Garibanın yüzü gülür mü

furkan29

Yeni üye
Kankalar hep bir sıkıntı hep bir sıkıntı.Grow evine gittim lamba yanmıyor balasttan cızzz diye ses geliyor.O şokla lambayı sökmeye kalkıştım ufak bir çarpıldım.Lambanın duya giren yerinin ortası kararmış https://imgyukle.com/i/oihSHq
Bu yüzden mi yanmıyor.Başka bir konu okudum ondada lamba yanmıyormuş cızırtı geliyormuş birkaç kişi ateşleyici de sıkıntı var demiş.Asıl sıkıntı sabah pazar açık yer yok olsada bulunduğum yerde hps lamba olacağını sanmıyorum netten alsam gelmesi 4 gün nasıl bir altarnatif çözüm bulabilirim.Sıcaklıkta sıkıntı herhangi bir ısı kaynağı yok fön makina sını zamanlayıcı ya taktım saatte 15 dk çalışıyor.
Şu kardeşinize yardımcı olun 60 günlük emeklerim heba olacak diye çok korkuyorum

Son düzenleme:

zeko dayi

Müptezel
Kankalar hep bir sıkıntı hep bir sıkıntı.Grow evine gittim lamba yanmıyor balasttan cızzz diye ses geliyor.O şokla lambayı sökmeye kalkıştım ufak bir çarpıldım.Lambanın duya giren yerinin ortası kararmış https://imgyukle.com/i/oihSHq
Bu yüzden mi yanmıyor.Başka bir konu okudum ondada lamba yanmıyormuş cızırtı geliyormuş birkaç kişi ateşleyici de sıkıntı var demiş.Asıl sıkıntı sabah pazar açık yer yok olsada bulunduğum yerde hps lamba olacağını sanmıyorum netten alsam gelmesi 4 gün nasıl bir altarnatif çözüm bulabilirim.Sıcaklıkta sıkıntı herhangi bir ısı kaynağı yok fön makina sını zamanlayıcı ya taktım saatte 15 dk çalışıyor.
Şu kardeşinize yardımcı olun 60 günlük emeklerim heba olacak diye çok korkuyorum
Bndede ses gelio ama 1 senedir çalışıo

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
    ******** dready ********* ********* ******** ****** *** ****
  • B Bomberx:
  • B Bomberx:
  • M Mûrâyî:
  • M Merciless:
    *** ***** ********* ***** *** ***** ******* *********** ***** ***** ********* **** ****** ****** ** ***** ******* ****** ***
  • M Merciless:
    ***** ****** ***** ****** *** ***** *********** ***** ******* ****** ******* ***** * *** **
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
    ********** *** ***** *** ***** *********** ********** ******* ****** ** ***** ***** ******** **********
  • G GaribanMüptezel:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
    dready* *******
  • B Bomberx:
    B Bomberx: ******** *** *** ********