Genetikler ve Etkileri

Onu bunu bilmem de 5 yıl önce Diyarbakır dan sarı kız diye altın sarısı güneşe tutunca paril paril parlayan bı sigara denk gelmişti.
Arkadaşım ile beraber sigarayı yarısında söndürüp kendimizi evden dışarı atmıştık. İkimizde normalde daha güzel konuşuyor daha güzel düşünüyorduk. Kız arkadaşlarımız ile buluştuk akla gelmeyecek espiriler kahkahalar havada uçuyordu. Yaklaşık 7 8 saatlik etkiden sonra bir daha ne bu sigarayı bulabildim nede buna yakın birşeye denk geldim. Sanki beynim yüzde yüze ulaşmıştı

Ü

Üye silindi 24463

Guest
Bana yardımcı olun nerden toğum siparişi verebilirim

BanlamaArtık..

Yeni üye
Kankalar daha önce yakın zamanda içtiğiniz veya yetiştirdiğiniz , etkilerini hatırlayıp hafızanıza kazınan bir genetik varsa deneyimlerinizle beraber yorumlarınızı konuya ekleyerek devam edicem. Tabi etkiler yetiştirilme tarzı birçok etkene göre farklılık gösterebilir.

Ak47 : Sativa ağırlıklı olmasına rağmen sizi genelde oturduğunuz yerde güldürür etkisi kafa yaşamaktan çok bedensel olaraktır gevşemiş hissedersiniz , akşamları yorgun günden sonra güzel giden bir genetiktir. Fakat sık içmeyenler için indica etki bırakabiliyor , tat olarak squnk gibi , koku sıkıntınız varsa önerırım cok az koku yayıyordu ve sömekler sıkı sıkı hasat mıktarı olarak verımlı fakat photo nun bloom suresı uzun suruyor. @Hippie

Mexican Airlines : Kankalar bu genetiği forumda yapana pek rastlamadım merakımdan denedim ve gerçekten kafa dengi biriyle içiyorsanız gülme garantilidir , kaygınızı yok eder problemleri ötelersiniz , sizi bağımlı yapabilecek bir genetiktir , kafa yaşatır ve bunu hissedersiniz , libidonuzu tavan yaptırır 1 sigara daha içmek için uyku uyumak istemezsiniz :D Şuan bana bu konuyu yazarken yardımcıda oluyor , tat olarak ne iyi ne kötü bi aroması var diyebilirim. hasat mıktarı olarak tatmin etmedı fakat 2-3 dumandan sonra içirmıyor kendını arayı kapattı . @Hippie

Silver Haze : Bu genetikte Mexican gibi ne eksik ne fazla bence kardeşler fakat hasat zamanını geçirmemeye bakın kehribara dönmesin olabildiğince etkileri daha hoş olur , Koku olarak Silver ın kavonozunu açınca evi sarıyor kokusu fakat mexican koku olarak o kadar etkili sayılmaz , tat olarak lezzetli bir tadı var. hasat olarak eh @Hippie

Amnesia Haze : Aroması kokusu harika , vaktin nasıl geçtiği anlaşılmıyor , içtikten sonra ne yaptınız nasıl vakit geçirdiniz anlamıyorsunuz, kafası geldiğinde inceden bir kaos trip yaşatıyor @silas34

Jack Herrer Auto : Olabildiğine eğlenceli, cok asiri yukseltmeyen ama topluluklarda ortami yumusatip, gevsetebilecek nitelikte, indicasini tatli yasatan, cam aromali guzel bir genetik. Eger dag tepe orman bolgeli bi memleketiniz varsa sizi o ormanin icine bırakabilir. :) 2 sponsorumuzdan biri olan degeneticadan alindi. Bunu belirtmekte fayda görüyorum zira ufak nuaslarda olsa, insan secimlerinde dikkat cekebilecek mevzular olabilir. Yorumlar konuya eklenerek ilave edilecektir. @Caca35

