GÜNCEL 45 GÜNLÜK KIZIMIN DURUMU NASIL SİZCE

noname35

Üye
ÖNCELİKLE HERKESE MERHABA BOL DUMANLI GÜNLERİNİZ OLSUN:)

AUTO EXTREMEE dutch passion
SAKSI BOYUM 15L BİOBİZZ LİTGH MİX
120 X 60 CM KABİN
2 TANE KÜÇÜK VANTİLATÖR
BİOBİZZ GÜBRE SETİ + AN REVİVE + AN OVERDRİVE
PH METRE + PH DOWN
NEM MAKİNESİ
250W MH + HPS IŞIK SİSTEMİ

OCAK 20 DE KAFA VERDİ KÜÇÜK ŞİŞEN TABLETTE PATLATTIM 1 HAFTA KÖKLENMESİNİ BEKLEDİM 26 OCAKTA 15L SAKSIYA DİKTİM
10 GÜN PH AYARLI SU VERDİM GÜBRE VERMEDİM.
2. HAFTA BAŞINDA 1L 2ML CALMAG VERDİM SONRAKİ SULAMADA GÜBREYE BAŞLADIM
1ML ANTİVERA 1 ML GROW HAFTADA 2 KERE SU VERİYORUM ÇİÇEKLENMEYE KADAR BÖYLE DEVAM ETTİM YAPRAK UÇLARINDA PENÇE ŞEKLİ VARDI BİTKİM FOSFOR İHTİYACI DUYDU 1 HAFTA GEÇ VERDİM BLOOM GÜBRESİNİ.
1ML GROW 1 ML ANTİVERA 1 ML BLOOM 0.5 ML TOPMAX VERMEYE BAŞLADIM BUGÜN ÇİÇEKLENMENİN 2. HAFTASI BİTTİ BİR SONRAKİ SULAMADA GÜBREYİ BİRAZCIK ARTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM ÇİZELGEDE ÖYLE YAZIYOR VE SON 2 HAFTADA YAPRAKLARIMDA SARARMA VAR BU NORMAL DEĞİL GİBİ GELİYOR BANA PH DENGESİZLİĞİ DİCEM AMA ONUDA AYARLIYORUM 6.2 6.3 ÇİÇEKLENMENIN 2 HAFTASININ BAŞINDA Bİ KERE DAHA VERDİM CALMAG AMA SARARMA DEVAM EDİYOR GİBİ USTALAR Bİ BAKARMISINIZ Bİ SORUN VARMI Bİ ÖNERİNİZ VARMI NASIL DEVAM ETMMELİYİM BİŞEYLERI ARTIRIP EKSİLTME YAPMAM GEREKİRMİ ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM.

BİTKİMİN GENEL DURUMU

noname35

Üye
Dutch Passion genetiğini nasıl edindin o ayrı efsane. Kıskandım:) Bir ara Think Different deneyebilirsin.

AutoExtreme dediğin xl yani süper auto klansmanında, normal auto'lardan daha uzun sürer ve daha fazla hasat verir. Onları 8-9 hafta diye ama seninkini minimum 12 hafta diye pazarlarlar. Onlar gerçekte 12 haftayı bulur, haliyle autoextreme daha da uzun sürecektir. Erken sömek yapmış yani. Yaşadığı herhangi stres vs etkili olmuştur. Bitki sömekleşse de genetiği ve takvimi gereği hala azot açlığı çekiyor. Bloom'u sabit ya da biraz az tutup tutup grow kısmını büyüme aşamasındaki gibi vermeyi deneyebilirsin. Gübre takvimi bu xl auto'lar için değil. Orada sıkıntı çıkmış olabilir.
Kanka yurtdisindan arkadasim getirmisti tohumu
Bu bilgiler benim icin cok degerli zamanini ayirip paylastigin icin cok tesekkur ederim dediklerini uygulicam ve konuyu guncel tutucam bende sonunu cok merak ediyorum bloom normal birakip grow gubresini biraz artiricam

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • T Turco:
    * *
    ErdemRS6 ErdemRS6: **