Freccakker yaptım. Kafa raporu güncel deneye bilirsiniz.

afiyet olsun çok güzel görünüyor canım çekti :d bende denicem şimdi fıstık ezmesiyle bakalım nasıl olcak :)
Bende imkan olsa idi fıstık ezmesi ile yapardım knka eğer Nutella yada cikolata türü birşey varsa bir yüzeye fıstık bir yüze çikolata sür sigarayı atıp karıştırdıktan sonra kürdanla hindistan cevizi de dök içine oda yağ bıraktırır süper olur

ayteach

Müptezel
Sence yakip icmek mi yemek mi daha iyi. Ayrıca yedikten sonra gozlerde kizarma felan oluyor mu yemeyle icmek arasinda kafa bakimindan bir fark varmi

Sence yakip icmek mi yemek mi daha iyi. Ayrıca yedikten sonra gozlerde kizarma felan oluyor mu yemeyle icmek arasinda kafa bakimindan bir fark varmi
Kafa bakımından knka düsüs hissettim sertti ama bi an disimi sıkarken buldum kendimi hafif onun harici sigara ile aynı bro. Benim gözler herşey den kızardığı için onu ölçemedim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    ***** *** * ***** ***** ****** ****** ***** ** ******** **** ******** ***** ******* ***** ********* ********* * * *** **** *** ***** ******** ***** ***** ***** ** ****** **** * ****** ** ***
  • G GaribanMüptezel:
    ***** ***** ***** ***** ******** *********** ****** ******* ** ****** ****** **
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
  • I isoT:
    dready**********
  • I isoT:
  • G GaribanMüptezel:
    dready**********
  • G GaribanMüptezel:
    dready ****** ****** ****** ***** ****** ********* ********** ** ********
  • B Bomberx:
    ******** *********** dready*
  • G GaribanMüptezel:
  • I isoT:
    +1
  • G GaribanMüptezel:
    ****** ****** ***** *** **** *** **** ******** ********* ******** ******* ****** ******** ***
  • Sleepless Sleepless:
  • G GaribanMüptezel:
    dready* *****
  • G GaribanMüptezel:
  • cokorama cokorama:
  • cokorama cokorama:
  • kokokoco kokokoco:
    ******* ****** dready*
  • Sleepless Sleepless:
    ******** ***** ******* ********* ********* ******* ******* **** ***** ********* *****
  • A ax-b:
    ********** ***** ***** * ********** ****** ********* **
  • A ax-b:
    B Bomberx: **