Gereğinden fazla KURUTMAK,THC seviyesini DÜŞÜRÜR mü?

Cannabise gönül veren tüm abi ve kardeşlerime selamlar hayırlı geceler.

Başlıkta da belirttiğim gibi gereğinden fazla kurutmak THC seviyesini düşürür mü?

Yoksa ben uzun zamandır aynı sigaradan içiyorum diye artık kafam mı kırılmıyor?

Bu arada kürleme yaparken ister istemez sigara ışık gördü,fakat o kadar etki eder mi merak içerisindeyim..

İlk yaptığım sigara ile şu an son sigara arasında bırakın dağları, uçurum kadar fark var.

Ne oldu bu sigaraya!!!

Başta olan sigara ben ne yaptım da bu hale geldi. 5lt lik 2 kavanoz dolu sigaram var. Harmanım ama hiç içesim gelmiyor.

Bilgisi olan yada başından geçen tecrübeli arkadaşların yardımına ihtiyacım var. Hasatınız kaliteli dumanınız bol olsun.

Cannakush

Yeni üye
Cannabise gönül veren tüm abi ve kardeşlerime selamlar hayırlı geceler.

Başlıkta da belirttiğim gibi gereğinden fazla kurutmak THC seviyesini düşürür mü?

Yoksa ben uzun zamandır aynı sigaradan içiyorum diye artık kafam mı kırılmıyor?

Bu arada kürleme yaparken ister istemez sigara ışık gördü,fakat o kadar etki eder mi merak içerisindeyim..

İlk yaptığım sigara ile şu an son sigara arasında bırakın dağları, uçurum kadar fark var.

Ne oldu bu sigaraya!!!

Başta olan sigara ben ne yaptım da bu hale geldi. 5lt lik 2 kavanoz dolu sigaram var. Harmanım ama hiç içesim gelmiyor.

Bilgisi olan yada başından geçen tecrübeli arkadaşların yardımına ihtiyacım var. Hasatınız kaliteli dumanınız bol olsun.
Kardeşim aynı sigarayı bir hafta boyunca iç kafayı bulamazsın Sigaran çok çok iyi ise belki 15 gün sonra Biraz ara ver sonra tekrar iç ya da değişik sigaralar hiç kafaya ypmamasının sebebi sürekli aynı sigarayı içmen

Woppy

Ordinaryüs
Arkadaş dpgru demiş sürekli aynı sigarayı içtiğin için öyle oluyor bende 2 farklı sigara var 15 gündür aynı sigara içiyordum bugün degiştiridim dedim ne oluyor la harman gibi kafama girdi imkan varsa sigara degiltir yoksa en az 3 gün ara ver içme düzelir knk kurutmadan kaynaklı olmaz thc neyse hala aaynı

OttoMan347

√SEFİR√
6 aydan sonra kürleme tavsiye edilmiyor o süreden sonra havasız saklamak gerek. Fazla sigaranı vakumlayıp gömebilirsin. İçimliğini ayırıp devamke bittikce zulandan alırsın çok fazla aç kapa yapma 6 aydan sonra. Arkadaşların dediklerinde sonuna kadar katılıyorum olağan şeyler bunlar ara vererek içmek iyi gelecektir

Bende de şu an 2 farklı sigara var ilk hasarı 3 aydır içiyorum ama öbürünü 1 aydır içiyorum. Kafam oluyor hala. Ama sararken ki koyduğum ot oranı baya arttı artık

varmibisey

Kıdemli Üye
Kanka önce bi 3 gün filan bi ara ver yoğurt ye terle , sonra aynı oranda koy otu hep ve yemek ye suyunu iç ondan sonra vur cigarayı aldığın dumanları bi tık da içinde beklet güzelce yapışsın ciğerlere thc ve öksürük yapıyorsa öksürme kesinlikle kafayı düşürüyor

Weedseed93

Kıdemli Üye
Kanka sürekli aynı sigarayı icince vücut toleransı artıyor doğal olarak ya miktar arttıracaksin kafayı bulmak için yada icme şeklini değiştireceksin. Sigara içiyorsan bonga dönersen çok farkını gorursun yada 2 hafta ara verip sonra tekrardan içmeye başlamalısın. Gida şeklinde nasıl bir etki yapar bir fikrim yok

coobur

Üye
Hocam kürlemenin thc için ekstra bi etkisi olduğu kesin. Fakat arkadaşların da dediği gibi aynı sigarayı içmek bir süre sonra etkisini hissetmemene neden oluyor. Aynı durum bende de var. 1 hafta filan ara verdikten sonra ilk baştaki gibi 1 sigarayı bitiremiyorum 2 saate :)