Grand Dady Purple Auto(GDP) : Aklima gelen ilk sey muhtesem üzüm kokusu ve aromasi. Ilginctir ki indicasi baskin olmasina ragmen boya gitti. Jacktan 10cm kadar daha uzun olmuştu. Indica demisken diger aklimaa gelen 2. düşünce. Seni sarhos edip bayilitmiyor ne bileyim datenizle sarapla beraber hos romantik bir gece yasayabilirsiniz :D inceden sativa durtduleriyle, aman simdi mi bayilip kalacam uyuyacam vs. derdiniz olmuyor. Buda degeneticadan alindi. Iki genetigimde muthis high kafalar yasamadim ama gayet memnunum ikisini beraber icmek nasip olmadi,o da yeni hasata insallah @Caca35

Blue Dream : Öyle güçlü bir indicadır ki aynı koltukta 3 gün boyunca battaniyeyle yaşamamı saglamıs ne telefonlara ne kapıya bakmıştım hayatım sadece yemek sepeti televizyon ve battaniyeydi, uykunun en temiz halini çektiriyor aşırı tüketimde o kadar bayıltmıştı ki yerimden kalkıp telefonumu şarj etmedigim icin iliskim bozuluyordu az daha :D Diyecek baska bir seyim yok. hasat mıktarı ıcın en ıyı genetıklerden bırı @szrlkrsii

Bubblegum kush auto : kankalar ben hasatimi a sinif yani sert buyuk ana someklerin oldugu ve b sinif daha gevsek someklerin oldugu gruplar halinde ayirdim önce gevsek somekleri anlatiyim tadi eh hafif bir tatlilik eksilik ve topraksilik var kafasi sigaranin yarisina gelince hafif hafif artiyor sigara bittiginde kafaniz olmus oluyor ortalama 45 dk 1 saat arasi yuksekte tutuyor sonra dusurmeye basliyor hafif hafif beni memnun ediyor.A sinifi someklerde ise durum degisiyor kavanozu actiginiz gibi yuzunuze tatli ve eksinin harmanlandigi guzel bir kush kokusu vuruyor :) (cure de 18.gunu 10 gune lezzetin tam oturmasini bekliyorum) kavanozdan 1 tane sıkı saglam bir somek aldiniz elinizle biraz siktiniz ama cok sert formu bozulmuyor o an eliniz yapis yapis oluyor :) makul bir miktar grindera attiniz ve parcalanma hissi bile gevsek someklerden daha farkli grinderi actiniz muhtesem tatli ve ekşinin kokusu sizi daha cok cildietmaya basliyor iyice heycanlandiniz ve guzel bir sigara sardiniz yaktiniz ve iki duman aldiniz durum gevsek sigaradan yine cok farkli 2 dumanda zink etti.beyninize hemen algilariniz degisti muhtesem tatli ve eksi kokulari tadiylada uyusuyor sigaranin yarisina geldiginzide sigara sizi agir carpiyor yuksek thc icerigini sert someklerde hissediyosunuz sonuna gelene kadar akla karayi sectigim oldu gevsek somekelrin aksine kafasi hafif hafif gelmiyo katlanarak artiyo sigara bittiginde harbi yapmisim diyosunuz ve 2 saat gibi bir zaman baya yukseksiniz bu growumda 2 kavanoz A kalite 1 bucuk kavanozda B kalite somegim oldu @Khalifajoint

Og Kush ektim tek kök 120 aldım hasat olarak iyi bir genetik bence kokusu idare eder ama tadı berbat sürekli ve çok gündüz içmeye uygun bir sigara değil dans ettirir şarkı söylettirir ama dozunda tam bir gangsta hiphop snoop kafası 2 - 3 sigaradan sonra herşeyle tüm bağları kopartıp koltuğa yapışıp kitlenebilirsiniz vücudu temizleyip iş hasat ettiğim bitkiyi içmeye gelince fena yamultu diyebilirim göz kapaklarımı açamadım videom var gözlerim gözükmüyor elimle falan göz kapağımı kaldırmaya çalışıyorum o derece yüksek hissettiğim oldu dumanınız bol olsun. @Mr.Mrs.420

