Galyalı Haze Hasat,Grow ve Kafa Raporu

Ü

Üye silindi 12891

Guest
Cvp: Köfteci Haze hasat zamanı

Galyali' Alıntı:
ORipley' Alıntı:
Makası hazırla kanka gözün aydın hasat zamanı geldi hadi bakalim nice güzel kafalara ilk duman benim ama ;)

Dumanın bol olsun kanka

O zaman dans kanka ::) çok teşekkürler yardımların için. Her soruma hızlıca yanıt verdin. Seni görmedim ama çok sevdim. Sende bir yiğidin suratı vardır ::)

Yarın buduyorum ve kurumaya bırakacam. Bu süreçte de rahatsiz edecem seni muhtemelen. Şimdiden hakkını helal et.

Dayanamadim. Birazdan buduyorum :)

Adam o kadar yardim etti bi 10gr sigarayi fazla gormezsin herhalde mesai harciyor burada :) bu arada bitkin deli fisek cok guzel kafan hayrolsun

R

Ripley'sOG

Guest
RE: Köfteci Haze hasat zamanı

Helal olsun kanka eminim sende o güzel safkan sativa sigaranin kafasi gibi güzel birisin dilediğin zaman rahatsız edebilirsin,

Tekrardan dumanin bol olsun 

passitleft.gif

boskalmasin' Alıntı:
Galyali' Alıntı:
O zaman dans kanka ::) çok teşekkürler yardımların için. Her soruma hızlıca yanıt verdin. Seni görmedim ama çok sevdim. Sende bir yiğidin suratı vardır ::)

Yarın buduyorum ve kurumaya bırakacam. Bu süreçte de rahatsiz edecem seni muhtemelen. Şimdiden hakkını helal et.

Dayanamadim. Birazdan buduyorum :)

Adam o kadar yardim etti bi 10gr sigarayi fazla gormezsin herhalde mesai harciyor burada :) bu arada bitkin deli fisek cok guzel kafan hayrolsun

Kanka ripleyime feda olsun hani olsa çevremde bi yerde. Buralardan böle bir hareket yapmak paket sebebidir. :)

Hasat yapıldı. Kurutma 1. Gün

Günceldir.

R

Ripley'sOG

Guest

Düşünmeniz yeter kanka sırf paket olmamak sokakla uğraşmamak için bu işlere giriyoruz sen dumanını al keyfine bak senin aldığın zevki ben size yardim ederken alıyorum :)

SRipley' Alıntı:
Düşünmeniz yeter kanka sırf paket olmamak sokakla uğraşmamak için bu işlere giriyoruz sen dumanını al keyfine bak senin aldığın zevki ben size yardim ederken alıyorum :)

İdolümsün :)

Kanka en iyi kurutma zamanni nasil tespit ederiz. Sadece dal çat diye kirilinca yeterlimidir. Yoksa ince bir metodu var mıdır ?

R

Ripley'sOG

Guest

En incesi ve en iyi methodunu söylemiş bulunuyorsun.Geri kalanı zaten %80-85 su oldugu için hacim kaybı,kuruma vs anlama yönü gözle görülen faktörler.Kuruturken ışık almayan karanlık baş aşağı olucak şekilde,siki fiki yerine someklerin aralarindan hava akip gecicek şekilde olmasına dikkat et.Nem %45-50 civarı küf için en iyi önlem ayrica ufak bir fan yardımı ilede hava sirkülasyonunu sağlamak önemli bir nokta.Budama kisminda ise bitkinde thc olmayan yapraklari budayarak başlarsın kalan trikom kaplı seker yaprakları ile bitkiyi kurumaya bırakırsın ,kuruyan someklerdeki seker yapraklarını tam biçimde keser ayırır dilediğin gibi kullanırsın yas iken kesince kuruduktan sonra kaybedilen hacimden dolayı içerde kalan ekler ortaya çıkıp  ikinci bir işlem için ugrasmamis olursun her şey tamam kürleme ve saklama için ne yapalim diyorsan sana bu ürünü öneririm hem kurlemede hemde saklamada nem seviyeni stabil sekilde tutar olasi kuf vb sorunların önüne geçer.Kavonazun 3/1 bos kalicak şekilde doldur üstüne bunu bırak kapat ağzını ama normal rutin olarak 24 saatte bir havalandirmayi unutma bu sadece olasi nem için onlem yani mahsulu koruma kankam,

https://www.growkent.com/urun/boveda-58-nem-regulatoru-8-gr

İşın rast gitsin

R

Ripley'sOG

Guest

Böyle olmaz ama :D kanka güzel bir smoke report yayınla kafa/görünüş/koku/aroma şeklinde yorum hadi bakim dumanin bol olsunnnn

