Genel Bakış

• Konbuyu başlatan Üye silindi 899
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 899

Guest
Kankalar kızlarım 12. günündeler, 15 gün sonra terasa alacağım. 12 gündür banyo kabinimde 200w beyaz torch altında gelişiyorlar.

Renginde dalgalanmalar var, ph 6,3~6,6 arası veriyorum. bio grow gübresi verdim.. 3 kere suladım şimdiye kadar.

Işık mesafesi bitkiyle 25cm di, fakat katları çıkmıyordu o yüzden bugün mesafeyi 35cm e çekim biraz boylu olsun diye. Fikirlerinizi bekliyorum ustalar..

WhatsApp Image 2022-03-26 at 16.34.08.jpeg

WhatsApp Image 2022-03-26 at 16.34.08(1).jpegWhatsApp Image 2022-03-26 at 16.34.09.jpeg

Kulagı Kesik

Kıdemli Üye
Bitki sağlıklı duruyor fide aşamasıni tamamladı artık gübre takviyesinr düşük doz başlayıp rengini alicak bitkin sulama aşırı yapma kurmadikca vermiyoruz oksijen alması bakinidan köklerin bol hasatlar dışarı aldığındda yardimci oluruz

Ü

Üye silindi 899

Guest
Bitki sağlıklı duruyor fide aşamasıni tamamladı artık gübre takviyesinr düşük doz başlayıp rengini alicak bitkin sulama aşırı yapma kurmadikca vermiyoruz oksijen alması bakinidan köklerin bol hasatlar dışarı aldığındda yardimci oluruz

renginde sıkıntı yok diyon kanka ben grow gübresine basladim zaten. Peki nemi kaç yapayım fide bittiyse?

Ü

Üye silindi 899

Guest
2-CD0-EBB5-B593-4-BA7-96-F4-4861-A4-F9-CD67.jpg

durum bu kanka, terasa alıştırdım, bikaç gün yağmurlu sonra komple terasta devam edicek

99Grind

Üye
Gidişat güzel kanka, genetiğin neydi? Terasta mı çiçeklendireceksin? Şuan bulunduğu alanda ışık ok ama havalandırma nasıl?

Ü

Üye silindi 899

Guest
Gidişat güzel kanka, genetiğin neydi? Terasta mı çiçeklendireceksin? Şuan bulunduğu alanda ışık ok ama havalandırma nasıl?

terasta çiçeklenicek kanka, şu anda üzerlerinde 6 tane 50w beyaz torch var. giriş çıkış havalandırma yok. banyo kabininde büyüyorlar, ekipman olarak sadece nem makinesi var. 1 haftadır da kabinin dışına orta büyüklükte vantilatör koydum, iceriyi havalandırıyor. onun haricinde gündüzleri banyonun kapısı 5-6 saat açık, havalandırmayı o şekilde sağlıyorum. 1 ay böyle gitti, kitabına uygun yapmadıgım halde cok da kötü bir gelişim göstermedi.

genetik LSD auto kanka. sponsordan alındı tohumlar

99Grind

Üye
Evet brom gelişim iyi gibi 300w yetmiş görünüyor, kaç saat ışık veriyorsun? terasa aldığında full güneş alacak mı? in-out değişiminde strese girmez umarım. Havalandırma önemli ama bulmuşsun bir format olmuş belliki :D ne kadar ekmek o kadar köfte ama maalesef kitaba biraz yaklaşmamız lazım.

Ben de kendi deneme yanılmamla growdayım şuanda. WW auto. budadım ettim falan sona yaklaştık, seninde izlenimlerini beklerim.

Keyfin daim olsun.

JellyJam64

Yeni üye
terasta çiçeklenicek kanka, şu anda üzerlerinde 6 tane 50w beyaz torch var. giriş çıkış havalandırma yok. banyo kabininde büyüyorlar, ekipman olarak sadece nem makinesi var. 1 haftadır da kabinin dışına orta büyüklükte vantilatör koydum, iceriyi havalandırıyor. onun haricinde gündüzleri banyonun kapısı 5-6 saat açık, havalandırmayı o şekilde sağlıyorum. 1 ay böyle gitti, kitabına uygun yapmadıgım halde cok da kötü bir gelişim göstermedi.

genetik LSD auto kanka. sponsordan alındı tohumlar
Bitkilerin son durumu ne kanka ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • G GaribanMüptezel:
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    ***** *** * ***** ***** ****** ****** ***** ** ******** **** ******** ***** ******* ***** ********* ********* * * *** **** *** ***** ******** ***** ***** ***** ** ****** **** * ****** ** ***
  • G GaribanMüptezel:
    ***** ***** ***** ***** ******** *********** ****** ******* ** ****** ****** **
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
  • I isoT:
    dready**********
  • I isoT:
  • G GaribanMüptezel:
    dready**********
  • G GaribanMüptezel:
    dready ****** ****** ****** ***** ****** ********* ********** ** ********
  • B Bomberx:
    ******** *********** dready*
  • G GaribanMüptezel:
  • I isoT:
    +1
  • G GaribanMüptezel:
    ****** ****** ***** *** **** *** **** ******** ********* ******** ******* ****** ******** ***
  • Sleepless Sleepless:
  • G GaribanMüptezel:
    dready* *****
  • G GaribanMüptezel:
  • cokorama cokorama:
  • cokorama cokorama:
  • kokokoco kokokoco:
    ******* ****** dready*
  • Sleepless Sleepless:
    ******** ***** ******* ********* ********* ******* ******* **** ***** ********* *****
  • A ax-b:
    ********** ***** ***** * ********** ****** ********* **
  • A ax-b:
    A ax-b: ****** *****