Güneşte auto

Sari2205

Kıdemli Üye
Benim bitkiler gerilla ekim güneşi doğrudan yaklaşık 7-8 saat görüyor açıklık alandalar. boyları ne kadar olacak bilmiyorum henüz veg döneminde ancak bayağı bir yavaş gelişiyorlar

Sari2205

Kıdemli Üye
kankacını pet geçirmiştim geceleri soğuk oluyor diye. peti dün çıkardım şuan geceleri minimum 15lere düşüyor ancak ormanlık alanda biraz da çukurda olması ve 5-10 metre çevresinde ufak boyda ağaçların olması soğuk havayı birazda olsa önlüyor yani hava 13-14te olsa o bölgede hissedilen 17-18 civarı oluyor

Kessio

Yeni üye
kankacını pet geçirmiştim geceleri soğuk oluyor diye. peti dün çıkardım şuan geceleri minimum 15lere düşüyor ancak ormanlık alanda biraz da çukurda olması ve 5-10 metre çevresinde ufak boyda ağaçların olması soğuk havayı birazda olsa önlüyor yani hava 13-14te olsa o bölgede hissedilen 17-18 civarı oluyor
Pete delik açtınmı knk

Sari2205

Kıdemli Üye
kapak kısmına delik açtım nemde sağladım. hem soğuk havayı kestim hemde nem ihtiyacını giderdim bir süre

Sari2205

Kıdemli Üye
autoları bi an önce at havalar güzelleşti bende 3 tane photo atacam sponsora gelince. onlarıda outdoor yapıcam bunlarıda diğerleri yetişene kadar içimlik yaptım .d

Sari2205

Kıdemli Üye
dostum ben bitkiler çiçekteyken hep cezaevine düştüm 2 senedir bi türlü nasip olmadı hasat alabilmek. bu sene inşallah olacak

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********