Ripley' Alıntı:
Böyle olmaz ama :D kanka güzel bir smoke report yayınla kafa/görünüş/koku/aroma şeklinde yorum hadi bakim dumanin bol olsunnnn

Sen bitanesin kanka. Şu bitkiyi sayende kurtardım. 

Kanka tadı ekşimsi bir tad mazot tadı dicem hiç mazot içmedim tam adlandıramadim tadini. Cigara külü bembeyaz buda flush işleminin işe yaradiğini gösteriyor sanirim. 

Kafası yaklaşik 1-2 dk sonra geliyor. Yüksek bir kafası var. Enerji veriyor, mutluluk veriyor, kronik baş agrim var burun deliklerimi açıyor ve baş ağrimi aliyor. Yaklaşik 2-3 saat sürüyor kafası. Yarim ex gücü var diyebilirim. Yani şu zamana kadar içtiğim, içimi soft olup bu kadar güzel kafa yaşatan deneyimim olmamıştı. Harika bir duygu ve kavanozlarim dolu. Ohhh yessss ::)

R

Ripley'sOG

Guest

Eline koluna sağlık kanka sour dieseli andirdi bana başka kişilerede ilham olur bu yazdiklarin oh yess :D 
ganjamon.gif

Hahilmi

Yeni üye
Güzel hasat etmişşin geriye kalan keyifli, keyifli içmek.

Ne demeli... Kafan güzel dumanın bol olsun kardeşim.

M

MalrukLord

Guest
Yanlış anlama da o yaptığın sigaraya koyduğun miktar fazla değil mi ? Benim sigaradan tırnak tırnak koyup 3-4 kişi birden sakatlaniyoruz. Bakalım iyice kuruduktan sonra da bu kadar koyabilecek misin?

Dostum bol dumanlı kafalar diliyorum ama yaptığın sigarayı gösterdiğin resimlerden birinde parmak izlerin çok net birşekilde belli oluyor narkotik şube fotoğraftan parmak izini alıp kim olduğunu bulabilir bilgilendireyim dedim umarım uyarımı dikkate alırsın iyi growlar..

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Brother Brother:
  • Brother Brother:
    ***** ********* ******* ********** ********** ** ***** *** dready* ***********
    +1
  • Night owl Night owl:
    +1
  • B Bomberx:
    * ******* ** ** ***** *** ******** ****** ****** *********** **** ***** *******
  • zero00 zero00:
    dready**********
  • zero00 zero00:
    +1
  • Night owl Night owl:
    ***** ******* ****** ** ****** ********* ********* *** dready******* ***** ********* ******* ********** ********** ** ***** *** dready* ***********
  • Brother Brother:
    ***** ******* ********* ******** **
  • A ax-b:
  • Night owl Night owl:
    *** ******* ****** ** ****** ********* ********* ***** ******* ********* ******** **
  • Brother Brother:
    ** ***** ****** ****** **
    +1
  • Brother Brother:
  • Night owl Night owl:
    ******* ****** *** ** ***** ****** ****** **
  • Brother Brother:
    dready** ******** ***** ******** **
    +1
  • Brother Brother:
  • Brother Brother:
    ** ****** dready** ****** **
    +2
  • Brother Brother:
    +1
  • Brother Brother:
    **** ********* ******** ***** dready **** ******
  • Brother Brother:
    ***** ******* ********* ***** ***** ********* *** ** ***** ***** ***** ******* *** ****
  • Brother Brother:
    ********* *********** ***** ******* *** dready*
  • Brother Brother:
    **** dready** ***** **** ** dready**
  • Brother Brother:
    dready ***
  • Y YatoSama:
  • B Bomberx:
  • Brother Brother:
    ***** dready ****
    Brother Brother: ***** dready ****