gerekli bilgiler ve tecrübeler

Volo

Yeni üye
dostlar düşmanlar memur amcalar herkese selam 2yıldır forumda geziyorum yetiştirme konusunda bütün bilgileri edindim ama daha hiç tecrübe etmedim ve karar verdim başlamaya dostlar en büyük sıkıntım evliyim babam ağır gayrimeşhru 2 3 kere eve baskın falanda yaptılar babamın ikametkahı benim evimde ve değiştirticem ikametkah adresini babamın herhangi bı sıkıntı yaşarmıyım değiştirdikten sonra adresini ve balkon growuna başlıycam ilk tecrübem olduğu için hatalarım olucak hangi cins bu hatalara uygundur balkon growu için

Mikoo

Kıdemli Üye
Hangi cins balkona uygundur bilemem ama balkon growa senin durumun uygun degil onu biliyorum. Örgütlü suç derler baba oğul çekpas çekersiniz malta da dikkat et

Volo

Yeni üye
Hangi cins balkona uygundur bilemem ama balkon growa senin durumun uygun degil onu biliyorum. Örgütlü suç derler baba oğul çekpas çekersiniz malta da dikkat et
babam sigara alkol hiçbirşey kullanmıyor uyuşturucu ve yüz kızartıcı hiçbir suçu yok kanka balkon yerine evde dolapta tek bir bitkide yapabilirim aslında cok sıkıntı olursa diye düşünüyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Emmy Emmy:
    ***** *** hahahaha ******** ****** ****** **** ***** ********** ********** ***** ** ***** * ****** * ***** *** ****
  • A ax-b:
    ***** ********* ****** **** ******* ********** ** ** ******** **** ********** ** ****** hahahaha ********* ********
  • A ax-b:
    **
  • Emmy Emmy:
    *** *** ********* **
  • Emmy Emmy:
  • A ax-b:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ******* ***** ******* hahahaha* **
  • NewGardener NewGardener:
    *** ******** *** **
    +1
  • A ax-b:
    ***** ***** *** ******* hahahaha* ****** ********** ***** **
    +1
  • A ax-b:
  • D Dr.Organic:
    ** ******** hahahaha* *** *****
    +1
  • A ax-b:
    **
    +1
  • Emmy Emmy:
    ***** **** ****** ******* ********* ***** ******* hahahaha* **
  • Emmy Emmy:
    **** ****** *** **** *** hahahaha******* ********** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
    ******* ********** **** ** ****** ****** *** **** *** hahahaha******* ********** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • Emmy Emmy:
    ** ********** ******** **
    ******* ****** ** **
    **** ***** ********* **
  • Emmy Emmy:
  • A ax-b:
    ******** **
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** ****** ******* ****** ** **