Foxtail belirtisi mi

Meraklicocuk

Yeni üye
Balkon yetiştiriciliği. Gün sicaklaigi ne olursa. 21-35 arası değişiyor. Öğlen biraz fazla sıcak ve direk güneş ışığı alıyordu.

Çiçeklenmenin 9. Haftası ve ben direk kestim. Foxtail olursa bı bol anlamaya gün diye.

mami10_

Doktor
@mami10_ sıcaklık stresi bu foxtail de en etkili sanırım.
Genel olarak sıcaklık dan dolayı foxtail oluyor, acemiler için ödül gibi gözüküyor çünkü sömekler dahada şişkin ve belirgin oluyor ama kafa fıs
Balkon yetiştiriciliği. Gün sicaklaigi ne olursa. 21-35 arası değişiyor. Öğlen biraz fazla sıcak ve direk güneş ışığı alıyordu.

Çiçeklenmenin 9. Haftası ve ben direk kestim. Foxtail olursa bı bol anlamaya gün diye.
Kesmekle iyi etmişsin bitki bir az daha kalsaydı bütün terpenler thc ler gidecekti

mami10_

Doktor
İkisi aynı cinsmi farklı şeyler gösteriyorlar
Nem 60 altına düşüremiyorum
Dostum sen vakit kaybetmeden flush bas hemen kes bitkiyi bir az daha kalsa hiç thc ol yck tricom lar erimiş gitmiş zaten normalde şeker yaprağında trikom gözükmesi gerekiyor sıfır denecek durumda

mami10_

Doktor
Erken kesmeyim arkadaşım geri dönüşü yok eminmisin keseyimmi flus yapayım hemen
Seçim senin benim önerim bu yönde, ha beklersen kesersen kafa sıfır onu söyleyim sana
Foxtail oldu mu thc düşüşe uğrar ne kadar beklersen o kadar düşüş olur
Araştıra da bilirsin bitki senin karar senin dostum

mami10_

Doktor
knklar bitki foxtail veya herma olduğunda daha önceden ürettiği thclerde mi kayıp oluyor?
Öncelikle bitki thc yi neden üretir onu sormalıyız ve araştırmalıyız. Bitki thc denilen maddeyi kendini güneşin ışıklarından korumak için üretir bu ışınlar uv IR ve s dahil. Eğer bitki sağlıklı ve bakımlı ise ortada rekabet yapacağı bir bitki ve s dış parojenlere yoksa kendini geliştirmek için thc üretmeye davam eder ve bu thc nin ysninds 2 cil metobolitler terpen gibi maddeler de üretir bu maddelerde böcekleri uzak tutmak için üretilir.
Foxtail de ısı stresinden kaynaklanır bitki streste iken yeni budlar üretir ve thc ye bakım yapamaz mevcud olan thc de düşüşe uğrar
Herma da stres ve genetik faktörlerden oluşur
Herma olan bir bitki ve ya döllenen bir bitki kendine verilen görevin sonuna geldiği için (her bir canlının görevi sürdürülen bilir nesil üretimidir) thc yi önemsemez ve yine mevcud olan thc düşüşe uğrar
Bazı stres faktörleri ise aksi durumu yaşatır thc üretimi yükselir (bilinçli stresler ve yine sağlıklı bir bitki olması şartı ile)

Woppy

Ordinaryüs
Öncelikle bitki thc yi neden üretir onu sormalıyız ve araştırmalıyız. Bitki thc denilen maddeyi kendini güneşin ışıklarından korumak için üretir bu ışınlar uv IR ve s dahil. Eğer bitki sağlıklı ve bakımlı ise ortada rekabet yapacağı bir bitki ve s dış parojenlere yoksa kendini geliştirmek için thc üretmeye davam eder ve bu thc nin ysninds 2 cil metobolitler terpen gibi maddeler de üretir bu maddelerde böcekleri uzak tutmak için üretilir.
Foxtail de ısı stresinden kaynaklanır bitki streste iken yeni budlar üretir ve thc ye bakım yapamaz mevcud olan thc de düşüşe uğrar
Herma da stres ve genetik faktörlerden oluşur
Herma olan bir bitki ve ya döllenen bir bitki kendine verilen görevin sonuna geldiği için (her bir canlının görevi sürdürülen bilir nesil üretimidir) thc yi önemsemez ve yine mevcud olan thc düşüşe uğrar
Bazı stres faktörleri ise aksi durumu yaşatır thc üretimi yükselir (bilinçli stresler ve yine sağlıklı bir bitki olması şartı ile)
Sa knk bazı stresler thc üretimini yükseltir demişsin biraz daha acarmısın ne gibi stresler yapabilir bilmediğim için soruyorum. Bilgi bilgidir ;)

mami10_

Doktor
Sa knk bazı stresler thc üretimini yükseltir demişsin biraz daha acarmısın ne gibi stresler yapabilir bilmediğim için soruyorum. Bilgi bilgidir ;)
Uvb ışınların maruz kalma (mars hydro ve s ledlerden bulunur bu ışın)
Supercropping (photo bitkilerde iyi sonuç verir)
Soğuk flush
Nemi düşürmek yüzde 30 kadar son haftalarda
Karanlıkta bekletmek ve s gibi durumlar
Genellikle bu eğitimler photo bitkiye verilir ama auto için
Nem, soğuk flush, ve uvb ve flustsn sonra karanlık dönem yeterlidir
Seçtiğin genetik de bu konuda etken rol oynuyor ve en önemlisi kaliteli bir seed bank
Bir az araştırma yaprak daha iyi sonuçlar bula bilirsin

mami10_

Doktor
Sizce bu bitkiye nolmus olabilir gelişimi durdu yaparak yapmaya başladı son zamanı hasat zamanı yaptı flus yaptım 2 gün önce aldım ne yapmam gerekir bilginiz varmı
Yaprak sarması normal bitki son günlerini yaşıyor, ama foxtail olmuş artık kes artık fazla bekletme

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K Keyifcihtiyar:
    ******** ** ******* *** *** *********** ******* ******* ********** **** ******* ******* ***** ***** ******** ******* ** **** ******** ******* ********** ***** dready*
  • O Omnibuw:
    ******** ** ******* *** *** *********** ******* ******* ********** **** ******* ******* ***** ***** ******** ******* ** **** ******** ******* ********** ***** dready* ***** ****** ***** ******* ***** **** ** **** ***** *********** **** ***** dready**** *** ** ***** ***** ********** *** ********** ********* ****** ***** ****** ********* **** ******* ******* ******** **** ****** ********* ****** **** ****** ****** **** ********* ** *** ****** ***** ******** ** ********** ***** *********** *** **** *** **** *** * ***** **** *********** ********* ********* ******* ***** ******** *** ******* ***** **** dready** ** *********** **** ********
    O Omnibuw: ******** ** ******* *** *** *********** ******* ******* ********** **** ******* ******* *****...