Gübre konusunda yardım dostlar

Merhaba arkadaşlar dumanınız bol olsun.
İlk growuma başlamak üzereyim birkaç eksiğimi kapatıp tohumların gelmesini bekliyorum.
Şu an elimde olan gübreler şunlar
•Canna terra vega
•Canna terra flores
•Canna start
•Canna pk13/14
•Cannazym
•An Overdrive
Biobizz lightmix toprak aldım eklemem gereken gübre var mı varsa yardımcı olursanız çok sevinirim

higthead

Jolly Green
Merhaba arkadaşlar dumanınız bol olsun.
İlk growuma başlamak üzereyim birkaç eksiğimi kapatıp tohumların gelmesini bekliyorum.
Şu an elimde olan gübreler şunlar
•Canna terra vega
•Canna terra flores
•Canna start
•Canna pk13/14
•Cannazym
•An Overdrive
Biobizz lightmix toprak aldım eklemem gereken gübre var mı varsa yardımcı olursanız çok sevinirim

pk ile overdrive i çok dikkatli kullanmalısın zamanlamalarını çok iyi yapmalısın aynı içerikler benzer bu konuya dikkat et.

higthead

Jolly Green
Kanka onlara dikkat edeceğim. Saydıklarıma kesinlikle ekle diyeceğiniz gübreler var mı? Girişmişken eksiksiz yapmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

Dostum ben an ciyim canna hiç bakmadım içeriklerine ana gübrelerin olsun sömeklere odaklı gübrelerin olsun. En önemlisi an serisindeki vodoo juice tarzı köklendiricin olsunki sağlam kök sağlam bitki demektir.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Bud candy bilmiyorum ama stresse karsi elinin altinda bulunabilir. Ben hic kullanmadim, ama CANNACURE tavsie ederim. Bitkini yapraklarini güclendiriyor, hastaliklara karsi direncini arttiriyor, yapraklar cok iyi gelisiyor.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Birde kanka eger o gönderdigim gübre semasini kullanirsan oradaki degerlerin % 20 si kadar az ver gübreyi bazen o bile fazla gelebiliyor. Tecrübemle sabit

NECCO

Yeni üye
pk ile overdrive i çok dikkatli kullanmalısın zamanlamalarını çok iyi yapmalısın aynı içerikler benzer bu konuya dikkat et.
Kankam cannazym i önermişlerdi kökler için aldım onu
kanka bende canna serisi kullaniyorum 2 tanede an den de big bud ve bud candy kullaniyorum rhizo kok icin cok iyi ben memnunun tavsiye ederim. bisey soracam ower la pk nin zamanlamasi farkli isinide kullanmaya gerek varmi ben sadece pk kullanmayi dusunuyorum

higthead

Jolly Green
kanka bende canna serisi kullaniyorum 2 tanede an den de big bud ve bud candy kullaniyorum rhizo kok icin cok iyi ben memnunun tavsiye ederim. bisey soracam ower la pk nin zamanlamasi farkli isinide kullanmaya gerek varmi ben sadece pk kullanmayi dusunuyorum

Pk dewam ozaman kanka.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Emmy Emmy:
    ***** hahahaha**** *******
  • Emmy Emmy:
    ********* ****** ******* hahahahahahahaha
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    +1
  • Emmy Emmy:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • Emmy Emmy:
    ****** **** **
  • Emmy Emmy:
    ******** ***** hahahaha ****** ******** ******** *****
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • NewGardener NewGardener:
    ********* *** *** ******** **
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ******* **
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • Emmy Emmy:
    ******** ***** ** ***** hahahaha**
  • lavrens lavrens:
    **** ********** ****** hahahaha* **** ** ******* ********* ****** hahahaha*** ******* *** *** hahahaha hahahaha**** ******* ******* hahahaha *******
    +1
  • NewGardener NewGardener:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • Emmy Emmy:
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    * **** ** **
  • Emmy Emmy:
    ***** * ******** **** ****** ******* **** ***** ***** ********** ********** ****** hahahaha* **** ** ******* ********* ****** hahahaha*** ******* *** *** hahahaha hahahaha**** ******* ******* hahahaha *******
  • lavrens lavrens:
    ******* ***** ****** *** *** * **** ****** * ********** **** **** ****** ***** **** hahahaha* *** *** * ******* hahahaha ******** **
    lavrens lavrens: ******* ***** ****** *** *** * **** ****** * ********** **** **** ****** ***** **** hahahaha*...