Gübre konusunda yardim

Varsacicek

Yeni üye
Kankalar 3 adet critical kush photo bitkilerimi 2 hafta once 12/12 periyoda soktum pistiller iyice kendini gosterdi.canna serisi gubre kullaniyorum bir sonraki sulamamda big bud vericem bunu canna gubrelerimle karistirip vermemde bir sakinca varmi ona gore sade sulamamda ekleyip vermem daha mi iyi olur acaba simdiden yardimlariniz icin tskler bol dumanlar.

Smokycat

Müptezel
Acemiyim ama buradaki ustalardan ve netteki ciddi kaynaklardan öğrendiğim şu: Asla iki besini (gübre) ki takviyeler de buna girer karıştırıp tek sulamada vermeyin diyorlar. Ustalardan cevap veren olursa daha iyi olur tabii..

Varsacicek

Yeni üye
Acemiyim ama buradaki ustalardan ve netteki ciddi kaynaklardan öğrendiğim şu: Asla iki besini (gübre) ki takviyeler de buna girer karıştırıp tek sulamada vermeyin diyorlar. Ustalardan cevap veren olursa daha iyi olur tabii..
Eyvallah kanka kiymetli bilgin icin cok sagol bos sulamama ekleyip vermeyi dusunuyorum.

Ü

Üye silindi 23063

Guest
Kullanacağın gübrenin içeriğine bakman lazım. Mesela canna pk13/14 ve big bud aynı işi yaparlar. Big bud kullanmadım ama içeriğinin pkdan çok farklı olduğunu sanmıyorum. Yani ayrı ayrı da versen karıştırıpta versen aslında bitkinin ihtiyacı olandan fazlasını verme ihtimali doğuyor. Bu noktada yapılacak en mantıklı hareket elindeki besinlerin içeriklerine bakmak ve ona göre karar vermek. Ben temel besinler için Gen. Hydro. ve çiçeklenme sonrası için de ek olarak adv. nut. ürünlerini tercih ediyorum. Karıştırıp veriyorum ve hiç sorun yaşamadım bugüne kadar.

Ü

Üye silindi 22921

Guest
Kullanacağın gübrenin içeriğine bakman lazım. Mesela canna pk13/14 ve big bud aynı işi yaparlar. Big bud kullanmadım ama içeriğinin pkdan çok farklı olduğunu sanmıyorum. Yani ayrı ayrı da versen karıştırıpta versen aslında bitkinin ihtiyacı olandan fazlasını verme ihtimali doğuyor. Bu noktada yapılacak en mantıklı hareket elindeki besinlerin içeriklerine bakmak ve ona göre karar vermek. Ben temel besinler için Gen. Hydro. ve çiçeklenme sonrası için de ek olarak adv. nut. ürünlerini tercih ediyorum. Karıştırıp veriyorum ve hiç sorun yaşamadım bugüne kadar.
Canna bio starter serisiyle grow yapmayı dusunuyorum önerirmisin. Yada baska bi set mi. Yada sadece solucan gübresi?

Ü

Üye silindi 23063

Guest
Canna bio starter serisiyle grow yapmayı dusunuyorum önerirmisin. Yada baska bi set mi. Yada sadece solucan gübresi?
Kanka eğer tecrübeli değilsen starter paketlerle başlamak iyi olur. Canna toprak benim tr sınırlarında satılan favori toprağım. Solucan gübresi işine hiç girmedim yanlış bilgi vermeyeyim. Ama canna pro toprak ve canna starter ile güzel bir hasat yaparsın. Zamanla bitkiyi ve gübreleri tanıdıkça kendi kombinasyonunla devam edersin

Ü

Üye silindi 22921

Guest
Kanka eğer tecrübeli değilsen starter paketlerle başlamak iyi olur. Canna toprak benim tr sınırlarında satılan favori toprağım. Solucan gübresi işine hiç girmedim yanlış bilgi vermeyeyim. Ama canna pro toprak ve canna starter ile güzel bir hasat yaparsın. Zamanla bitkiyi ve gübreleri tanıdıkça kendi kombinasyonunla devam edersin
Canna bio startermi

Ü

Üye silindi 23063

Guest
Tohum için yardmcı olabilirim tanesi 70 den veriyor bir abim. Ama elinde 5 6 çeşit var. Photo sadece super lemon haze. Diğerleri auto. Zikitlez critikal kush blue dream gorilla auto falan
kanka patlatacaksın kendini. tedarikçi harici tohum tavsiyesi bile yasak sen tedarik teklif ediyorsun :D Bu arada benim tohum sıkıntım yok

Biobiz organik grow için idealdir acemiysen hata kaldırır. Canna daha profesyonel bir gübredir dikkatli kullanmak gerekir ama doğru kullanımda karşılığını fazlası ile verir

Ü

Üye silindi 22921

Guest
Biobiz organik grow için idealdir acemiysen hata kaldırır. Canna daha profesyonel bir gübredir dikkatli kullanmak gerekir ama doğru kullanımda karşılığını fazlası ile verir
Bende cocoda dusunuyorum kanka canna ile. Ne dersin. Canna dan baska önerebilecegin daha iyi olur cocoda diyecegin bi marka veya kombin varmı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
    ******** dready ********* ********* ******** ****** *** ****
  • B Bomberx:
  • B Bomberx:
  • M Mûrâyî:
  • M Merciless:
    *** ***** ********* ***** *** ***** ******* *********** ***** ***** ********* **** ****** ****** ** ***** ******* ****** ***
  • M Merciless:
    ***** ****** ***** ****** *** ***** *********** ***** ******* ****** ******* ***** * *** **
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
    ********** *** ***** *** ***** *********** ********** ******* ****** ** ***** ***** ******** **********
  • G GaribanMüptezel:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
    dready* *******
  • B Bomberx:
    B Bomberx: ******** *** *** ********