Super Lemon Haze : Sativaların en sativası diyebileceğim kokusu cidden limon agacı ve topragı andıran sarımtırak parlak sömekleri olan bir genetik, sömegi grinderdan gecirdikten sonra grinderın kapağını açınca burnuna çok yogun bir sulanmış bahçe kokusu geliyor. Etkileri ise 3 4 dumandan sonra benim kafamda gemi kornası sesiyle beraber gök yüzünün sürekli mora çaldığını hisseder gibi oldum ışıklar o kadar yoğun ve etkili geliyor ki insanın gözüne lemon haze ictikten sonra en ufak bir günes dogması bulut parıltı görünce ulan bi lemon haze içsem de öyle baksam şuraya diye kuruluyosunuz sigaraya. İmkanı olan içmeyen varsa elindeki tüm işi gücü bıraksın lemon haze yapsin dans ederek güneşe bakıp sırıtmak isteyenler özellikle yapsın.
Çok salak salak şeylere de anlamsız kahkahalar attırır adınızı deliye çıkartır onuda söyliyim. @szrlkrsii

White crystal meth : İlk içtiğim genetik o yüzden bana çok farklı şeyler yaşattı,yani bana göre farklı.Genel olarak mutlu huzurlu ara sıra durduk yere güldüren arkadaş ortamında gülme tribine girme garantili,düşündüren,ruh halime bağlı olarak hem yatıp yerimden kalkmak istemedim hem arkadaş ortamında susmak istemedim.Bildigim kadarıyla duruma göre hem sativa hem indica etkisi yaşatabilen bir genetik oldu benim için.Ha birde 1 kere bana 1 kere de arkadaşıma uyumaya çalışırken halisunasyon gordurttu. @Komedishow

Bruce banner : için. İlk genetik sigaram ve ilk hasatim oldu. Daha önce çok çorbacı sigarası içtim ama bu bambaşka bişey. Geçen aksam 1 kapak yapıp içtim ve dışarıya çıktım. Almam gereken bazı şeyler vardı. Gideceğim mesafe 400-500 metre civarındaydı. Evden çıkıp gireceğim dükkana gidene kadar tatlı bir kafam vardı. Ne zaman satıcıya almak istediğimi sorduysam anında kafam birden yükseldi, kaçar gibi çıktım dükkandan adamlar da bı şaşırdı. Geri eve dönmek istedim ama dönersem herkes anliycak gibime geliyordu. Karar verdim ve döndüm en sonunda. 150 metre kadar yürüdüm. Yurudugum süre boyunca insanlar bana kocaman ve parlak görünüyordu. Adımlarımı senkronize etmekte zorlanıyordum en son düşüp bayilacagimi düşündüm ve çok yorulmuştum. Yolun kenarına oturdum kalp atisim çok hızlanmıştı nefes nefeseydim. Biraz dinlendikten sonra kalktım eve varabilmek benim için bir mucizeydi. Ağaçlar insanlar herşey korkunçtu. Bad tribin en alasını yaşadım. Nihayet sağ salim eve vardığımda bunun korkunç bir kafasi olduğuna karar verdim. Benim tavsiyem bu sigarayı kesinlikle dışarıda, işyerinde icmeyin. Hani çorbacı sigarasiyla karşılaştırmak bile bu genetige bir hakaret olur. Bu sigarayı güvenli bir ortamda sevdiklerinizle birlikte içerseniz güzel şeyler yaşatır. Thc oranı 28e kadar çıkabilen bir genetik. @Maxpayne

Gorilla Glue : Elime geçen sigaranın çok sıkı sömekleri yoktu. Yani muhtemelen çok daha fazla potansiyeli olan bir genetik ancak buna rağmen hayatımda daha iyisini içmedim. 5 gr sigara ile kız arkadaşımla günde 3 sigara yapmamıza rağmen 6 gün boyunca kampta tepe tepe yetti bize. Kamp için gittiğimiz koyda nar bahçeleri vardı orada bir köylüden bira almaya gittik. Baktım adam yapıştırmış sigarasını takılıyor. Ufak muhabbet ettik dayı 70 yaşında 40 yıldır içiyormuş sevdim de adamı dedim sana bir güzellik yapıcam abi. Yapıştırdım gorillayı içtik dayı duruyor duruyor ne sigaraymış bee, ne daldırdı bee diyip duruyor :D Diyeceğim odur ki 40 yıllık içen adamı bile şaşırtır. Kafası sativa gibi başlar indica gibi sonlanır, çok yüksektir ve herkese hitap eder. @chinchopper