1- Ara ver
2- Farklı sigara iç
3- Yenilebilir malzeme yap

OttoMan347

√SEFİR√
İr süre sonra vücut aldığın ilaçlara bile bağışıklık kazanıp etkisini düşürüyor burdan yola çık kanka olağan şeyler bu yaşadığın

szrlkrsii

Müptezel
Kanki defalarca grow yaptım kök kök sigara içtim, biraz ara ver. Ben de senin gibi kafayı yiyordum kafam neden olmuyor diye, arkadaşlara sarıp verdiğimde bayılıp kalıyolardı, 5 gr sigarayı tek jointe sarıp içe içe geziyodum tık demiyodu. Detoks yap detooks :D

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Kanki defalarca grow yaptım kök kök sigara içtim, biraz ara ver. Ben de senin gibi kafayı yiyordum kafam neden olmuyor diye, arkadaşlara sarıp verdiğimde bayılıp kalıyolardı, 5 gr sigarayı tek jointe sarıp içe içe geziyodum tık demiyodu. Detoks yap detooks :D
5 gr dalgaya ben 20 tane tekli çıkarırım vicdansız :D afiyet olsun kanka

püskütvarmı

Ordinaryüs
Kanka sigaran iyice kurudukca kafası uçmuş olabilirmi ? İllaki sürekli içilen sigara da kafaya girmemeye başlar ama miktarı fazlalasinca yada içme şeklini değiştirirsen kankam kafanı girebilir. Ama bir müddet ara vermeni tavsiye ederim .1 hafta kadar .sonra bir bak bakalım sendemi sorun sigara damı ?

varmibisey

Kıdemli Üye
Kanka sigaran iyice kurudukca kafası uçmuş olabilirmi ? İllaki sürekli içilen sigara da kafaya girmemeye başlar ama miktarı fazlalasinca yada içme şeklini değiştirirsen kankam kafanı girebilir. Ama bir müddet ara vermeni tavsiye ederim .1 hafta kadar .sonra bir bak bakalım sendemi sorun sigara damı ?
Korumayla alakalı değil kanka bende de aynı durum oluyor 3 aydır kendi sigaramı içiyorum son 1 aydır da nerdeyse her gün kafası iyice düşmeye başladı çünkü vücut alışıyor ara vermek yada sigara değiştirmek gerekiyor arkadaşlar la içtiğimde onlar acayip kafa yaşıyor bayılıyor bende pek bişey olmuyor

Kanka bende başta sorduğunu soruyorum kendime. Fazla kuruyunca kafası mı kaçtı acaba diye. Kanka içme şeklini değiştiricem de ara veremiyorum maalesef :)

Ü

Üye silindi 23782

Guest
grow yaparken 2-3 hatta 4 farklı sigara ekersen aralarında değişimlide içebilirsin tabii

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Turco:
    ****** ******* ** ********* *** ******* ** ******* ***** ********** **** ** ******* hahahaha **********
  • T Turco:
  • T Turco:
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha****** ********** **** ********* ******* *** *** **** ****** hahahaha* ******* hahahaha********* * ******* hahahaha** ******* ***** ***** hahahaha *** ******
  • T Turco:
  • T Turco:
    ****** ******* hahahaha*****
  • bandaleros bandaleros:
    **** ********** ***** ***** hahahaha** *** ****** **** ***** ********* ******* **** ******** ****** hahahaha
    +1
  • T Turco:
    *** **** ******** ******** ***** ******* hahahaha****
  • bandaleros bandaleros:
    ***** hahahaha hahahaha* ******** * ****** **** ******* hahahaha****** *** ****** ******* *********
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ****** ****** ** **** ********* **** *** ******* ****** ********* ********* **** ******** ******** ***** ******* hahahaha****
  • T Turco:
    ******* ****** hahahaha** **** *** **** hahahaha** ****
    +1
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    ****** ****** hahahaha* **** ** hahahaha ***
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** ****** **** hahahaha ****** ********** ********* ****** ****** ***** hahahaha**** *******
  • T Turco:
    ******** ***** ** ** * *** **
  • T Turco:
    hahahaha*** *****
  • 3grcigara1dal 3grcigara1dal:
    **** hahahaha* **** ***** **** ********** ********** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********
  • NewGardener NewGardener:
    ********* hahahaha ******* ****** *****
    ***** ** hahahaha** ****** **
    hahahaha* ***
  • T Turco:
    ****** hahahaha* hahahaha* **** ***** **** ********** ********** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********
  • T Turco:
  • Bomberx Bomberx:
    Bomberx Bomberx: ******** ******