunun haricinde psilocin daha duygusal reseptörleri etkilerken (seratonin, id, ego gibi) ergotamin daha duyusal reseptörlere hitap eder (haz, hız, algı gibi)

doğa işi ve insan işi uyarıcıların işin bilimsel ağzı bir yana, hissiyatları da birbirinden farklıdır. haliyle birbirinden farklı yaklaşım, hazırlık süreci ve şartlar gerektirirler. organik materyallerin yalınlaştırıcı, içe döndüren kaygıları ve anlatımları vardır. bunları daha primitif, doğadan gelen aydınlatıcı deneyimler olarak nitelendirebiliriz. daha gözlemleten, öğretici bir yapısı olduğundan başlamadan önce kendi içini dinlemeye hazır olduğun, kabullenici bir psikolojide olmayı gerektirir. dingin ve doğal bir çevrede daha verimlidir. sentetik materyallerin daha dışa dönük farkındalıklar yaratan gösterimleri vardır. bunları daha insanî, duyusal hassasiyeti genişleten deneyimler olarak nitelendirebiliriz. daha izlettiren, eğlenceli bir yapısı olduğundan psikolojik bağlamda doyumsuzluk olasılığı haricinde organikler kadar yorucu olmasa da bedenen yorucudur. sosyal ve akıcı bir çevrede daha verimlidir. kimyasal (inorganik) materyaller ise daha çok ego tarafından yönlendirilen, tamamen insanî duygular üzerine kurulu eğlence odaklı deneyimlerdir. düşünsellikten en uzak grup olduğundan kaçış olarak görülme potansiyeli fazla, bedenen de hırpalayıcıdır. dinamik ve kaotik bir çevrede daha verimlidir.

bunları tercihlerinde yardımcı olabileceğini düşündüğüm için paylaşıyorum ancak benim önerim önce lsdyi sonra mantarı tanımandan yana. organikler çoğunlukla, tanıdığımızı sandığımız kendimize bildiğimizi-anladığımızı düşündüğümüz şeylere ve şimdiye kadar sorguladığımız her kavrama en uzak kapıyı açan deneyimleri sağlarlar. en basitize karşılaştırmayı yapacak olursak kimyasal- gece kulübünde vodka, sentetik- arkadaşlarla viski, organik- yakınlarınla rakı masası gibidir. kimlerle ve nasıl bir ortamda paylaşacağın buna benzer bir mantıkla şekillenir.

ilgilenirsen şu konuda (link) mantarın türlerine göre beklentiler, kullanım şekilleri, dozların etkileri gibi anlatımlar yorumlarda parça parça da olsa var
şurada da (link) deneyimler üzerinden ortam hazırlığına dair sohbetler var. bol şans, mutlu tripler!

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Kankam öncelikle kusura bakma ama fiyat konusunda kazık yemişsin gibi gözüküyor. 200-220 ug pullar 350 civarı satılıyor mantarın da en son Gr 120 den almıştım.

Şimdi gelelim soruna mantarı 1 ve 1.5 Gr olarak denedim yavaş yavaş doz yükseltiyorum ve ilkinde sadece hissiyat ikincisinde ise hissiyatın yanı sıra renklerde canlılık olarak deneyimledim. Doğada kullanmanı tavsiye ederim diyeti muhakkak yap daha verimli olur. Bazıları bad tribe karşı da önleyici olduğunu söylüyor.

Lsd konusuna gelirsek ilk deneyimde çoluk çocuk millet bahçesinde 200 ug atmıştım en fazla ne olabilir ki diyerek şansıma olsa gerek fazla bir sıkıntılı durum yaşamamıştım ama bu yaşamayacağın anlamına kesinlikle gelmiyor.
İkinci deneyimi aynı doz fakat çok küçük bir süre şehir içinde yaşadım ve az daha çok ciddi bir bad tribin içinde kalıyordum.
Merak etme yüksek doz falan gibi sebebten dolayı ölmezsin ama girdiğin bir bad trip yüzünden insanlar kafanın güzel olduğunu anlayabilir. Yahut kendini yerlere atıp iyice kantarın topuzunu kaçırabilirsin.
Uzun lafın kısası bu tür maddeler topluluktan uzakta fakat güvende hissedeceğin yerlerde amaca hizmet ediyor. Diğer türlü ciddi manada sıkıntı.

Ü

Üye silindi 30498

Guest

Konuyu biraz geç gördüm. Tükettin mi bilmiyorum ama zaten dostlar gerekli açıklamaları yapmış. Belki başkaları da görüp faydalanabilir diye yine de aklımda olan ufak tefek şeyleri yazayım.

İki tür de dışarıdan bir gözlem ile tüketildiğini hissettirecek, gündelik hayatın olağan akışına göre sarsıcı türler. Örneğin 2 gram golden tüketip bunun üzerine sosyal bir ortamda vakit geçirebileceğini düşünme bile. Mantarın trip geçişleri keskindir, hatta yoğun trip ve sanrı esnasında havayı okşuyor gibi hareketler yapabilir, bir yere sabit bir şekilde bakıp kalabilir ya da dengeni bulmakta çok zorlanabilirsin. İcblue gerekli linkleri paylaşıp bütün olayı kucağına atmış zaten. Biraz detaylı okumaya özen gösterirsen ne tür bir yol izlemen gerektiği harfi harfine yazıyor hali hazırda.

Bunlara ek olarak sıralama açısından ben de önce Lsd tüketmeni öneririm. Lsd ile vaziyete biraz daha selam vermiş olacaksın en azından. Fakat kıyaslanabilir mi? Bence hayır. En azından lsd mantar kadar acımasız davranmayabilir. Ya da bol şekerli bir içecek ile, ben bunu sevmedim ayılmak istiyorum diyebilirsin. Ama mantarda hoşuma gitmedi ayılmak istiyorum demen hiçbir şeyi değiştirmez. Bazen eline cetveli almış sopalı bir öğretmen olabilir. Ve senin yapacağın tek şey ders zilinin çalmasını beklemek olur.

Mantar için ideal ilk kullanım dozu 2g mantıklı olacaktır. Dozlar ve etkiler paylaşılan linkte var zaten. Bu açıdan aralından ben bunu istiyorum diyebilirsin.

İkisini de takılmadan bir kaç gün öncesinden kendinizi chill moda almaya başlayın. Formül tatlı. Chill kafa, sağlam mental, arayış halinde ruh eşittir mutlu tripler...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
    ******** dready ********* ********* ******** ****** *** ****
  • B Bomberx:
  • B Bomberx:
  • M Mûrâyî:
  • M Merciless:
    *** ***** ********* ***** *** ***** ******* *********** ***** ***** ********* **** ****** ****** ** ***** ******* ****** ***
  • M Merciless:
    ***** ****** ***** ****** *** ***** *********** ***** ******* ****** ******* ***** * *** **
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
    ********** *** ***** *** ***** *********** ********** ******* ****** ** ***** ***** ******** **********
  • G GaribanMüptezel:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
    dready* *******
  • B Bomberx:
    B Bomberx: ******** *** *** ********