Lemon Skunk : Bu da şansa yabancı bir arkadaşın yurtdışından medikal marijuana diye satın aldığı bir genetikti. SLH nin babası olan bu genetik SLHye göre bana çok güçlü gelmişti. Bunun hakkında fazla söze gerek yok. Aralık ayında buz gibi havada parkta bir bankta 2 saat boyunca oturmama sebep olmuştu. Parktaki renk renk ışıklardan hipnoz oldum resmen hafif psychedelic bir kafa yaşatmıştı. İndica ağırlıklıdır SLH ile çok karıştırmayın bayıltır. Zaten bu skunk tayfasına dikkat etmek lazım. Sokaktaki spreyli boklardan bahsetmiyorum. Gerçek skunk genetikleri harbi çok güçlü @chinchopper

Amnessia Haze 10/6 (Hippie : Bende bekledığım randumanı alamadım 10/6.5-7)
White Widow 10/8
Northern Lights 10/8
Afghan Kush 10/10
Super Skunk 10/6
Cindrella Mandorin 10/7
Jack Herer 10/6 (hippie : Buna hiç katılmıyorum iyisine denk gelmemiş benim puanım 10/8-8.5
Tabiki damak tadı kafa raporu kişiden kişiye değişir hatta belki yapamamışızdır ondan beğenmemişimdir.
Yukarıda yazdığım genetiklerden puanlamaya da bakınca gördüğünüz gibi en çok afghan kush ı beğendim. Hangi moda girmek istersem sokuyordu öyle bir malzemeydi. Moduma göre son ses müzik açıp takılıyordum, film izliyordum, yeri geliyor koltuğa yapışıp üzerimi çıkartmadan salonda uyuyordum, istediğim zaman sosyalleşiyordum vs..
Ben sigarayı bongla kovayla içmem zorda kalmadıkça. Sararım kaliteli kağıdıma keyfime bakarım. Bu genetikten iki duman alınca bir iki saat küllükte bekletiyordu kendini. Beş altı ay boyunca hergün içmeme rağmen etkisini hiç azaltmadı her gün aynı kafayı yaşadım çok sevdim beğendim. @Resolut1on

AYNI GENETİKLER GELİRSE HEMEN ALTINA EKLİCEM FARKLI KAFALAR YAŞAYAN OLABİLİR :D
Harika bir adamsin sana tebrikler. Sen olmasan burda varya bi tane adam durmaz .d ama site coluk cocuk dolmus. bunlar ilk olayda oterler. senin nickinden tutta amerikadamisin nerdesin oraya kadar akillarina geleni sayarlar .d tabi sen bunun farkindasin ama. olsun benim agzimdan da duy istrdim. Ulan varya hep sebepsiz banladin beni. bana kufur hakaret edenleri banlamadin. Sen banliyon diye bana kufur edebilme cesareti gosterdiler. Cok garip ama bu sefer ben sıkıldım. Bu forum bana birsey katamiyor bende boyle bir cikis yaomak istedim. Hadi sana iyi uykular

falken

Üye
grower için konu güzel .takip...
northern lights:incecik dalları oluyor ama koca koca sömekleri var.nane-çam aroması baskın. kokusu harika.
yetiştirmesi kolay dayanıklı bir tür.kolay kolay strese girmiyor.susuz kalsa ölmüyor:)
güçlü ağır bi indica türü. hele iyi kürlenmiş ise 2 saat koltuğa yapıştırıyor.tuvalete bile gidemezsin.ağır ama neşeli bi kafası var.
gündüz sigarası değil.gündüz içmeyi tavsıye etmem.akşam rahatlama için ideal. çok güçlü bir ağrı kesici özelliği var. çok iştah açıyor.
medikal kullanmak isteniyorsa(cbd-cbn) amberleşmesini bekleyin.cbd düşünce yapınızı berraklaştırıyor.

