Garip kızlar

Odin3479

Active Member
Bitkin sıkıntılı bişeylerin ters gidiyo yapraklar salmış kendini sorunlar fazla sulama fazla gübre yapraklar çok yeşil geldi bana grow gübresi kaçmış olabilir ve ısı ışık ve aşırı nem bu saydıklarımı kontrol et bitki sağlıklı görünmedi benim gözüme herşeyi kontrol altına alınca o thc sinide üretir kokusunuda salar işi bu çümkü sen yapma desende yapıcak

furkan29

Member
Bitkin sıkıntılı bişeylerin ters gidiyo yapraklar salmış kendini sorunlar fazla sulama fazla gübre yapraklar çok yeşil geldi bana grow gübresi kaçmış olabilir ve ısı ışık ve aşırı nem bu saydıklarımı kontrol et bitki sağlıklı görünmedi benim gözüme herşeyi kontrol altına alınca o thc sinide üretir kokusunuda salar işi bu çümkü sen yapma desende yapıcak
Reis ışık 600 watt sps 80 cm uzaklıkta ısı konuma gelirsek of 15 sistem çalışırken 25 30 civarı Nem biraz fazla gibi ortamda karbon filtre yi çalışırsam nemi dengeler mi. Kokmuyorlar diye çalıştırmıyordum

silas

Moderator
Yönetici
eyer ışığın uygun spektrumdaysa zehir olacak acele etme 3k, 2700k spektrumla devam

Odin3479

Active Member
Karbon neme pek fark ettiriceni düşünmüyom çıkışı devamlı açık tut ama ısıyada dikkat et ışık kapalıyken çok düşürebilir