Genetik seçimi(bayıltan değil eğlendiren genetik)

Yeşil16

Yeni üye
Kankalar bol dumanlar
Burada ki değerli arkadaşlarımın önerisiyle ilk growumu gorilla glue yapmayı düşünüyorum. Hem kısa hem tatmin edici hasat hem de güzel kafası varmış sanırım. Bu genetiği deneyenler yeşillendirebilir mi?
İlk olacağı için yetiştirilmesi biraz kolay hatayı daha kolay kabul edebilecek bir genetik istiyorum iki saksı yapıcam günde bir çiftli içen birisiyim yani fazlasında gözüm yok ama bir grow yapıp bir kaç ay dinlenmek istiyorum. Her türlü tavsiyeye açığım

Not: bayıltan sızdıran tribe sokan değil de içtikten sonra eğlenebileceğim rahat araç kullanabileceğim makara muhabbet yapabileceğim eğlenceli genetik arıyorum kankalar

Son düzenleme:

Yeşil16

Yeni üye
kanka kendine daha eğlenceli genetikler bul bence gg ağır bi sigara çoküp kalıyon koltuğa.
Mesela kanka var mı önerebileceğin bir genetik paranoyak yapıp düşündüren genetikleri sevmiyorum onun yerine müzik dinlerken zevk alabileceğim muhabbet ettiren neşe verdiren sıgaraları seviyorum varsa önerebileceğin genetik yazarmısın knk

pineappleexpress

Kıdemli Üye
Mesela kanka var mı önerebileceğin bir genetik paranoyak yapıp düşündüren genetikleri sevmiyorum onun yerine müzik dinlerken zevk alabileceğim muhabbet ettiren neşe verdiren sıgaraları seviyorum varsa önerebileceğin genetik yazarmısın knk
kanka o zaman super lemon haze, amnesia haze, super silver haze, bruce banner, sour diesel falan yönelebilirsin. amnesia ve super lemon başlangıca uyumlu yine.

Yeşil16

Yeni üye
o şekilde olur bak bi sativa bi indica. hem güldüren hem düşündüren :D
Kanka en çok beğendiğin eğlendiren güldüren genetik nedir güzel hasat alabileceğim bir genetik sıgara içip yürüyüş yapmayı severim müzik dinlerim yani öyle psikopat gibi tripten tribe atlamayı kafad kurmayı sevmem kafam karıştı iyice :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • T terbiyeligunahkar:
  • Tarzan450 Chat bot:
  • Tarzan450 Chat bot:
  • Tarzan450 Chat bot:
  • Tarzan450 Chat bot:
  • K kushuchtu:
  • Tarzan450 Tarzan450:
  • K kushuchtu:
    ***** hahahaha* *** *** ******* hahahaha* ***** hahahaha******* ********* ******* ********* ***
  • Tarzan450 Tarzan450:
  • Tarzan450 Tarzan450:
    hahahaha***
    Tarzan450 Tarzan450: hahahaha***