Full eğitim vereceğim bitkiler için gübre öneri

Kankalar daha önce hiç eğitim vermedim. 4 tane eğitimli bitki yetiştireceğim. Elimde sadece overdrive var toprak bile daha almadım plagron light mix kullanmayı düşünüyorum geri kalan gübreler için hangi gübreleri almam gerekiyor daha önce an micro grow bloom ve big bud kullandım. başka hangi gübreleri eklemem gerekir? micro grow bloom biraz kafamı karıştırıyor onun yerine farklı ana besin gübresi kullanmak istiyorum açıkçası.main lining eğitimi vereceğim en güzel yapabilecegim gübre kombinasyonu nedir? .Şimdiden teşekkürler

Ü

Üye silindi 24689

Guest
Kankalar daha önce hiç eğitim vermedim. 4 tane eğitimli bitki yetiştireceğim. Elimde sadece overdrive var toprak bile daha almadım plagron light mix kullanmayı düşünüyorum geri kalan gübreler için hangi gübreleri almam gerekiyor daha önce an micro grow bloom ve big bud kullandım. başka hangi gübreleri eklemem gerekir? micro grow bloom biraz kafamı karıştırıyor onun yerine farklı ana besin gübresi kullanmak istiyorum açıkçası.main lining eğitimi vereceğim en güzel yapabilecegim gübre kombinasyonu nedir? .Şimdiden teşekkürler
Kanka Forumlar bölümüne gir gübre konusunda ; sema vs. bir cok bilgi bulacaksin. Light mix cok kisa sürede gübrelemen gereken bir toprak. Gübre konusunda düsüncelerin var bence plogron all mix le basla 6 hafataya kadar sadece PH ayarli su ile gider grow.

Kanka Forumlar bölümüne gir gübre konusunda ; sema vs. bir cok bilgi bulacaksin. Light mix cok kisa sürede gübrelemen gereken bir toprak. Gübre konusunda düsüncelerin var bence plogron all mix le basla 6 hafataya kadar sadece PH ayarli su ile gider grow.
Kanka all mix kullanmadım hiç ama dediğin de mantıklı geldi şuan baya all mix alsam peki gübreleri AN micro-grow-bloom b52 call MAG big bud overdrive yapsam iyi bir kombinasyon olur mu sence ve 6 hafta çok değil mi hiç gübre vermeden yeterli midir 6 hafta. Teşekkür ederim yorumun icin

Ü

Üye silindi 24689

Guest
Kanka all mix kullanmadım hiç ama dediğin de mantıklı geldi şuan baya all mix alsam peki gübreleri AN micro-grow-bloom b52 call MAG big bud overdrive yapsam iyi bir kombinasyon olur mu sence ve 6 hafta çok değil mi hiç gübre vermeden yeterli midir 6 hafta. Teşekkür ederim yorumun icin

Kankalar cok iyi aciklamislar benimde hatirlatmak istedigim bir konu ISIK . Eger isik yetersiz olursa bitki o verdigin besinleri tam anlami ile kullanamaz
Aynen kanka soyledikleriniz doğrultusunda AN micro-grow-bloom-revive-call mag xtra- b52-vodoo juice-big bud-bud candy-overdrive
geldi gübreler şuan 4 taneyi ektim 3 tane daha var onları da ekicem kaçı çıkarsa kabine atmayı düşünüyorum 6 tane çıkar diye tahmin ediyorum 480 watt qb lm301h ledim var bakalım nasıl olacak bu grow teşekkürler.

Son düzenleme:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • centerofattention centerofattention:
    dready**********
  • Mordecai Mordecai:
    ****** dready
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    ********** **
  • Mordecai Mordecai:
    **** ***** ******* *********** ***** ******* *** ** **
    **** ******* **
  • Mordecai Mordecai:
  • B Bomberx:
  • Mordecai Mordecai:
    ********* ********* **
  • B Bomberx:
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    ******** ** ***** dready* *** ***** ** **** ******** *** *****
  • B Bomberx:
  • Mordecai Mordecai:
    ******** ****** ********** *********** ****** ******* ****** ******* dready* ******** ********* ***** ******** ******* ********* ***** ***** **** *** *** ********** ** ***** **** * ** ****** dready*** ** *********** ******* ******* * ** ********* *** ****** *** ********* dready**
  • B Bomberx:
  • Mordecai Mordecai:
    * ***** **** ** ****** **
  • B Bomberx:
    **** **** **
  • Mordecai Mordecai:
    * ***** ** ** * ******* dready** ******** ** dready* * ** ********* ****** ****** **** ***
  • B Bomberx:
    ******** dready* *****
  • B Bomberx:
    Sleepless Sleepless: **