Gerilla Ekim İçin Hazırız.!

Sari2205

Kıdemli Üye
Gerilla Ekim İçin Yaptığım Hazırlıklar.

Not: Kükürt ve pigex yazılı sıvı yaban hayvanlarının bölgeye yaklaşmaması için.
Diatom toprağı ise küçük haşarelere engel olabilmek için.

Foto da ön planda olan bitkiye yarım dozun yarısı kadar bi 20 20 20 npk uygulasam kaldırır mı?
Taktiklerinizi veya sorularınızı yorumda belirtirseniz ben size veya siz bana yardımcı olmuş olursunuz beyler.

frnx

Yeni üye
Gerilla Ekim İçin Yaptığım Hazırlıklar.

Not: Kükürt ve pigex yazılı sıvı yaban hayvanlarının bölgeye yaklaşmaması için.
Diatom toprağı ise küçük haşarelere engel olabilmek için.

Foto da ön planda olan bitkiye yarım dozun yarısı kadar bi 20 20 20 npk uygulasam kaldırır mı?
Taktiklerinizi veya sorularınızı yorumda belirtirseniz ben size veya siz bana yardımcı olmuş olursunuz beyler.
ben bu 20-20-20 nin küçüğünden evde 20 litrelik saksıya karıştırdım 2 yemek kaşığı 20-20-20 2 yemek kaşığı 10-30-10. sona doğru 10-5-40 ı toprakla karıştırıp üstten eklicem. 20. günü tek çiçek baya iyi büyüyor şuanda bana öyle geldi fotoatabilirim

Sari2205

Kıdemli Üye
ben bu 20-20-20 nin küçüğünden evde 20 litrelik saksıya karıştırdım 2 yemek kaşığı 20-20-20 2 yemek kaşığı 10-30-10. sona doğru 10-5-40 ı toprakla karıştırıp üstten eklicem. 20. günü tek çiçek baya iyi büyüyor şuanda bana öyle geldi fotoatabilirim
Bugün bitkilerin 8. günü fotoda 6. gündeler yarın da 9 olacaklar yarın bende ufaktan npk verecem bakalım çok çok az miktarda

Mikoo

Kıdemli Üye
Atta bakalim hacim dogru yoldamj ielrliyorsun. Emek verip yazdigin cizelgeyi gormus olurduk atsaydin

frnx

Yeni üye
Atta bakalim hacim dogru yoldamj ielrliyorsun. Emek verip yazdigin cizelgeyi gormus olurduk atsaydin
nisan 15 de topraktan kafa çıkartmıştı.
bir kaç gün önce çektiğim fotoğraflar da bunlar.
20 günlük falan. 100w cob led.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • bafici bafici:
  • bafici bafici:
  • bafici bafici:
  • K klasiktalha:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***
  • K klasiktalha:
    **** ***** hahahaha**** *******
  • K klasiktalha:
  • bafici bafici:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • bafici bafici:
    ***** * hahahaha *** **** **** *** **** *******
  • bafici bafici:
    ******** ********** *** ****** ****** ******* ********* ** **** ********* ****** *******
  • bafici bafici:
  • bafici bafici:
    ***** ** *** hahahaha ******
  • bafici bafici:
    ****** *** ****** ** hahahaha**
  • K klasiktalha:
    ***** **** ******** *** ***** ******** ********** *** ******** ****** **
  • K klasiktalha:
    ******** ****** *** *** ********* hahahaha* ** *****
  • bafici bafici:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**********
  • K klasiktalha:
    ****** ********** ****** ********* ****** ** hahahaha ***** ** ******** ******* *** hahahaha ******** **
  • bafici bafici:
  • bafici bafici:
  • bafici bafici:
  • bafici bafici:
  • K klasiktalha:
    ******* *** hahahaha ****** ********
  • bafici bafici:
  • bafici bafici:
    **
  • bafici bafici:
  • K klasiktalha:
    K klasiktalha: ****** ********** ****** ******* ******