Son düzenleme:
northern lights:incecik dalları oluyor ama koca koca sömekleri var.nane-çam aroması baskın. kokusu harika.
yetiştirmesi kolay dayanıklı bir tür.kolay kolay strese girmiyor.susuz kalsa ölmüyor:)
güçlü ağır bi indica türü. hele iyi kürlenmiş ise 2 saat koltuğa yapıştırıyor.tuvalete bile gidemezsin.ağır ama neşeli bi kafası var.
gündüz sigarası değil.gündüz içmeyi tavsıye etmem.akşam rahatlama için ideal. çok güçlü bir ağrı kesici özelliği var. çok iştah açıyor.
medikal kullanmak isteniyorsa(cbd-cbn) amberleşmesini bekleyin.cbd düşünce yapınızı berraklaştırıyor.
Hasat yaptık. Bakalım anlattığın kadar var mı hocam :)

Ne eksik ne fazla. Tam olarak böyle!

Shantii

Kıdemli Üye
Ben Jack The Ripper diyorum insanı istediği moda sokuyor ve müzik sesleri acayip hoş geliyor. İnsanı diğer sativalar gibi sarsmıyor.

Daisyes

Üye
@Kanka son growum mexıcan airlınes subatın 5 inde topraktan cıktı bugun karanlıga aldım sömek aralarında bosluklar tam dolmadı kokusunu begenmedım tat konusunda senınle aynı dusuncedeyım fırında kurutup ıcmeme ragmen cok guzel kafa yasacagımı bana hıssettırdı. bır kac sey swıss cheess ıcın soylemek ıstıyorum hasat mıktarı kokusu ve tadı benı gercekten memnun ettı kafa olarak sunu soyleyebılırım yatagımdan kalktım dısarı cıktım sıgarama dısarda devam edıp arkadasımla sıgaranın guzellıgı konusunda konusup mutluluktan zıplıyordum

BongAppetit

Yeni üye
Jack herer: Tohumları sponsordan tedarik ettim 4 gün içinde elimdeydi fakat 6 tohumdan sadece 1 tanesi çıktı ondanda hasati yaptım gelinlik kız gibi beyaz beyaz trikomlarla kapliydi 3 gün önce tatmak nasip oldu ilk dumanda sigara kendini inceden hissettiriyor 3.dumandan sonra sigara bitmiyomus gibi geliyor ulan üflüyorum üfluyorum bitmiyor.kafa dengi birisiyle içerseniz muhabbet 10 numara sarıyor yüzümden gülümseme hiç eksik olmadı yürümek müzik dinlemek çok keyifli bir hale geliyor.1.5 Saat yükseklikten sonra sigaranın kafası yavaş yavaş düşüyor.Kafam düşmeye başladıktan sonra öyle bi munchiese düştüm ki anlatamam neler yedim bi Allah bi ben biliyorum puan vermek gerekirse 10/10 bu sigara bana yaradı birbirimiz için yaratılmışız tam istediğim kafa

34Trip

Üye
İlk bu sayfa da ki bilgiler amatör kendi yapım seram da 2 gübre ile allmix toprak 1 adet 40w lamba ve 2 USB fan ile büyüteceğim. Blue dream femnizied ' daha zor oluyor diyorlar sipariş verdim ama tereddütte kaldım. Bol hasatlı ve yüksek kafayı sevdiğim için bunu seçtim. Yanına 2 tane hediye olarakta blue cheese auto söyledim. Yardım edebilir misiniz ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke deyorke:
  • MarlaMurat44 MarlaMurat44:
  • R raw.w33ds:
    hahahaha ***** ********* ******* ** ** ****** ** ********** ****** **********
    R raw.w33ds: hahahaha ***** ********* ******* ** ** ****** ** ********** ****** **********