#Güncel Hasat Sonrası# 5x Blue Dream Auto

jay-zii

Yeni üye
hocam selamlar, öncelikle tebrikler bir konuda danışmak istiyorum, tek bir blue dream yetiştirmek istiyorum karbon filtre olayına hiç girmesem koku yapar mı çok fazla ve boy olarak ne kadar uzun olur

hocam selamlar, öncelikle tebrikler bir konuda danışmak istiyorum, tek bir blue dream yetiştirmek istiyorum karbon filtre olayına hiç girmesem koku yapar mı çok fazla ve boy olarak ne kadar uzun olur

Dostum tek bitki için karbon filtre pek de gerekli değil bence. Ama çok titiz olman gereken bir muhittir onu bilemem.

Benim bitkilerden boyu en kısa olan 117 cm iken en uzun bitkim 170 cmyi bulmuştu. Boy konusunda endişelenme eğitimle halledilebilir bir mevzu.

Tohumları yaklaşık bir yıl önce degeneticadan aldım. Başarılı growlar diliyorum.

Dostum tek bitki için karbon filtre pek de gerekli değil bence. Ama çok titiz olman gereken bir muhittir onu bilemem.

Benim bitkilerden boyu en kısa olan 117 cm iken en uzun bitkim 170 cmyi bulmuştu. Boy konusunda endişelenme eğitimle halledilebilir bir mevzu.

Tohumları yaklaşık bir yıl önce degeneticadan aldım. Başarılı growlar diliyorum.
kanka bi sorum olacak degneticadan blue dream siparişi verdim tohumlar kargoda outdoor grow yapıcam sadece toping yaparım büyük ihtimal bitkiyi strese sokup veg dönemini uzatmak falan ıstemiyorum malum kış geliyor balkonum sabah 7den akşam 7ye kadar güneş alıyor ne diyosun bu duruma sence iyi bir hasat alır mıyım yardımcı olur musun malum daha önce yetiştirmişsin bir de genetikler nasıl farklı çıktı ****

kanka bi sorum olacak degneticadan blue dream siparişi verdim tohumlar kargoda outdoor grow yapıcam sadece toping yaparım büyük ihtimal bitkiyi strese sokup veg dönemini uzatmak falan ıstemiyorum malum kış geliyor balkonum sabah 7den akşam 7ye kadar güneş alıyor ne diyosun bu duruma sence iyi bir hasat alır mıyım yardımcı olur musun malum daha önce yetiştirmişsin bir de genetikler nasıl farklı çıktı ****

Kankacım outdoor hakkında pek bir bilgim yok ama şu dönem outdoor için biraz geç gibi. Nisan'da ekip eylül gibi hasat alıyorlar sanırım tabi bu dediğim fem bitki için. Auto bitki için bu daha farklı olur sanırım. Ama auto bitkilerle outdoor yapılıyor mu emin değilim malum fem bitkilere göre autolar daha hassas.

Genetiklerin farklı çıkmasını ben de anlayamıyorum kanka ama bariz. Özellikle kendini hasattan sonra daha da belli etti. En az 3 farklı genetik varmış meğer elimde.

2MoreWeeks

Doktor
Faydalı bir konu olmuş
Maşallah kanka çok iyi olmuş
Maşalllllah mükemmel olmuş

Kankalar "fena olmuş", "übersonik olmuş" da, bi de like atsaydık adamcağıza iyiymiş :D

Konu 4 sayfa olmuş, 3 like gelmiş, bu da bizim ayıbımız olsun.
---

1600689507863.png

---

dn: Nice yiğitler burada şunu itiraf bile ediyor; yorum ya da like gelmiyor diye, çoğu yazar günlüklerini update etmeyi bile bırakıyor...

Bu da dipnot olsun.

Motivasyon herşey demek.

Ekli dosyalar

• 1600689507863.png
    1600689507863.png
    16.5 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleme:
Kankalar "fena olmuş", "übersonik olmuş" da, bi de like atsaydık adamcağıza iyiymiş :D

Konu 4 sayfa olmuş, 3 like gelmiş, bu da bizim ayıbımız olsun.
---

Ekli dosyayı görüntüle 3323

---

dn: Nice yiğitler burada şunu itiraf bile ediyor; yorum ya da like gelmiyor diye, çoğu yazar günlüklerini update etmeyi bile bırakıyor...

Bu da dipnot olsun.

Motivasyon herşey demek.

Teşekkür ederim kankacım :)

Selam dostum. Emeğine bilgine sağlık. Kabininde kullandığın 9mm strafor foamboard mu yoksa araç ses yalıtım için olanlardan mı? Foamboardlara bakıyorum da internetten 8 cm'e kadar çıkan kalınlarda var ama ses yatılım için olanlar 9 mm. Şu an kullandığın strafor foamboardsa ses yalıtımına etkisi oluyor mu?

Selam dostum. Emeğine bilgine sağlık. Kabininde kullandığın 9mm strafor foamboard mu yoksa araç ses yalıtım için olanlardan mı? Foamboardlara bakıyorum da internetten 8 cm'e kadar çıkan kalınlarda var ama ses yatılım için olanlar 9 mm. Şu an kullandığın strafor foamboardsa ses yalıtımına etkisi oluyor mu?

Merhaba dostum terminolojiye pek hakim değilim ama bu bina yalıtımlarında kullanılan cinslerden. Bu yapı marketlerden almıştım. Sesi mükemmel yalıttığını söyleyemem ama o biraz da benim kabinim ile alakalı, benim kabinin kapak kısmında boşluk bırakmıştım ben çünkü. Yalıtım konusunda kalınlığın bir noktadan sonra çok önemli olduğunu sanmıyorum, benim esas kaygım sağlam bir iskelet olması idi ve 9mm likler aylarca sapasağlam kaldı.

Ü

Üye silindi 21589

Guest
Kanka 19 litre saksı için ne kadar su verdin 11 kullandım en son 19 düşünüyorum ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
    ******** dready ********* ********* ******** ****** *** ****
  • B Bomberx:
  • B Bomberx:
  • M Mûrâyî:
  • M Merciless:
    *** ***** ********* ***** *** ***** ******* *********** ***** ***** ********* **** ****** ****** ** ***** ******* ****** ***
  • M Merciless:
    ***** ****** ***** ****** *** ***** *********** ***** ******* ****** ******* ***** * *** **
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
    ********** *** ***** *** ***** *********** ********** ******* ****** ** ***** ***** ******** **********
  • G GaribanMüptezel:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
    dready* *******
  • B Bomberx:
    B Bomberx: ******** *** *** ********