Gerilla growww :)

kralkobraa

Kıdemli Üye
Selam kankalar bu kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz çorbacı tohumlar sazlığın içinde ekililer 4-5 güne bir 40 litre su götürüyoruz arkalarında 4 tane daha var onlara 30cm civarı onlara toplam 10 litre bunlarada bitki başı 10 litre veriyoruz ancak kuruyor 2 gün önce komple ilaçlama yaptım şu an boyları 175 180 arası ağustosa kadar tahmini 2m olurlar diye düşünüyorum gübre olarak kuru hayvan gübresi ve duruma göre calmag veriyorum bir ara güvercin şerbetinde ayarlayacam damda güvercinler boşuna mı duruyor :) önerilerinize açığım kankalar herkese iyi growlar bol hasatlar :)

kralkobraa

Kıdemli Üye
@kralkobraa kanka çok yakın ekmissin . En az arası 100 cm olmalı .
Kanka bunları ben ekmedim aslında bizim çalışan vardı bizimkilerle birlikte ekmişler sadece bunlar yok kanka 30 küsür tane daha vardı hain biri görmüş ihbar etmişler onları çektik attık bunlarla benim kardeşim ilgileniyor benim evde 8 tane var ben onlara özeniyorum biraz :) ama seneye daha iyisini yapacaz on numara yerler buldum en az 30 kök ekecem gene :)

kralkobraa

Kıdemli Üye
gölgede kalmış gibi , önemli olan boyu değil işlevi
kanka fotoları akşama doğru çektik sulama yaparken öğlen 12den sonra güneş tam tepede oluyor sonra güneş batana kadar sağlam ışık alıyorlar en az 6 saat geliyor ışık bide biraz nemli burası 100mt ileride ırmak var zamanı gelsin oralarada ekecem çalı yapacam :) :D

esrarii

Müptezel
Dostum bu iş sakat , umarım başına bele olmaz , eken , gören. Gerilla diye gölgeye ekmişsin ama , keşke güneşe ekip kamufle edebilseydin. allaha emanet ol

kralkobraa

Kıdemli Üye
Dostum bu iş sakat , umarım başına bele olmaz , eken , gören. Gerilla diye gölgeye ekmişsin ama , keşke güneşe ekip kamufle edebilseydin. allaha emanet ol
düşünmen için sağol üstad bu sene cahilliğimize geldi çok şükür sonda kurtardık seneye kısmetse daha sağlam güneş insanların uzak olduğu yere ekecem bu kadarda uzun bırakmayacam. evde ektiklerimden az çok tecrübe kazandım seneye kadar forum sayesinde daha çok şey öğrenecem sende allaha emanet ol üstad :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kawinnnz kawinnnz:
  • D doğadostu1004:
  • D doğadostu1004:
  • N newbieweeder:
    *** hahahaha* ***** ******** hahahaha ***** hahahaha ********** ********** ***** **
  • D doğadostu1004:
    ******** *** ********* ******** ***** ** ***** ****** ******* ******* ***** ********** *** *********
  • D doğadostu1004:
  • D doğadostu1004:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • D doğadostu1004:
    ******** ********** hahahaha *** *********
  • D doğadostu1004:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    hahahahahahahaha
  • D doğadostu1004:
  • D doğadostu1004:
    ***** hahahaha**** ******** **** ****** *********
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • D doğadostu1004:
    ****** hahahaha ** ****** ***** hahahaha* ** hahahaha ** *
  • D doğadostu1004:
  • Kafirimam Kafirimam:
  • Kafirimam Kafirimam:
    hahahahahahahaha ** ****** ********** **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ***** ******* ********* ***** ******** ****** *** * * ******** ******* ****** hahahaha** * ** ** ******* ****** ********** **** ********* hahahaha* ***** **** ****** ******** ****** ******** ******
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    5.yaprak 5.yaprak: ****** ******